Aktualności

06.12.2020

Piosenki Teatru Lalek MARKO odc. 2 "Guliwerze nasz"

Dziś mikołajkowy upominek muzyczny od teatru lalek "Marko" Będzie to piosenka pt. "Guliwerze nasz", z bajki, która nie miała jeszcze premiery. W roku 2020 w związku z wprowadzanymi obostrzeniami zmuszeni byliśmy dwukrotnie odwoływać premierę nowej bajki naszej grupy teatralnej. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziecie mogli zaśpiewać ją razem z bohaterami bajki na widowni w CKiSE. Możecie się nauczyć piosenki już dziś. Przygotowaliśmy dla Was słowa i muzykę, żebyście Wy także mogli śpiewać. Jeśli podoba się Wam ten pomysł, dajcie kciuka w górę. Kolejny odcinek za tydzień. Zapraszamy

więcej
04.12.2020

"11. Nie zapominaj..."

"11. Nie zapominaj...", to wspomnienie twórczości białogardzkich artystów działąjących w latach 60 i 70. XX wieku. Reżyserka, częściowo z pespektywy własnych wspomnień, postanowiła przypomnieć twórczość Wojciecha Sawilskiego, Kazimierza Rajkowskiego, Czesława Kopczyńskiego, Stanisława Mroczkowskiego i Tadeusza Korobowicza, których spotkała na swojej drodze zawodowej i prywatnej w Białogardzie. Inscenizacja miała być pierwotnie wystawiona na scenie Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie z udziałem publiczności, jednak ze względu na obostrzenia wynikające z przeciwdziałania pandemii Coronavirusa, zmuszeni byliśmy zrealizować i przygotować to wydarzenie do publikacji w wersji filmowej w internecie, bez udziału publiczności. To kolejne przedsięwzięcie realizowane online przez białogardzkie CKiSE. Zapraszamy do oglądania.

więcej
30.11.2020

29. Finał WOŚP w Białogardzie coraz bliżej.

30.11.2020

Piosenki Teatru Lalek Marko - odc. 1 "Tęcza"

Zapraszamy na premierowy odcinek naszego nowego cyklu edukacyjnego, w którym możecie śpiewać razem z postaciami z teatru lalek "Marko" Szef teatru i autor piosenek Marek Kopczyński co tydzień przedstawiać będzie kolejny przebój.

Przygotowaliśmy dla Was słowa i muzykę, żebyście Wy także mogli śpiewać

Jeśli podoba się Wam ten pomysł, dajcie kciuka w górę. Kolejny odcinek, w Mikołajki, 6 grudnia.

Zapraszamy

więcej
23.11.2020

KONCERT ZESPOŁU RUSTYROCK ODWOŁANY

 

rustyrock.jpg
Z przykrością informujemy, że w związku z rządowymi tymczasowymi ograniczeniami w działalności instytucji kultury oraz zawieszeniem organizacji wydarzeń artystycznych z udziałem publiczności, jesteśmy zmuszeni odwołać, zaplanowany na 11 grudnia koncert zespołu RUSTYROCK.
Osoby, które zakupiły bilety w kasie kina Centrum lub biurze CKiSE, mogą je zwracać w ww. miejscach.
Bilety zakupione online należy zwracać za pośrednictwem skrzynki poczty elektronicznej: bilety@bialogard.info
więcej
13.11.2020

Koncert patriotyczny TOBIE KOCHANA OJCZYZNO - Białogard 2020

11 listopada obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości.
W tym wyjątkowym dniu, w 102. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Z uwagi na obostrzenia związane z przeciwdziałaniem epidemii Covid-19 koncert nie mógł być zrealizowany z udziałem publiczności. Postanowiliśmy jednak udostępnić go dla Państwa w internecie, koncert pt. "TOBIE KOCHANA OJCZYZNO" w wykonaniu Białogardzkiego Chóru Kameralnego "Bel Canto".

więcej
12.11.2020

Konkurs

© Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk