koncert Śpiewająca Rodzina Kaczmarek - 14.04.2019

"Najpiękniejsze melodie świata" w wykonaniu śpiewającej Rodziny Kaczmarek.
Koncert odbył się w niedzielę, 14 kwietnia 2019r. o godz. 19:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie (wejście od ul. Grunwaldzkiej).

 

Iwona Kaczmarek - sopran liryczny (mama). Ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi. Solistka Teatru Wielkiego w Łodzi, gdzie kreowała główne role w takich operach, jak Aida, Tosca, Hrabina, Halka, czy Trubadur. Nie dzieli jednak muzyki na gatunki, czuje się równie doskonale w repertuarze operetkowym: Baron cygański, Wesoła Wdówka, Księżniczka Czardasza, a nawet w musicalu.

Piotr Kaczmarek - tenor dramatyczny (tata). Były pierwszy tenor Teatru Wielkiego w Łodzi, pierwszy solista Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego w Warszawie. Po studiach w Akademii Muzycznej w Łodzi kontynuował edukację u światowej sławy tenora Kałudi Kałudowa. Współpracuje z teatrami w całej Polsce jak i poza jej granicami.

Adam Kaczmarek - tenor. Ma zaledwie 16 lat! Głos o jasnej, dźwięcznej wspaniałej barwie, silny i czysty budzi zachwyt. Popularność przyniósł mu udział w programie „Mam talent” wykonując piosenkę „Delilah”, ale ze sceną zżył się od dziecka, a śpiew jest dla niego bardziej naturalną formą wypowiedzi niż słowo. Adam razem z bratem Wojciechem w 2017 r. wydali dwie płyty: „Marzenia się spełniają” oraz „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”.

Wojtek Kaczmarek - baryton. Ma 20 lat. Niezwykła, dojrzała barwa męskiego głosu zaskakuje publiczność za każdym razem, gdy zaczyna śpiewać. Doskonale śpiewa zarówno klasykę, jak i
popularne przeboje. Nie wyobraża sobie życia bez śpiewu. Studiuje w Akademii Muzycznej w Łodzi na Wydziale Wokalno-Aktorskim. Wojciech razem z bratem Adamem w 2017 r. wydali dwie płyty: „Marzenia się spełniają” oraz „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”.

© Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk