Kobieta Idealna - spektakl [WYDARZENIE ODWOŁANE]

02.10.2020

kobieta idealna - odwolane.jpg

WYDARZENIE ZOSTAŁO ODWOŁANE.

Zakupione bilety można zwrócić w biurze CKiSE (ul. 1 Maja 15) lub kasie Kina CENTRUM (wejście od ul. Grunwaldzkiej). Bilety zakupione na wiosenny termin, które miały być zrealizowane 2 października tracą ważność.

Należy zwrócić je w kasie CKiSE lub Kina Centrum.

Bilety zakupione w serwisie internetowym kupbilecik.pl należy zwracać za pośrednictwem tego serwisu.

Uwaga!

Nowy termin przedstawienia, to 18 lutego 2021r.

godzina 17:00  oraz godzina 20:00

Zachęcamy jednocześnie do równoczesnego zakupu biletów na nowy termin: 18 lutego 2021r. godz. 17:00 lub 20:00.

 

 

 

***************************************
Centrum Kultury i Spotkań Europejskich zaprasza na przełożony spektakl pt. KOBIETA IDEALNA, który odbędzie się 2 października 2020r. o godz. 19:00 w sali widowiskowej CKiSE (wejście od ul. Grunwaldzkiej). 

Bilety:
70zł - normalny
60zł - dostawki i balkony

do nabycia w biurze CKiSE lub kasie Kina Centrum. Rezerwacje telefoniczne: 94 311 90 90, 885 85 65 65. Rezerwację należy wykupić w ciągu 5 dni.

Zakupione bilety na spektakl, który miał się odbyć pierwotnie w marcu, zachowują ważność na nowy termin - 2 października.

Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony na pierwotny termin, będą mogły po 10 maja 2020r. dokonać zwrotu w biurze CKiSE przy ul. 1 Maja 15.
Bilety zakupione przez Internet, podlegają zwrotowi zgodnie z regulaminem serwisu sprzedającego bilet na to wydarzenie.

 

Kobieta Idealna to znakomita komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas. Czy kobieta idealna istnieje?
Obsada w Białogardzie: Wójcik, Dąbrowski, Pietrzak, Milowicz.
Scenariusz to dzieło Adrianny Biedrzyńskiej i Agnieszki Szygendy, sztukę reżyserii podjęli Stefan Friedmann, Adrianna Biedrzyńska.

Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich radzi sobie z tym na swój sposób. Greta stawia czoła przyszłości za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje... do czasu. Przyszłość... Co przyniesie kolejny dzień? I jak nie dać się zepchnąć ze sceny, nie tylko tej zwanej życiem? Pewnego dnia w życiu małżeńskiego duetu pojawia się dwóch braci. Modest jest lekarzem medycyny estetycznej oferującym Grecie wieczną młodość, a może i miłość? Jego starszy brat, Gerard to mecenas, który reprezentuje tylko bogatych i wpływowych klientów. Który z nich skrywa tajemnicę? A gdyby pewnego dnia Twoja ciotka umarła i zapisała Ci w spadku siedemdziesiąt milionów dolarów? Mecenas Gerard musi skontaktować się z Gretą, żeby przekazać jej spadek. Od tej chwili gra idzie o najwyższą stawkę. Albert przypadkowo odbiera telefon od mecenasa i wymyśla plan akcji , żeby jako Greta przejąć spadek. Nie spodziewa się, że mecenas już dokładnie wszystko zaplanował aby wyłudzić majątek. Kto ostatecznie wpadnie w czyją pułapkę i kto okaże się mistrzem blefu? Czy na pewno wszystko jest takie, jak nam się wydaje? Znakomita komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas. Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans; jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia? Wszyscy grają przemyślane przez siebie role. Uleczyć ich może tylko prawdziwa miłość, ale jak się połapać, kto jest kim, żeby odpowiednio ulokować uczucia? Doskonała komedia o mieszaniu ról damsko-męskich, o konieczności łączenia sił i o znajdywaniu radości w małych rzeczach. Niezrównany popis aktorski. Bezkonkurencyjna wartka fabuła osadzona w naszej rzeczywistości. Czy kobieta idealna istnieje? Świetna komedia, ale chyba zbyt optymistyczna.

kobietaidealna.jpg

© Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk