WINYLOVE - koncert zespołu G91 (1) - KONCERT ODWOŁANY

07.11.2020

 

Z przykrością informujemy, że zaplanowane na 7 i 14 listopada br. koncerty białogardzkiego zespołu G91 pt. „WINYLOVE” są odwołane.
Bilety zakupione w kasie można zwracać w biurze CKiSE przy ul. 1 Maja 15
Bilety zakupione online należy zwracać za pośrednictwem skrzynki poczty elektronicznej: bilety@bialogard.info
Zwrot nastąpi po okazaniu biletu, podaniu numeru transakcji (określonego w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia) oraz adresu e-mail i numeru telefonu komórkowego, które zostały wpisane w zamówieniu.
Zgodnie z regulaminem sprzedaży internetowej, widz ma prawo do zgłoszenia zwrotu biletu wyłącznie w formie wiadomości email, wysłanej na adres bilety@bialogard.info , z adresu wskazanego w zamówieniu, w której należy wpisać jako tytuł wiadomości: „zwrot biletu”, załączyć potwierdzenie dokonania płatności oraz bilety otrzymane w formacie PDF.
W związku z rosnącą liczbą zakażeń oraz wprowadzonymi nowymi obostrzeniami, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo członków zespołu i ekipy technicznej, zmuszeni jesteśmy odwołać zaplanowane na 7 i 14 listopada 2020 roku wydarzenia.

 

 

plakat-G91-listopad-WEB.jpg

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich oraz Zespół G91 zapraszają na koncerty pt. WINYLOVE.

  • 7 listopada 2020r. - godz. 16:00 [PREMIERA]
  • 7 listopada 2020r. - godz. 19:00 
  • 14 listopada 2020r. - godz. 16:00
  • 14 listopada 2020r. - godz. 19:00

Sala widowiskowa CKiSE (wejście od ul. Grunwaldzkiej).

Bilety w cenie:

20zł - normalny 
17 - ulgowy

do nabycia ONLINE, w biurze CKiSE lub kasie kina CENTRUM.

biletonline.png

NA KONCERTY ZAPRASZAMY Z ZAKRYCIEM UST I NOSA.

Występują:

Julia Włodarz, Magdalena Kazała, Marta Czarnecka, Julia Rydzak, Alicja Drewnowska, Alicja Witkowska, Julia Góralska, Oliwia Czaja, Klaudia Szczepańska, Anna Pakos, Zuzanna Winter, Alan Królasik, Jakub Radek, Jakub Raczyński, Martyna Piotrowska, Mikołaj Woźniak, Michał Woźniak, Maciej Szefler, Jan Niemczyk, Julian Kubiak, Weronika Iwan, Adrian Słodziński.

scenariusz, reżyseria, przygotowanie wokalne - Iwona Barska-Dudzicz 
choreografia - Czesław Leuta
ścieżka dźwiękowa - Andrzej Dudzicz
światła - Damian Zawałeń
nagłośnienie - Jacek Cegiełka
scenografia - Zdzisław Góralski, Marcin Medziński
projekt plakatu - Marcin Medziński

„Winylove” to podróż w czasie do starych piosenek z płyt winylowych. W koncercie usłyszymy utwory przedstawicieli jazzu tradycyjnego oraz swingu, bluesa, rocka, popu i rock and rolla. W naszej podróży pojawią się piosenki Louisa Armstronga, Franka Sinatry, Niny Simone, a także zespoły Scorpions , Electric Light Orchestra. Nie zabraknie również znanych utworów Tiny Turner, Georga Michael’a, Frediego Mercury czy fenomenalnego gitarzysty Garry Moor’a. Piosenki będzie można usłyszeć zarówno w starszej wersji, ale pojawią się też ich nowe odsłony. Współczesne aranże, czasem zaskakujące, będą przenikały się z tymi co stare i piękne. Ciekawe głosy młodych wokalistów uzupełniają kolorowe i energiczne choreografie. Serdecznie zapraszamy do „winylovej” karuzeli i życzymy cudownej zabawy.

 

 

© Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk