Aktualności

07.04.2022

FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: TAJEMNICE DUMBLEDORE'A

FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA tajemnice dumbledorea.jpgOd 8 kwietnia zapraszamy do kina Centrum na film FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: TAJEMNICE DUMBLEDORE'A

 

 

więcej
30.03.2022

Dwa Polskie filmy na ekranie kina Centrum od 1 kwietnia

za duży na bajki.jpgjakoś to będzie.jpg
Zapraszamy do kina Centrum, gdzie dla młodszej publiczności mamy film przygodowy pt. "Za duży na bajki" a dla starszej widowni film komediowy "Jakoś to będzie".

Szczegóły w repertuarze

więcej
22.03.2022

od 25 marca w kinie Centrum

INNI LUDZIE.JPGups 2 bunt na arce.jpgZapraszamy na film INNI LUDZIE oraz UPS 2: BUNT NA ARCE

więcej
24.02.2022

PREMIEROWE SEANSE W KINIE CENTRUM

mój dług.jpgpotworna rodzinka 2.jpgZapraszamy na PREMIEROWE SEANSE filmów MÓJ DŁUG oraz POTWORNA RODZINKA 2

 

POTWORNA RODZINKA 2 to kontynuacja bajki z 2017 roku.
Po ostatnich przygodach rodzina Wishbone’ów wróciła do normalnego życia pełnego mniejszych i większych kłopotów. Mimo to Wishbone’ów nie może zabraknąć na ślubie ich ukochanej Baby Jagi z upiornie uroczym Renfieldem. Niestety uroczystość zakłóci wtargnięcie Mili Starr Łowczyni Potworów, która sprzed samego ołtarza porwie wystrojoną Babę Jagę. W tej sytuacji rodzinka znów musi stać się potworna! 

 

MÓJ DŁUG  to nowe spojrzenie na historie znaną z filmu DŁUG z 1999 roku

Młody przedsiębiorca Sławomir Sikora prześladowany przez bezwzględnego bandytę dopuszcza się morderstwa w obronie swoich najbliższych. Skazany na 25 lat więzienia trafia za kraty, gdzie musi walczyć o przetrwanie w środowisku recydywistów skazanych za najcięższe zbrodnie. Pozbawiony nadziei na sprawiedliwość, odizolowany od tych, których kocha, musi znaleźć w sobie siłę, by przeżyć i pozostać sobą. 

Specjalny seans filmu DŁUG, 3 marca zapraszamy na seans przed którym będzie możliwość porozmawiania z aktorem filmu Marcinem Borchardtem


szczegóły seansów w repertuarze

więcej
09.02.2022

Kino Centrum zaprasza

grafika aktualności.pngod 11 lutego na naszym ekranie kina Centrum wyświetlamy dwa polskie filmy


"8 rzeczy których nie wiecie o facetach" to kontynuacja filmu z 2016 roku "7 rzeczy ktorych nie wiecie o facetach". W nowej odsłonie komedii o męskich "słabościach" Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty.

"Miłość seks i Pandemia", najnowszy film Patryka Vegi. Trzy spragnione wrażeń i męskiego towarzystwa przyjaciółki wychodzą w miasto, aby zabawić się w najkrótszą noc w roku.

szczegóły w repertuarze.

więcej
02.02.2022

3 filmy na ekranie Kina Centrum

od 4 lutego.png

Najmłodszych widzów zapraszamy na film "80 dni dookoła świata", nową adaptacje wspaniałej powieści pełnej przygód.

Dla nieco starszej publiki, mamy kolejną część przygód człowieka pająka. "Spider-Man Bez drogi do domu" w wersji 2D z dubbingiem na ekranie kina Centrum.

A dla dojrzałej publiczności kolejny film Patryka Vegi, "Miłość, seks i pandemia" miłosne przygody Warszawiaków w czasie pandemii.

Szczegóły w repertuarze kina Centrum. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

więcej
12.01.2022

BKF #18 MOJE WSPANIAŁE ŻYCIE

18 BKF - 2022_01_13 WEB.JPGCentrum Kultury i Spotkań Europejskich oraz Kino CENTRUM zapraszają na osiemnaste spotkanie Białogardzkiego Klubu Filmowego.
13 stycznia 2022 r. o godzinie 18:00W ramach 18. Spotkania BKF-u na ekranie Kina CENTRUM zaprezentujemy film w reżyserii Łukasza Grzegorzka ‘MOJE WSPANIAŁE ŻYCIE” – film zdobył m.in. nagrodę ZŁOTE LWY za reżyserię na 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, oraz statuetki na OFF CAMERA w 2021 roku dla Najlepszej Roli Żeńskiej dla Agaty Buzek oraz Najlepszej Roli Męskiej dla Jacka Barciaka

więcej
© Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk