Aktualności

13.11.2020

Koncert patriotyczny TOBIE KOCHANA OJCZYZNO - Białogard 2020

11 listopada obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości.
W tym wyjątkowym dniu, w 102. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Z uwagi na obostrzenia związane z przeciwdziałaniem epidemii Covid-19 koncert nie mógł być zrealizowany z udziałem publiczności. Postanowiliśmy jednak udostępnić go dla Państwa w internecie, koncert pt. "TOBIE KOCHANA OJCZYZNO" w wykonaniu Białogardzkiego Chóru Kameralnego "Bel Canto".

więcej
12.11.2020

Konkurs

09.11.2020

Koncert patriotyczny pt. "TOBIE KOCHANA OJCZYZNO" - KONCERT ONLINE

04.11.2020

Tymczasowe zamknięcie CKiSE

ffff.jpg
Od 7 listopada 2020r. do 31 stycznia 2021r. decyzją Rządu RP Centrum Kultury i Spotkań Europejskich będzie zamknięte dla publiczności.
 
Jednocześnie informujemy, że zwroty biletów na odwołane w 2020 roku wydarzenia w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich przyjmujemy do dnia 29 stycznia 2021 roku.
Nie będziemy przyjmować zwrotów po tym terminie.
 
Bilety zakupione ONLINE zwracać należy za pośrednictwem e-mail:
bilety@bialogard.info
więcej
27.10.2020

Odwołany koncert zespołu GŁÓWNY ZAWÓR JAZZU

GŁÓWNY ZAWÓR JAZZU SLIDER - ODWOŁANE.jpg
 
Z przykrością informujemy, że zaplanowany na 28 listopada koncertu zespołu GŁÓWNY ZAWÓR JAZZU został ODWOŁANY.
Zakupione bilety można od 28 października zwracać w biurze CKiSE (ul. 1 Maja 15) lub kasie Kina CENTRUM (wejście od ul. Grunwaldzkiej).
Za utrudnienia przepraszamy, życząc wszystkim zdrowia w tym trudnym czasie.
więcej
26.10.2020

Odwołane koncerty G91 pt. WINYLOVE

Z przykrością informujemy, że zaplanowane na 7 i 14 listopada br. koncerty białogardzkiego zespołu G91 pt. „WINYLOVE” są odwołane.
Bilety zakupione w kasie można zwracać w biurze CKiSE przy ul. 1 Maja 15.
Bilety zakupione online należy zwracać za pośrednictwem skrzynki poczty elektronicznej: 
bilety@bialogard.info
Zwrot nastąpi po okazaniu biletu, podaniu numeru transakcji (określonego w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia) oraz adresu e-mail i numeru telefonu komórkowego, które zostały wpisane w zamówieniu.

Zgodnie z regulaminem sprzedaży internetowej, widz ma prawo do zgłoszenia zwrotu biletu wyłącznie w formie wiadomości email, wysłanej na adres bilety@bialogard.info , z adresu wskazanego w zamówieniu, w której należy wpisać jako tytuł wiadomości: „zwrot biletu”, załączyć potwierdzenie dokonania płatności oraz bilety otrzymane w formacie PDF.
W związku z rosnącą liczbą zakażeń oraz wprowadzonymi nowymi obostrzeniami, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo członków zespołu i ekipy technicznej, zmuszeni jesteśmy odwołać zaplanowane na 7 i 14 listopada 2020 roku wydarzenia.
więcej
26.10.2020

Tymczasowe zawieszenie działalności sekcji CKiSE

Szanowni Państwo‼️

- W związku z nowymi obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19 do 8 listopada br. zawieszone zostają wszelkie zajęcia edukacji artystycznej (taneczne, teatralne, wokalne, pracowni teatru lalek) prowadzone w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie.

- Jednocześnie przypominamy, że na seanse kinowe realizowane z zachowaniem reżimu sanitarnego przychodzimy z nakryciem ust i nosa. Obowiązuje dezynfekcja dłoni oraz zachowanie zalecanego dystansu na widowni (udostępniamy maksymalnie 56 miejsc na widowni posiadającej 226 foteli, czyli 25%).

Życzymy Wam dużo zdrowia.

Instruktorzy i pracownicy Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie.

więcej
© Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk