Archiwum

26.11.2022

[KONCERT] Wieloryb Fiutin i inne opowiadania - Bukartyk/Ajagore

FIUTIN-BIAŁOGARD-WEB.JPG

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich zapraszam na koncert

WIELORYB FIUTIN I INNE OPOWIADANIA

Projekt Bukartyk/AJAGORE to efekt spotkania wyjątkowych osobowości na polskiej scenie muzycznej, Piotra Bukartyka - znakomitego tekściarza, charakterystycznego wokalisty, wnikliwego obserwatora i muzyków grupy AJAGORE- instrumentalistów, nie dających się zamknąć w żadne stylistyczne ramy- od Jazzu, rythm n bluesa przez amerykański  folk, country i nasze tradycje ludowe.

Warto nadmienić iż muzycy AJAGORE towarzyszą na co dzień w muzycznej wędrówce Grażynie Łobaszewskiej czy Jorgosowi Skoliasowi

Z kolaboracji Bukartyk/AJAGORE musiało powstać zatem coś nietuzinkowego a gdy dodamy do tego bezkompromisowy, niezwykle trafny komentarz wobec przytłaczjącej nas rzeczywistości, będziemy mieli do czynienia ze zjawiskiem absolutnie dziś na scenie niespotykanym.

BUKARTYK/AJAGORE- Myślisz, Dumasz Tańczysz...

Zaznacz swoją obecność !!!

więcej
24.11.2022

koncert BOGDAN TROJANEK & TERNE ROMA "CYGAŃSKIE WESELE"

17.11.2022

[UTW] Dźwięki- misy i gongi - Marta Sobczak-Jensen

Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych FABRYKA oraz Centrum Kultury i Spotkań Europejskich zapraszają na wykłady w ramach Uniwersytetu III Wieku.

 

Dźwięki - misy i gongi - wykład poprowadzi Marta Sobczak-Jensen, który odbędzie się w Galerii  CKISE przy ul. 1 maja 15, 17 listopada o godz. 16:00

Białogardzki Uniwersytet III Wieku - spotkania organizowane są przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych FABRYKA w ramach projektu „Uniwersytet III Wieku” dofinansowanego ze środków budżetu Miasta Białogard. Spotkania odbywają się w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie, które jest ich współorganizatorem.

Wstęp wolny – ilość miejsc ograniczona.

więcej
10.11.2022

[UTW] Natura ... obrazy z mchu. Jak natura wpływa na nasze IQ - Marta Sobczak-Jensen

Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych FABRYKA oraz Centrum Kultury i Spotkań Europejskich zapraszają na wykłady w ramach Uniwersytetu III Wieku.

Natura ... obrazy z mchu. Jak natura wpływa na nasze IQ? - wykład poprowadzi Marta Sobczak-Jensen, który odbędzie się na sali kameralnej w budynku CKISE przy 1 maja 15 (wejście od ulicy Grunwaldzkiej) o godz. 16:00

Białogardzki Uniwersytet III Wieku - spotkania organizowane są przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych FABRYKA w ramach projektu „Uniwersytet III Wieku” dofinansowanego ze środków budżetu Miasta Białogard. Spotkania odbywają się w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie, które jest ich współorganizatorem.

Wstęp wolny – ilość miejsc ograniczona.

więcej
08.11.2022

[KONCERT] ELENI - JUBILEUSZ 45-lecie

eleni plakat fb.jpgW imieniu organizatora oraz samej artystki zapraszamy na Jubileuszowy koncert Eleni wraz z zespołem z okazji 45-lecia

Zapraszamy państwa serdecznie na wyjątkowy, jubileuszowy  koncert eleni z zespołem. Będzie to muzyczna podróż z największymi przebojami piosenkarki ,które spiewa od 45 lat. Usłyszymy piosenki zespołu prometusz takie jak „ po słonecznej stronie życia”, „ ballado hej, ballado niepokorna” , w którym eleni rozpoczynała karierę . przeboje takie jak : miłość jak wino, troszeczkę ziemi  troszeczkę słońca, , po słonecznej stronie życia, a słońce sobie lśni – to kulminacja koncertu. Nostalgiczne , pełne refleksji piosenki : nic miłości nie pokona oraz nim świt obudzi noc – to druga część koncertu zakończona wiązanka przebojów greckich oraz zorbą.  

Artystce towarzyszyć będzie zespół :Alksander Białous – gitara, buzuki, Kostas Dzokas- buzuki. "

więcej
03.11.2022

KONCERT PRZENIESIONY

tsa odwolany.png

UWAGA KONCERT PRZENIESIONY
NOWY TERMIN 21.01.2023

Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD ORGANIZATORA ORAZ ZESPOŁU KONCERT TSA MICHALSKI NIEKRASZ KAPŁON NIE MOŻE ODBYĆ SIĘ W TERMINIE 3.11.2022 r.
BILETY ZAKUPIONE NIE TRACĄ WAŻNOŚCI.
JEŻELI NOWY TERMIN PAŃSTWU NIE ODPOWIADA, BILETY MOŻNA ZWRÓCIĆ W KASIE CKiSE oraz KINA CENTRUM

 

Dyrektor Centrum Kultury i Spotkań Europejskich zaprasza na koncert zespołu TSA Michalski Niekrasz Kapłon

Długa historia legendy polskiego rocka i heavy-metalu - zespołu TSA zamknęła się ostatnim rozdziałem, czyli koncertem w Tychach 1 września 2018 roku, gdzie wokalistą był już Damian Michalski.

Po tym wydarzeniu, dotychczasowi muzycy TSA zawiesili działalności zespołu, ale część z nich nie złożyła broni. Marek Kapłon, Janusz Niekrasz oraz Damian Michalski zdecydowali się na własny, nowy projekt - TSA Michalski Niekrasz Kapłon.

Latem 2019 roku skład zespołu, uzupełnili dwaj instrumentaliści grający na gitarach – Piotr Lekki i Maciej Wester.

Powstaje nowy, mocny materiał, a muzycy podejmują kolejne wyzwania. Co najważniejsze, spotkali się z  fantastycznym przyjęciem publiczności, która kocha stare klasyki zagrane z nową energią.

Zespół aż kipi nowymi pomysłami i ma już ambitne plany studyjne. Zapełnia kluby muzyczne i występuje na imprezach plenerowych.

W repertuarze, oprócz kanonu TSA, znajdują się również nowe, jeszcze gorące kompozycje, takie jak potężnie brzmiący "Ostatni pociąg".

Potęga TSA powraca!

 

 

więcej
31.10.2022

BAL MAŁYCH UPIORÓW

BAL-MAŁYCH-UPIORÓW-2022-WEB.JPGDyrektor Centrum Kultury i Spotkań Europejskich zaprasza na BAL MAŁYCH UPIORÓW, który odbędzie się 31 października br. w godzinach od 17:00 do 19:00, w filii Centrum Kultury przy ul. Grunawaldzkiej 42, wstęp tylko 30 zł (bez względu na wiek)
wśród atrakcji znajdziemy szereg różnych zabaw i aktywności  m. in.:

  • Bajkowy quiz
  • Zabawy z wykorzystaniem muzyki - zabawy taneczne
  • Tworzenie kolorowej girlandy – propozycja plastyczna
  • Rzut sombrero do celu
  • Meksykański mistrz Limbo
  • Przejście przez lasery (zdjęcie)
  • Rzuty do celu – dmuchany kaktus
  • Makaronowe zabawy
  • Tworzenie dziecięcej orkiestry
  • Konkurs na najlepsze przebranie.

I wiele innych!

Przygotujemy również dla Waszych pociech jak i dla Was upiorny poczęstunek!


więcej
© Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk