PROGRAM

19.06.2024

PROGRAM - SCENA GŁÓWNA kopia 2 net.jpg

Scena GŁÓWNA
sala kinowo-widowiskowa CKiSE
/wejście od ul. Grunwaldzkiej/


Sobota, 6.07.2024:

9:00 – Opowieść o trudnej przyjaźni - historia Wojowniczych Żółwi Ninja  - prowdzenie Jakub Skorasiński

10:00 – Smoczki, misie i psy – spotkanie z Piotrem Nowackim  –  prowadzenie Tadeusz Końko

11:00 – Mała wielka stacja - co zawdzięczamy RTL7 - prowadzenie Marta Falkowska

12:00 – Szlamu Król Powraca – spotkanie z Łukaszem Kowalczukiem –  prowadzenie Tadeusz Końko

13:00 – Jak marvelować i nie zwariować  - spotkanie z Kasią Nie – prowadzenie Marta Kostecka  POPART

14:00 – Od brzydkiego kaczątka... - spotkanie z Redakcją Magazynu Komiksowego AKT – prowadzenie Tadeusz Końko

15:00 – Spotkanie z Jose Rooseveltem - o twórczości, inspiracjach, pracy  – prowadzenie Kasia Kamieniarz

17-19 –  Konkurs COSPLAY & QUIZ – Isekai + Weronika Słabosz

19:15 – GALA FINAŁOWA

 

Niedziela,  7.07.2024:

9:00 – Czy Red Sonji nie jest zimno? Zbroja bikini w popkulturze - Ozzie Scribbler

10:00 – KIM JEST SOKAL? - spotkanie z Martą Falkowską – prowadzenie Tadeusz Końko

11:00 – Więcej niż strój - o znaczeniu kostiumów superbohaterskich w komiksie i filmie – prowadzenie Michał Siromski (AKT)

12:00 – ZAINWESTUJ W MÓJ KOMIKS -  Rafał Szłapa/Yelly Studio/Tomxyz  – prowadzenie Tadeusz Końko

13:00 – Mistrzowie-mentorzy-nauczyciele w mangach – prowadzenie ISEKAI
14:00 – Rocznice i jubileusze BELE/SKARŻYŃSKI/NIEWIADOMSKI  – prowadzenie Tadeusz Końko

15:00 –  Od jakiego wieku można zacząć czytać dziecku komiksy?  – Agata Tomaszewska-Wacht POPART

PREL - Agata Tomaszewska-Wacht ID kopia.jpg

Agata Tomaszewska-Wacht

PREL - MARTA KOSTECKA ID kopia.jpg

Marta Kostecka

webkomiksy EMANUEL BUGAJ ID kopia.jpg

Emanuel Bugaj

PREL - JAKUB SKORASIŃSKI ID kopia.jpg

Jakub Skorasiński

PREL - Ozzie Scribbler ID kopia.jpg

Ozzie Scribbler

© Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk