Plakaty filmowe

KRWAWY WIECZÓR 2015ŁOWCA CZAROWNIC
Pięćset lat temu wybuchła wyniszczająca wojna między ludźmi, a zastępami czarownic pragnącymi pogrążyć Ziemię w chaosie. Dzięki męstwu i poświęceniu łowców czarownic udało się uchronić świat przed zagładą. Jeden z nich - Kaulder (Vin Diesel) uśmiercił ich Królową, która umierając rzuciła na niego klątwę nieśmiertelności. Dziś Kaulder wciąż błąka się po świecie poszukując renegatów, którym udaje się przedostać z mrocznych odmętów w świat ludzi. Jego jedynymi sprzymierzeńcami są proboszcz nowojorskiej świątyni oraz młoda czarownica o dobrym sercu Chloe. Ich pomoc może jednak nie wystarczyć, gdy okaże się, że światu grozi powrót Królowej, którą wskrzesić pragnie Belial – potężna, zbuntowana czarownica śniąca o panowaniu zła

SZUBIENICA
Uczniowie postanawiają wystawić sztukę, podczas której 20 lat wcześniej doszło do nieszczęśliwego wypadku. Szybko dowiadują się, że pewne rzeczy należy zostawić w spokoju.

"Szubienica" nie jest typowym horrorem. Może zaskakiwać fakt, że film w ogóle wszedł do kin. To bowiem dzieło fanowskie, stworzone przez amatorów gatunku. To uchwycona przez kamerę zabawa miłośników horroru, którzy postanowili podzielić się swoją pasją z podobnie do nich myślącymi osobami na całym świecie. Przy takim nastawieniu wszelkie ewidentne braki – czy to w budżecie, czy to w umiejętnościach twórców – przestają się liczyć. "Szubienica" podbija serca właśnie autentyczną radością twórczą, która dla przeciętnego "zaliczacza" filmowych produkcji będzie kompletnie niezrozumiała.
data dodania: 2015-10-19


< -- Powrót do strony głównej