Spektakl pt. KOBIETA IDEALNA [wydarzenie odwołane]

26.09.2021

Krakowska Fundacja Teatralna odwołała spektakl pt. "Kobieta idealna", zaplanowany na 26 września 2021 r. w Białogardzie.

Zwroty biletów zakupionych w CKiSE można dokonać w biurze przy ul. 1 Maja 15 lub kasie kina CENTRUM.

Bilety zakupione online można zwrócić zgodnie z regulaminem serwisu sprzedającego bilety na spektakl – kontakt e-mail: bilety@bialogard.info

Osoby, które zakupiły bilety poprzez portal BILETYNA.PL oraz KUPBILECIK.PL proszone są o kontakt z serwisem.

 

 

 

 

**********************************

 

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich zaprasza na przełożony spektakl pt. KOBIETA IDEALNA, który odbędzie się 26 września 2021 r. o godz. 17:00 w sali widowiskowej CKiSE (wejście od ul. Grunwaldzkiej). 

 

Bilety:
70zł - widownia
60zł - balkony

do nabycia w biurze CKiSE lub kasie Kina Centrum. Rezerwacje telefoniczne: 94 311 90 90, 885 85 65 65.
Rezerwację należy wykupić w ciągu 5 dni.

Kobieta Idealna to znakomita komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas. Czy kobieta idealna istnieje?

Obsada w Białogardzie: Wójcik, Dąbrowski, Pietrzak, Milowicz.
Scenariusz to dzieło Adrianny Biedrzyńskiej i Agnieszki Szygendy, sztukę reżyserii podjęli Stefan Friedmann, Adrianna Biedrzyńska.

Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich radzi sobie z tym na swój sposób. Greta stawia czoła przyszłości za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje... do czasu. Przyszłość... Co przyniesie kolejny dzień? I jak nie dać się zepchnąć ze sceny, nie tylko tej zwanej życiem? Pewnego dnia w życiu małżeńskiego duetu pojawia się dwóch braci. Modest jest lekarzem medycyny estetycznej oferującym Grecie wieczną młodość, a może i miłość? Jego starszy brat, Gerard to mecenas, który reprezentuje tylko bogatych i wpływowych klientów. Który z nich skrywa tajemnicę? A gdyby pewnego dnia Twoja ciotka umarła i zapisała Ci w spadku siedemdziesiąt milionów dolarów? Mecenas Gerard musi skontaktować się z Gretą, żeby przekazać jej spadek. Od tej chwili gra idzie o najwyższą stawkę. Albert przypadkowo odbiera telefon od mecenasa i wymyśla plan akcji , żeby jako Greta przejąć spadek. Nie spodziewa się, że mecenas już dokładnie wszystko zaplanował aby wyłudzić majątek. Kto ostatecznie wpadnie w czyją pułapkę i kto okaże się mistrzem blefu? Czy na pewno wszystko jest takie, jak nam się wydaje? Znakomita komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas. Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans; jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia? Wszyscy grają przemyślane przez siebie role. Uleczyć ich może tylko prawdziwa miłość, ale jak się połapać, kto jest kim, żeby odpowiednio ulokować uczucia? Doskonała komedia o mieszaniu ról damsko-męskich, o konieczności łączenia sił i o znajdywaniu radości w małych rzeczach. Niezrównany popis aktorski. Bezkonkurencyjna wartka fabuła osadzona w naszej rzeczywistości. Czy kobieta idealna istnieje? Świetna komedia, ale chyba zbyt optymistyczna.

 

 

© Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk