Aktualności

16.06.2021

KONDOLENCJE

medzinski.jpg

stachowiak.jpg

więcej
15.06.2021

BIAŁOGARDZKA KARTA DUŻEJ RODZINY I BIAŁOGARDZKA KARTA SENIORA

Informujemy, że kino CENTRUM w Białogardzie honoruje Białogardzką Kartę Dużej Rodziny oraz Białogardzką Kartę Seniora. Dzięki tym programom można kupić bilety na seanse kinowe i niższej cenie. Zapraszamy do korzystania z programów.

 

ckise bkdr bks.jpg

 

więcej
11.06.2021

Nagrody w dziedzinie kultury za 2020 rok

Burmistrz Białogardu Emilia Bury wręczyła nagrody za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony kultury za 2020 rok. Spotkanie z laureatami odbyło się 7 czerwca w sali kameralnej Centrum Kultury i Spotkań Europejskich. Wśród nagrodzonych znaleźli się zarówno indywidualni twórcy, grupy artystów jak i podmioty zajmujące się upowszechnianiem kultury.

 
więcej
10.06.2021

Wznowienie zajęć Uniwersytetu III Wieku

Happy-seniors.jpg

Białogardzki Uniwersytet III Wieku wznawia działalność

Po długiej przerwie spowodowanej obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa Białogardzki Uniwersytet III Wieku wznawia zajęcia dla seniorów.

więcej
04.06.2021

Zaproszenie do galerii

2021 PLAKAT 32-LECIE WOLNYCH WYBORÓW web.jpg
 
Z racji 32. rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów w 1989 roku w Polsce, Burmistrz Białogardu Emilia Bury oraz Centrum Kultury i Spotkań Europejskich zapraszają do oglądania wystawy "ARCHIWA PRZEŁOMU - wystawa zbiorów dotyczących działalności Regionalnego Komitetu Obywatelskiego w Białogardzie w latach 1989-1990".

 

więcej
28.05.2021

DZIEŃ DZIAŁACZA KULTURY

29 maja przypada Dzień Działacza Kultury, święto tych, którzy tworzą kulturę w każdy możliwy sposób.

Koleżankom i kolegom, wszystkim zaangażowanym w życie kulturalne Białogardu (i nie tylko) serdecznie dziękuję za Ich serce i trud włożone w codzienną działalność i organizację wydarzeń artystycznych. Szczególne słowa podziękowania kieruję do pracowników i współpracowników oraz partnerów Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Dziękuję także wszystkim tym, którzy swoimi decyzjami, czynem, wsparciem czy pomocą sprawiają, że jest nam nieco łatwiej.

Życzę Wam zdrowia, szybkiego powrotu do tego, co kochacie, spotkań z publicznością, a także spełnienia wszelkich twórczych zamierzeń.

 

Z wyrazami szacunku

Paweł Wiśniewski

dyrektor Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie

więcej
26.05.2021

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA MATKI

DZIEŃ-MAMY-2021-ŻYCZENIA.JPG

Z okazji tego wyjątkowego święta, życzymy wszystkim Mamom dużo uśmiechu, zdrowia i radości, wielu słonecznych dni i mnóstwa pomyślności.

więcej
© Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk