Wznowienie zajęć Uniwersytetu III Wieku

10.06.2021

Happy-seniors.jpg

Białogardzki Uniwersytet III Wieku wznawia działalność

Po długiej przerwie spowodowanej obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa Białogardzki Uniwersytet III Wieku wznawia zajęcia dla seniorów.

17 czerwca o godz. 12:00 zapraszamy na wykład:

"SENIOR KONTRA PANDEMIA" - zasady bezpieczeństwa w czasie epidemii - spotkanie z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej  i Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie.

(sala kameralna CKiSE, wejście od ul. Grunwaldzkiej).

****

23 czerwca wystartują zajęcia taneczne dla słuchaczy UTW:

Białogardzki Uniwersytet III Wieku oraz Centrum Kultury i Spotkań Europejskich zapraszają seniorów z Białogardu na bezpłatne zajęcia taneczne z instruktorem tańca Romanem Filusem, dyplomowanym nauczycielem tańca, choreografem. Zapraszamy do wspólnej tanecznej zabawy.

 

Pierwsze spotkanie oraz zapisy chętnych do udziału w zajęciach tanecznych odbędzie się w sali kameralnej Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie (wejście od ul. Grunwaldzkiej)

- 23 czerwca 2021r. (środa), o godzinie 11:00

Kolejne spotkania odbędą się:

30 czerwca, godz. 11:00

07 lipca, godz. 11:00

14 lipca, godz. 11:00

21 lipca, godz. 11:00

28 lipca, godz. 11:00

Sierpień – przerwa wakacyjna

Zajęcia zostaną wznowione we wrześniu.

Białogardzki Uniwersytet III Wieku - spotkania organizowane są przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych FABRYKA w ramach projektu „Uniwersytet III Wieku” dofinansowanego ze środków budżetu Miasta Białogard. Spotkania odbywają się w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie, które jest ich współorganizatorem. Wstęp wolny – ilość miejsc ograniczona.

 

© Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk