Aktualności

26.10.2020

Odwołane koncerty G91 pt. WINYLOVE

Z przykrością informujemy, że zaplanowane na 7 i 14 listopada br. koncerty białogardzkiego zespołu G91 pt. „WINYLOVE” są odwołane.
Bilety zakupione w kasie można zwracać w biurze CKiSE przy ul. 1 Maja 15.
Bilety zakupione online należy zwracać za pośrednictwem skrzynki poczty elektronicznej: 
bilety@bialogard.info
Zwrot nastąpi po okazaniu biletu, podaniu numeru transakcji (określonego w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia) oraz adresu e-mail i numeru telefonu komórkowego, które zostały wpisane w zamówieniu.

Zgodnie z regulaminem sprzedaży internetowej, widz ma prawo do zgłoszenia zwrotu biletu wyłącznie w formie wiadomości email, wysłanej na adres bilety@bialogard.info , z adresu wskazanego w zamówieniu, w której należy wpisać jako tytuł wiadomości: „zwrot biletu”, załączyć potwierdzenie dokonania płatności oraz bilety otrzymane w formacie PDF.
W związku z rosnącą liczbą zakażeń oraz wprowadzonymi nowymi obostrzeniami, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo członków zespołu i ekipy technicznej, zmuszeni jesteśmy odwołać zaplanowane na 7 i 14 listopada 2020 roku wydarzenia.
więcej
26.10.2020

Tymczasowe zawieszenie działalności sekcji CKiSE

Szanowni Państwo‼️

- W związku z nowymi obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19 do 8 listopada br. zawieszone zostają wszelkie zajęcia edukacji artystycznej (taneczne, teatralne, wokalne, pracowni teatru lalek) prowadzone w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie.

- Jednocześnie przypominamy, że na seanse kinowe realizowane z zachowaniem reżimu sanitarnego przychodzimy z nakryciem ust i nosa. Obowiązuje dezynfekcja dłoni oraz zachowanie zalecanego dystansu na widowni (udostępniamy maksymalnie 56 miejsc na widowni posiadającej 226 foteli, czyli 25%).

Życzymy Wam dużo zdrowia.

Instruktorzy i pracownicy Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie.

więcej
26.10.2020

Odwołanie zajęć UTW

UWAGA !!!
Białogardzki Uniwersytet III Wieku zawiesza swoją działalność – do odwołania.
W związku z decyzją Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 23 października 2020 roku w sprawie nakazu zawieszenia w terminie od 24 do odwołania działalności m.in. klubów seniora,
Białogardzki Uniwersytet III Wieku zawiesza swoją działalność – do odwołania.
Nie odbędą się zaplanowane na listopad spotkania wykładowe. Zawieszone zostają także zajęcia taneczne i językowe.
Życzymy Słuchaczom Białogardzkiego Uniwersytetu III Wieku dużo zdrowia.
więcej
22.10.2020

ODWOŁANE SEANSE FILMU LISTY DO M. 4

Decyzją dystrybutora, Kino Centrum zostało zmuszone odwołać zaplanowane seanse filmu LISTY DO M. 4. Za utrudnienia przepraszamy i czekamy na nową datę premiery filmu.

więcej
20.10.2020

Zaproszenie na wykład

Happy-seniors.jpg

Białogardzki Uniwersytet III Wieku zaprasza słuchaczy w czwartek 22 października na kolejny wykład. Temat spotkania: „Emeryt? Turysta - Król Życia” - wykład poprowadzi dr Alina Oczachowska z Politechniki Koszalińskiej.  Wykład rozpocznie się o godzinie 16:00 w Galerii Sztuki Centrum Kultury i Spotkań Europejskich, ul. 1 Maja 15. Wstęp do obiektu z nakryciem ust i nosa, dezynfekcja dłoni, ilość miejsc ograniczona.

Białogardzki Uniwersytet III Wieku - spotkania organizowane są przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych FABRYKA w ramach projektu „Uniwersytet III Wieku” dofinansowanego ze środków budżetu Miasta Białogard. Spotkania odbywają się w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie, które jest ich współorganizatorem. Wstęp wolny – ilość miejsc ograniczona.

więcej
15.10.2020

SPRZEDAŻ BILETÓW ONLINE

121672584_3961872827160955_5803971707414332287_n.jpg
Od 15 października 2020r. bilety do Kina Centrum oraz na imprezy w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich można kupować także przez Internet. 
Za pośrednictwem strony www.kultura.bialogard.info wybieramy interesujący nas seans lub wydarzenie, klikamy KUP BILET i zgodnie z regulaminem wypełniamy formularz i opłacamy bilety.
więcej
13.10.2020

KRWAWY WIECZÓR 2020

KW-2020-plakat-WEB.jpg
 
Kino CENTRUM oraz Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie, zapraszają widzów chętnych grozy na KRWAWY WIECZÓR 2020.
31 października 2020r., godz. 20:00. 
W cenie jednego biletu dostaniecie możliwość obejrzenia przerażającego filmu koprodukcji koreańsko-indonezyjskiej SŁUDZY DIABŁA oraz klasyka kina grozy, filmu z 1960 roku, czyli MAŁY SKLEPIK Z HORRORAMI. W jednej z ról młodziutki, bo wtedy 23-letni, a teraz nestor amerykańskiego kina, sam Jack Nicholson u progu swojej kariery.
więcej
© Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk