Przegląd Teatrów Ulicznych dla dzieci

13.08.2022

TEATRY-ULICZNE---PLAKAT.JPGCentrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie oraz Fundacja Wspierania Twórczości Niezależnej w Poznaniu w ramach projektu Teatr w Małym Mieście zapraszają na
PRZEGLĄD TEATRÓW ULICZNYCH DLA DZIECI.


13 sierpnia 2022 r.,

godz. 17:00 - spektakl MORSKIE OPOWIEŚCI
„Morskie opowieści” to spektakl utrzymany w konwencji teatru ruchu,  o lekkiej formie z wyraźnymi odniesieniami do  slapstiku rodem z niemego kina. Wspaniała atrakcja dla całych rodzin. Przesłaniem spektaklu jest myśl, iż ciągle czegoś szukamy nie dostrzegając, że to, co najcenniejsze jest tuż obok nas. Jest to więc spektakl nie tylko o odwiecznym pragnieniu i poszukiwaniu  przygód ale i o znalezieniu prawdziwego skarbu jakim jest przyjaźń. Spektakl podbija publiczność w kraju i za granicą - prezentowany był na Międzynarodowych Festiwalach Teatralnych dla Dzieci i Młodego Widza w Austrii i Palestynie.

godz. 18:00 - spektakl PODRÓŻE DO OKOŁA ŚWIATA 
„Podróże dookoła świata” to interaktywny spektakl teatralny, w którym, dzięki  mocy dziecięcej wyobraźni,  zabieramy wszystkich w najdalsze zakątki świata. Zapraszamy do pełnej zaskakujących zwrotów akcji zabawy, w której  każdy  staje się aktorem! 

Plac Wolności w Białogardzie

 

Spektakle prezentowane są w ramach projektu Teatr w Małym Mieście, który jest dofinansowany ze środków Fundacji PZU.

 

 

 

 

© Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk