Aktualności

29.05.2020

29 maja - Dzień Działacza Kultury, święto tych, którzy tworzą kulturę w każdy możliwy sposób

W tym roku dzień ten przypada na czas niezwykle trudny dla całego środowiska ludzi kultury i jej odbiorców. Związany z epidemią zakaz organizacji wydarzeń i spotkań bardzo mocno dotknął twórców i artystów. Bardzo negatywnie odbił się także na kondycji instytucji kultury, w tym naszej.

Wierzę jednak, że uda się nam wszystkim podnieść z tego kryzysu. Wszak już nie raz ludzie kultury udowadniali, że posiadając niewiele, wbrew ograniczeniom i przeciwnościom, potrafią tworzyć rzeczy wspaniałe.

Wierzę też, że napotkamy na drodze wychodzenia na prostą sprzymierzeńców, dla których kultura jest niezwykle wartościowa i potrzebna.

Koleżankom i kolegom, wszystkim zaangażowanym w życie kulturalne Białogardu (i nie tylko) serdecznie dziękuję za Ich serce i trud włożone w codzienną działalność i organizację wydarzeń artystycznych. Szczególne słowa podziękowania kieruję do pracowników i współpracowników oraz partnerów Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Dziękuje także wszystkim tym, którzy swoimi decyzjami, czynem, wsparciem czy pomocą sprawiają, że jest nam czasem nieco łatwiej.

Życzę Wam zdrowia, szybkiego powrotu do tego, co kochacie, a także spełnienia wszelkich twórczych zamierzeń.

Z wyrazami szacunku
Paweł Wiśniewski
dyrektor Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie

więcej
14.05.2020

Zaproszenie na wystawę rzeźby

ROMUALD-WIŚNIEWSKI---plakat-web.jpg

 

19 maja 2020r. zapraszamy na wernisaż on-line.
O godzinie 12:00 rozpoczniemy transmisję z otwarcia wystawy rzeźby autorstwa Romualda Wiśniewskiego. Autor przedstawi pokrótce swoje dzieła.

więcej
07.05.2020

Zmiana terminu spektaklu pt. Kobieta Idealna

UWAGA!

Spektakl pt. „KOBIETA IDEALNA”, który miał się odbyć w czerwcu, został przeniesiony na nowy termin – 2 października (piątek) godzina 19:00. Zakupione bilety na przedstawienie zachowują ważność na nowy termin – 2 października 2020r. 

Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony na pierwotny termin, będą mogły po 10 maja 2020r. dokonać zwrotu w biurze CKiSE przy ul. 1 Maja 15.
Bilety zakupione przez Internet, podlegają zwrotowi zgodnie z regulaminem serwisu sprzedającego bilet na to wydarzenie.

Rezerwacja biletów na nowy termin 2 października 2020r., pod nr telefonu 94 311 90 90 lub 885 85 65 65. 

Za utrudnienia przepraszamy.

więcej
16.04.2020

Przeniesiony koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo

15.04.2020

Przeniesiony spektakl pt. ZAKAŁA w wykonaniu artystów BTD

ZAKAŁA---PLAKAT-październik.jpg

UWAGA!

Nowy termin przedstawienia „Zakała” w Białogardzie.

Zaplanowane na 24 kwietnia 2020 roku w CKiSE w Białogardzie przedstawienie pt. „Zakała” Bałtyckiego Teatru Dramatycznego zostaje przeniesione na 16 października (piątek), godzina 19:00.

Zakupione bilety na pierwotnie planowany termin 24.04.2020r. zachowują ważność na nowy termin jesienny.

więcej
10.04.2020

Życzenia świąteczne

wielkanocne-2020.jpg

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych załoga Centrum Kultury i Spotkań Europejskich życzy Wam dużo zdrowia, powodów do radości i jak najszybszego powrotu na koncerty, spektakle, seanse, zajęcia artystyczne oraz inne wydarzenia kulturalne...

Wesołych Świąt Wielkanocnych

więcej
09.04.2020

Przekazanie podarunków do szpitala

IMG_3953.JPG

28 grudnia 2019r. odbył się w Białogardzie IX Charytatywny Koncert Bożonarodzeniowy. W koncercie udział wzięli: Białogardzki Chór Kameralny Bel Canto pod dyrekcją Pawła Mielcarka, dzieci z białogardzkich przedszkoli i szkół podstawowych przygotowane przez s. Damaris, Zespół "Dźwiękonaginacze" z Białogardu, a także liczni soliści: Elwira Medzińska, Agnieszka Góralska, Ewa Haik, Klaudia Barska, Zuzanna Winter i Blanka Tumanowicz. Przy fortepianie i organach zasiadł Krzysztof Skrzypczak.

więcej
© Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk