[UTW] Sztuka podejmowania decyzji, czyli jak dokonywać właściwych wyborów - mgr Gobusława Gardziejewska

13.10.2022

Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych FABRYKA oraz Centrum Kultury i Spotkań Europejskich zapraszają na wykłady w ramach Uniwersytetu III Wieku.

Sztuka podejmowania decyzji, czyli jak dokonywać właściwych wyborów - wykład poprowadzi mgr Gobusława Gardziejewska, który odbędzie się na sali kameralnej w budynku CKISE przy 1 maja 15 (wejście od ulicy Grunwaldzkiej) o godz. 16:00

 

Decyzje często są podejmowane w warunkach niepewności, przy niepełnych danych, a konsekwencje ich podjęcia często nie są satysfakcjonujące. Niektórzy mówią, że życie to sztuka podejmowania decyzji, oczywiście tych najlepszych, słusznych i skutecznych. Wszyscy chcielibyśmy podejmować dobre i przemyślane decyzje, nie ulegając niepotrzebnym impulsom. Jak tego dokonać? Podczas prelekcji przedstawione zostaną czynniki, które mają wpływ na podejmowane przez nas decyzje. Jednocześnie zaprezentowane będą najbardziej skuteczne techniki, dzięki którym podjęcie decyzji powinno stać się łatwiejsze."

 

 

Białogardzki Uniwersytet III Wieku - spotkania organizowane są przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych FABRYKA w ramach projektu „Uniwersytet III Wieku” dofinansowanego ze środków budżetu Miasta Białogard. Spotkania odbywają się w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie, które jest ich współorganizatorem.

Wstęp wolny – ilość miejsc ograniczona.

© Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk