KONCERT PRZENIESIONY

03.11.2022

tsa odwolany.png

UWAGA KONCERT PRZENIESIONY
NOWY TERMIN 21.01.2023

Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD ORGANIZATORA ORAZ ZESPOŁU KONCERT TSA MICHALSKI NIEKRASZ KAPŁON NIE MOŻE ODBYĆ SIĘ W TERMINIE 3.11.2022 r.
BILETY ZAKUPIONE NIE TRACĄ WAŻNOŚCI.
JEŻELI NOWY TERMIN PAŃSTWU NIE ODPOWIADA, BILETY MOŻNA ZWRÓCIĆ W KASIE CKiSE oraz KINA CENTRUM

 

Dyrektor Centrum Kultury i Spotkań Europejskich zaprasza na koncert zespołu TSA Michalski Niekrasz Kapłon

Długa historia legendy polskiego rocka i heavy-metalu - zespołu TSA zamknęła się ostatnim rozdziałem, czyli koncertem w Tychach 1 września 2018 roku, gdzie wokalistą był już Damian Michalski.

Po tym wydarzeniu, dotychczasowi muzycy TSA zawiesili działalności zespołu, ale część z nich nie złożyła broni. Marek Kapłon, Janusz Niekrasz oraz Damian Michalski zdecydowali się na własny, nowy projekt - TSA Michalski Niekrasz Kapłon.

Latem 2019 roku skład zespołu, uzupełnili dwaj instrumentaliści grający na gitarach – Piotr Lekki i Maciej Wester.

Powstaje nowy, mocny materiał, a muzycy podejmują kolejne wyzwania. Co najważniejsze, spotkali się z  fantastycznym przyjęciem publiczności, która kocha stare klasyki zagrane z nową energią.

Zespół aż kipi nowymi pomysłami i ma już ambitne plany studyjne. Zapełnia kluby muzyczne i występuje na imprezach plenerowych.

W repertuarze, oprócz kanonu TSA, znajdują się również nowe, jeszcze gorące kompozycje, takie jak potężnie brzmiący "Ostatni pociąg".

Potęga TSA powraca!

 

 

© Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk