Plakaty filmowe

STARCIE TYTANÓW W KINIE CENTRUM
18 maja 2018

Potężny Thanos zbiera Kamienie Nieskończoności w celu narzucenia swojej woli wszystkim istnieniom we wszechświecie. Tylko drużyna superbohaterów znanych jako Avengers może go powstrzymać. Czy im się uda?

seanse 3D DUBBING:
18.05. o 16:00
19.05. BRAK SEANSU
20-23.05. o 16:00

seanse 2D DUBBING:
18.05. o 19:00
19.05. BRAK SEANSU
20.05. o 13:00 i 19:00
21-23.05. o 19:00

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

KOMEDIOWE KINO CENTRUM
10 maja 2018

Wyjątkowo, bo od niedzieli 13 maja, zapraszamy na seanse do Kina CENTRUM dwóch tytułów.

Najmłodszych zapraszamy na komedię animowaną LUIS I OBCY.
12-letni Luis czuje się samotny. Nie ma żadnych przyjaciół, a jego ojciec – ufolog Armin – całe noce spędza przy teleskopie, szukając śladów życia w kosmosie. Na domiar złego, dyrektor ze szkoły Luisa chce wysłać chłopca do internatu poza miastem. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy na podwórku Luisa rozbija się UFO, pilotowane przez trójkę wesołych kosmitów. Chłopiec szybko zaprzyjaźnia się z obcymi i ukrywa ich przed swoim tatą, który jest przekonany, że kosmici są niebezpieczni. Próbując pomóc ufoludkom w powrocie na macierzystą planetę, Luis sam nabiera ochoty na wielką kosmiczną podróż.

DO ZAKOCHANIA JEDEN KROK to brytyjska komedia która rozśmieszy każdego ponuraka.
Sandra jest szczęśliwą sześćdziesięciolatką, obraca się wśród śmietanki towarzyskiej, ma bogatego męża i piękny dom. Wszystko zmienia się, się gdy podczas jednego z przyjęć przyłapuje małżonka na zdradzie z jej najlepszą przyjaciółką. Z dnia na dzień traci swoje wystawne życie i musi przeprowadzić się do siostry, której nie widziała od lat. I chociaż Bif mieszka w warunkach, do jakich Sandra nie przywykła, to właśnie dzięki niej i jej zwariowanym przyjaciołom odkryje radość z życia i… pasję do tańca! Być może pojawi się też szansa na nową miłość?

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

NATURA KONTRA CZŁOWIEK W KINIE CENTRUM
04 maja 2018


Kino CENTRUM zaprasza na seanse dwóch tytułów.

Najmłodszych zapraszamy na filmową adaptację opowiadań angielskiej autorki, Beatrix Potte, pt. PIOTRUŚ KRÓLIK.
Złośliwy, niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać wyjątkowa; na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie. W komedii „Piotruś Królik” wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem (Domhnall Gleeson) przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych. Walka toczy się, oczywiście, o kontrolę nad ogrodem pana McGregora oraz o serce zakochanej w zwierzętach sąsiadki (Rose Byrne).

Starszą widownię zapraszamy na niezwykły film, który największych zjadaczy popcornu zmusi do wyciszenia - CICHE MIEJSCE w reżyserii Johna Krasinskiego.
„Ciche miejsce” to wstrząsająca opowieść o pięcioosobowej rodzinie Abbotów zmuszonej do porozumiewania się w całkowitej ciszy, bez używania słów, czy choćby najmniejszego dźwięku. Całe ich życie, życie w ciągłym, nieprzerwanym napięciu, koncentruje się na tym, by nie wydawać i nie generować żadnych dźwięków. Każdy bowiem może okazać się dla nich śmiertelny, po tym, jak tajemnicze istoty – reagujące na każdy dźwięk – zagrażają przetrwaniu ludzi. Jeśli cię usłyszą, wytropią cię...

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

PODWÓJNE SEANSE W KINIE CENTRUM
26 kwietnia 2018

Zapraszamy na podwójne seanse do Kina CENTRUM.

TOMB RAIDER 2D DUBBING to najnowsza odsłona historii Lary Croft opartej na serii komputerowych gier przygodowych pod wspólnym tytułem TOMB RAIDER.
Lara Croft to niepokorna córka ekscentrycznego podróżnika, który zniknął, gdy dziewczyna miała kilkanaście lat. Teraz, jako 21-letnia kobieta, podąża własną ścieżką, odmawiając spełnienia woli ojca, który chciał dla niej spokojnego życia. Zostawia wszystko za sobą i udaje się w ostatnie znane miejsce jego pobytu. Poszukując śladów, musi odnaleźć osławiony grobowiec na mitycznej wyspie u wybrzeży Japonii. Jeśli nie przezwycięży własnych lęków, może nie przeżyć niezwykle niebezpiecznej wyprawy. Jak wiele poświęci, by poznać tajemnicę zniknięcia ojca i zyskać miano tomb raidera?

TWARZ w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej to współczesna baśń o człowieku, który stracił twarz w wypadku. Po nowatorskiej operacji wraca do rodzinnej miejscowości, ale ludzie nie wiedzą jak go traktować. Staje się dla nich kimś obcym.
Film zdobył Grand Prix Jury Berlińskiego Festiwalu Filmowego  w 2018 roku - Srebrnego Niedźwiedzia.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

META-KINO CENTRUM
19 kwietnia 2018

Od soboty, 21 kwietnia, Kino CENTRUM zaprasza na niezwykłą przygodę w niedalekiej przyszłości.

Film PLAYER ONE wyreżyserował Steven Spielberg, który zrobił to na podstawie bestsellera autorstwa Ernesta Cline'a, który z kolei, pisząc swą powieść, inspirował się między innymi filmami Stevena Spielberga.
Ciekawe, prawda?

Rzeczywistość 2045 roku nie nastraja optymistycznie.  Świat znajduje się na skraju upadku i pogrążenia w chaosie. Wade Watts (Tye Sheridan) czuje, że żyje, tylko gdy ucieka do OASIS — wirtualnego uniwersum, w którym większość ludzi spędza całe dnie.  W OASIS można podróżować, przeżywać przygody i być kimkolwiek się zapragnie. Jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia. Ekscentryczny geniusz James Halliday (Mark Rylance), który stworzył OASIS, szuka godnego następcy. Organizuje trzyetapowy konkurs, w którym nagrodą jest olbrzymia fortuna i całkowita kontrola nad uniwersum.  Wade i jego przyjaciele z "Wielkiej Piątki" podejmują wyzwanie polegające na szukaniu skarbów w zakrzywionej rzeczywistości. W fantastycznym świecie — pełnym niespodzianek, ale i niebezpieczeństw — czeka ich zadanie ważniejsze niż sam konkurs. Muszą ocalić OASIS.

Gorąco polecamy!

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

PODWÓJNE SEANSE W KINIE CENTRUM
13 kwietnia 2018

Kino CENTRUM zaprasza na seanse filmowe.

CUDOWNY CHŁOPAK film do śmiechu, płaczu i refleksji.
Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż "zwykły dzień w szkole". Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz "dziwadłem". Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

CZERWONA JASKÓŁKA - film oparty na książce szpiega!
Ekranizacja bestsellerowej książki byłego agenta CIA Jasona Matthewsa. Dominika Egorova (Jennifer Lawrence) zmuszona zostaje do przyjęcia roli „jaskółki”, specjalnie szkolonej uwodzicielki na usługach rosyjskich służb specjalnych. Uczy się używać swego ciała jako broni i robi wszystko, by nie utracić własnego „ja” w trakcie szkolenia, które zaprzecza godności człowieka. Udaje jej się stawić czoło niesprawiedliwemu systemowi i staje się bezcennym nabytkiem dla swych przełożonych. Jej pierwszym celem okazuje się Nate Nash (Joel Edgerton), agent CIA, który prowadzi ściśle tajną infiltrację rosyjskiego wywiadu. Dwoje młodych agentów wpada w pułapkę namiętności i kłamstw, która zagraża ich przyszłości, międzynarodowym sojuszom i bezpieczeństwu obu mocarstw

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

SEANSE DLA MAŁYCH I DUŻYCH
05 kwietnia 2018

Zapraszamy na seanse komediowe dla małych i dużych.

GNOMEO I JULIA: TAJEMNICA ZAGINIONYCH KRASNALI

Kiedy Gnoemo i Julia przyjeżdżają wraz z przyjaciółmi do Londynu, ich głównym zmartwieniem jest przygotowanie ogrodu do zbliżającej się wiosny. Wkrótce spostrzegają, że na terenie Londynu ktoś wykrada ogrodowe krasnale na masową skalę. Kiedy okazuje się, że w ogrodzie zostali jedynie oni dwoje, jest tylko jedna osoba, którą można wezwać z prośbą o pomoc… Sherlock Gnom. Sherlock przybywa z odsieczą wraz ze swym nieodłącznym kompanem – Watsonem. Śledztwo zaprowadzi naszych bohaterów w nieoczekiwane miejsca, poznają nowe ornamenty, wspólnie z którymi będą odkrywać nieznane zakamarki miasta.

KOBIETA SUKCESU

Główną bohaterką jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów! Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego?

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie


Najserdeczniejsze życzenia ...
28 marca 2018

PITBULL SPADA NA CZTERY ŁAPY
22 marca 2018

PITBULL: OSTATNI PIES od Władysława Pasikowskiego!

Do gry powracają znane postacie z pierwszego PITBULLA (2005r.): Despero (Marcin Dorociński), Metyl (Krzysztof Stroiński) i Nielat (Rafał Mohr).
Na ekranie również Marian Dziędziel, Adam Woronowicz, Cezary Pazura a także królowa polskiej sceny muzycznej Dorota Rabczewska - Doda!

 

fragment recenzji http://www.filmweb.pl/review/Vega+i+wyga-21205

"Stawka jest wysoka, karty rozdane, świat zatrzymał się gdzieś w latach dziewięćdziesiątych, co można – w zależności od tego, którą nogą się wstało – wziąć albo za świadomą stylizację, albo za właściwy reżyserowi estetyczny anachronizm. W sumie na jedno wychodzi, gdyż Pasikowski po prostu czuje klimat prowincjonalnych komisariatów, zatęchłych melin i bez pudła buduje rzeczywistość pozbawioną moralnych punktów odniesienia, o której tak przekonująco w swoim debiucie opowiadał Vega. Bohaterowie to wciąż faceci na krawędzi, którzy porzucili mrzonki o społecznym posłannictwie i generalnie są "za starzy do tej roboty". Rozmawiają ze sobą jak prawdziwi ludzie, w czym spora zasługa doskonałej stawki aktorskiej – nawet kiedy scenariusz zaczyna przywodzić na myśl pole minowe, Dorociński i Stroiński potrafią zamienić czerstwy dowcip w komediową perełkę."


O filmie:
Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa...

Gorąco zapraszamy na ostatnią (?) odsłonę serii PITBULL.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/sensacyjnie

SURVIVALOWE KINO CENTRUM
14 marca 2018

Sposoby na przetrwanie z Kinem CENTRUM.

Kino CENTRUM zaprasza na dwie produkcje, które luźno powiązać można motywem walki o przetrwanie.

JASKINIOWIEC opowie nam o upadku epoki kamienia na rzecz epoki brązu i przetrwaniu przez ... serie gagów, krotochwil i prześmiesznego humory rodem z Wysp Brytyjskich.

PITBULL: OSTATNI PIES
Ostatnia (czy aby na pewno?) odsłona serii PITBULL opowie nam o przetrwaniu (w miarę porządnego) człowieka w odczłowieczonym świecie gangsterów.

Do gry powracają znane postacie z pierwszego PITBULLA (2005r.): Despero (Marcin Dorociński), Metyl (Krzysztof Stroiński) i Nielat (Rafał Mohr).
Na ekranie również Marian Dziędziel, Adam Woronowicz, Cezary Pazura a także królowa polskiej sceny muzycznej Dorota Rabczewska - Doda!

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa...

Gorąco zapraszamy na ostatnią odsłonę serii PITBULL.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/sensacyjnie

STRZEL HAT-TRICKA Z KINEM CENTRUM
09 marca 2018

Zapraszamy na seanse do Kina CENTRUM.

Do wyboru animacja, komedia romantyczna lub film sensacyjny. Każdy znajdzie coś dla siebie.

GNOMY ROZRABIAJĄ 2D DUBBING
Chloe przeprowadza się wraz z mamą do nowego miasta. Wszystko jest dla niej nowe – dom, miasto, szkoła i znajomi. Stary budynek, w którym razem zamieszkają wydaje się skrywać wiele tajemnic. Jedną z nich jest osobliwa kolekcja krasnali ogrodowych. Pewnego dnia małe figurki ożywają! Okazuje się, że skrzaty są tak naprawdę legendarnymi strażnikami, którzy od wieków bronią świata przed żarłocznymi istotami z innych wymiarów. Dzielna Chloe, wspólnie z nowo poznanym kolegą z sąsiedztwa o imieniu Liam, przyłączają się do akcji. Zwariowane krasnale wraz z dwójką dzieciaków będą musiały poradzić sobie z pozaziemskim zagrożeniem. Bohater tkwi w każdym z nas – trzeba go tylko obudzić!

PODATEK OD MIŁOŚCI
Kim tak naprawdę jest Marian (Grzegorz Damięcki)? Facetem do towarzystwa i seksualnym guru, z którego usług korzysta połowa kobiet w stolicy? Coachem o kontrowersyjnych metodach? A może – po prostu – sprytnym oszustem uwodzącym płeć przeciwną? Oto zagadka, z którą będzie musiała zmierzyć się ambitna inspektor podatkowa Klara (Aleksandra Domańska). Czy nieustępliwa urzędniczka zdoła znaleźć odpowiedź, zanim sama wpadnie w miłosne sidła Mariana? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę?

KOBIETY MAFII
Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję „nie do odrzucenia”. Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa). By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska). Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. Misternie przemyślany plan komplikuje się, gdy w toku nieprzewidzianych zdarzeń w całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke) – żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant). Wkrótce losy pięciu kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsają przestępczą mapą Warszawy.

Kino CENTRUM zaprasza
tanio/blisko/rodzinnie

REZOLUTNE KOBIETY W KINIE CENTRUM
02 marca 2018

Kino CENTRUM zaprasza na dwie produkcje opowiadające o kobietach, które "nie dadzą sobie w kaszę dmuchać".

PSZCZÓŁKA MAJA; MIODOWE IGRZYSKA to wielkoekranowy powrót rezolutnej pszczółki, którą wszytscy "znają i kochają".
Tym razem do ekranowego duetu Mai i Gucia dołączy tajemnicza Wioletka!
Czy skradnie ona ekranowy czas ulubionej pszczółki i zajmie miejsce w sercach widzów?
Przekonajcie się podczas seansów w Kinie CENTRUM.

O filmie:
Druga część szalonych i zabawnych perypetii najsłynniejszej pszczółki świata, która żadnej przygody się nie boi! Tym razem Maja i Gucio wezmą udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych, których stawka okaże się wyjątkowo wysoka. W ulu aż huczy od sensacyjnych wieści! W pszczelej stolicy odbyć się mają Miodowe Igrzyska. Maja marzy, by wziąć w nich udział. Niestety mieszkańcy ula nie zostają na nie zaproszeni. Na domiar złego Cesarzowa żąda oddania połowy miodowych zbiorów na potrzeby sportowców. Królowa gotowa jest się pogodzić z poleceniami przełożonej, ale Maja od dziecka jest buntowniczką. A nic nie złości jej bardziej niż jawna niesprawiedliwość. Wyrusza więc do stolicy, by powiedzieć Cesarzowej, co myśli o niej i jej nakazach. I nawet Guciowi nie uda się jej powstrzymać przed wpakowaniem się w kłopoty. Zuchwałość Mai zostanie ukarana: pszczółka musi wystartować w zawodach, ale jeśli przegra jej ul straci całe zapasy na zimę... Cesarzowa nie podejrzewa nawet na co stać tę małą rozrabiakę i paczkę jej wiernych przyjaciół

Zapraszamy na kolejny tydzień z najnowszym, święcącym tryumfy na ekranach w całej Polsce, filmem Patryka Vegi pt. KOBIETY MAFII.
Twarde kobiety, źli mafiozi, skorumpowani policjanci - to wszystko na ekranie Kina CENTRUM.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/feministycznie

KOBIEY MAFII - PREMIER W KINIE CENTRUM CIĄG DALSZY
23 lutego 2018

 

 

Po premierze NOWEGO OBLICZA GREYA czas na kolejną premierę w tym roku.

KOBIETY MAFII - film Patryka Vegi.

O filmie:
Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję „nie do odrzucenia”. Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa). By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska). Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. Misternie przemyślany plan komplikuje się, gdy w toku nieprzewidzianych zdarzeń w całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke) – żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant). Wkrótce losy pięciu kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsają przestępczą mapą Warszawy.

Zapraszamy również na seanse ostatniej części trylogii Greya pt. NOWE OBLICZE GREYA.

Kino CENTRUM zaprasza.
KOBIEY MAFII - PREMIEROWE SEANSE W KINIE CENTRUM
21 lutego 2018

 

Patryk Vega wraca z nowym filmem.


Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję „nie do odrzucenia”. Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa). By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska). Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. Misternie przemyślany plan komplikuje się, gdy w toku nieprzewidzianych zdarzeń w całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke) – żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant). Wkrótce losy pięciu kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsają przestępczą mapą Warszawy.

 

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

NOWE OBLICZE GREYA - gorąca premiera
09 lutego 2018

KINO CENTRUM ZAPRASZA NA PREMIERĘ
02 lutego 2018

Od 2 lutego, Kino CENTRUM zaprasza na dwa seanse filmowe w tym PREMIERĘ!

TEDI I MAPA SKARBÓW - Tedi Jones udaje się do Los Angeles, by zapoznać się z nowymi odkryciami archeolożki Sary Lavroff. Odnalazła ona papirus wskazujący na istnienie naszyjnika należącego do mitycznego króla Midasa, który mocą swego dotyku wszystko zamieniał w złoto. Pełne radości ponowne spotkanie Tediego i Sary szybko zamienia się w niebezpieczną przygodę, kiedy Sara zostaje porwana przez pewnego bogacza, który za pomocą talizmanu chce osiągnąć wieczne, niekończące się bogactwo. Wspólnie z przyjaciółmi – papugą i psem – Tedi będzie musiał użyć wszystkich swych mocy, by uratować Sarę. Przyjdzie mu przemierzyć cały świat, a po drodze pozna nie tylko nowych przyjaciół, ale także nowych wrogów.

PLAN B - film w reżyserii Kingi Dębskiej, autorki hitu MOJE CÓRKI KROWY.
Bohaterów poznajemy kilkanaście dni przed walentynkami, w chwili gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego - coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia, Mirek, Klara i Agnieszka spotykają na swojej drodze ludzi (i zwierzęta!), którzy dają im nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

 

KINO CENTRUM ZAPRASZA
25 stycznia 2018

Kino CENTRUM zaprasza na dwa tytuły.

Przyjdźcie do Kina CENTRUM z dziećmi by przypomnieć sobie klimat świąt Bożego Narodzenia z filmem animowanym PIERWSZA GWIAZDKA.
Mały, odważny osiołek o imieniu Bo tęskni za życiem z dala od codziennej pracy w wiejskim młynie. Pewnego dnia zbiera się na odwagę i ucieka na wolność, by spełnić swe marzenia. Po drodze spotyka uroczą owieczkę Ruth, która przypadkowo odłączyła się od swej trzody, oraz gołębia o wielkich aspiracjach. Wszyscy oni wspólnie z zabawnymi wielbłądami oraz kilkoma nieco ekscentrycznymi zwierzętami podążają za gwiazdą. Wkrótce staną się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów – opowieści o pierwszych świętach Bożego Narodzenia.

NARZECZONY NA NIBY 
Karina (Julia Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w emocjonalny rollercoaster. Szybko okaże się, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

 

POTRÓJNE KINO CENTRUM
19 stycznia 2018

Od 19 stycznia zapraszamy na trzy tytuły do Kina CENTRUM.

FERNANDO - animacja familijna

Fernando jest młodym byczkiem niepodobnym do innych - zamiast walczyć, woli bowiem leżeć pod drzewem i wąchać kwiatki. Pewnego dnia pięciu mężczyzn poszukuje najwaleczniejszego i najodważniejszego byka, który weźmie udział w walkach w Madrycie. Za sprawą pomyłki ich wybór pada na Fernanda, który musi stawić czoła losowi...
seanse 2D dubbing:
19.01.  o 11:00 oraz 16:00
20 i 21.01. o 15:00
22.01. o 16:00
23-25.01. o 11:00 oraz 16:00

JUMANJI: PRZYGODA W DŻUNGLI - przygodowy.

Kiedy dzieciaki odkrywają starą konsolę gier wideo z grą "Jumanji", o której nigdy dotąd nie słyszały, natychmiast przenoszą się w świat niebezpiecznej dżungli. To właśnie w niej dzieje się akcja gry, a one stają się awatarami postaci, które wybrały: zapalony gracz Spencer staje się odważnym łowcą przygód (Dwayne Johnson), fan piłki Fridge zamienia się (według własnych słów) w Einsteina (Kevin Hart), Bethany – popularna dziewczyna z sąsiedztwa – staje się profesorem w średnim wieku (Jack Black), natomiast niepozorna Martha przybiera postać nieustraszonej wojowniczki (Karen Gillan). Wkrótce odkrywają, że w Jumanji chodzi nie tylko o grę, ale przede wszystkim o przetrwanie. Aby wygrać i powrócić do realnego świata, będą musieli wyruszyć w najbardziej niebezpieczną przygodę życia, odkrywając prawdę o sobie, albo pozostać w świecie gry na zawsze…
seanse 2D dubbing:
19.01. o 18:15
20-21.1. o 17:15
22-25.01. o 18:15

GRA O WSZYSTKO - dramat biograficzny

Młoda, piękna i wszechstronnie utalentowana. Kochała ryzyko i nie bała się gry o wszystko. Światowej klasy zawodniczka w narciarstwie alpejskim, która fortunę zdobyła nie dzięki nartom, a dzięki kartom. Molly Bloom przez 10 lat prowadziła najbardziej ekskluzywny, nielegalny klub pokerowy w USA. Gościła gwiazdy Hollywood, największe postaci światowego biznesu, a także bossów rosyjskiej mafii. Pod jej dachem wygrywano miliony i tracono fortuny. Poznała tajemnice najpotężniejszych tego świata. Gdy sądziła, że zdobyła wszystko, do jej drzwi zapukało FBI. Zagrożona wieloletnim więzieniem, utratą dorobku życia, po raz kolejny postanowiła podjąć walkę. Tym razem jej jedynym sprzymierzeńcem okazał się adwokat, który jako pierwszy poznał prawdziwe oblicze Molly Bloom.
seanse:
19.01. o 20:30
20-21.01. o 20:00
22-25.01. o 20:30

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

KINO CENTRUM Z MUSICALEM
11 stycznia 2018

Kino CENTRUM zaprasza na dwa tytuły kinowe.

PADDINGTON 2 - to powrót kultowego misia imieniem Paddington, który w kolejnej ekranowej przygodzie dociekać będzie własnej tożsamości: czy jest bardziej misiem czy bardziej człowiekiem.
Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?!

KRÓL ROZRYWKI - Oryginalny musical, który ukazuje narodziny amerykańskiego przemysłu rozrywkowego. Inspirowany losami legendarnego P.T. Barnuma film ukazuje historię wizjonera, gotowego na wszystko, by urzeczywistnić ideę olśniewającego widowiska, który stał się sensacją na miarę światową.
W rolach głównych m.in. Hugh Jackman, Zack Efron oraz Michelle Williams.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

POSZUKIWANIA OSOBOWOŚCI W KINIE CENTRUM
05 stycznia 2018

 

Kino CENTRUM zaprasza na dwa tytuły pozornie różniące się od siebie, a tak naprawdę opowiadające historię bohaterów, którzy poszukują własnego Ja, w świecie który ich otacza.

PADDINGTON 2 - to powrót kultowego misia imieniem Paddington, który w kolejnej ekranowej przygodzie dociekać będzie własnej tożsamości: czy jest bardziej misiem czy bardziej człowiekiem.
Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?!

NAJLEPSZY
Głównym bohaterem filmu jest Polak, który zachwycił świat, a który u nas, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

OSTATNI JEDI W KINIE CENTRUM - premierowe seanse
13 grudnia 2017

Zapraszamy na premierowe seanse najnowszej odsłony filmu GWIEZDNE WOJNY: OSTATNI JEDI.

Fabuła owiana tajemnicą więc nic ponad to, że Rey dołącza do Luke'a Skywalkera, by zostać rycerzem Jedi, i że razem odkrywają tajemnice Mocy i sekrety przeszłości, powiedzieć nie możemy.

Reszta jest ukryta w filmie.

Gorąco zapraszamy!

Niech Moc będzie z Wami!

"CIEPŁO RODZINNE" W KINIE CENTRUM
08 grudnia 2017

Od 8 grudnia mamy dla Państwa dwie propozycje ekranowe.

COCO - wspaniała animacja od studia Disneya.
Bohaterem filmu jest Miguel. W jego rodzinie od pokoleń muzyka jest zakazana. Jednak Miguel marzy, by pójść w ślady swojego idola, wielkiego muzyka Ernesta de la Cruza. Zdesperowany chce udowodnić światu swój talent, a to – za sprawą serii przedziwnych wydarzeń – doprowadzi go do niezwykle kolorowej Krainy Umarłych. Po drodze spotyka uroczego oszusta Hectora. Wspólnie spróbują rozwikłać tajemnicę z przeszłości rodziny Miguela...
COCO jest to kolejnym, po W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI, scenariusze Disneya stworzonym wspólnie z psychologami dziecięcymi.
Gorąco polecamy.

Trzy wesołe mamuśki powracają w filmie na czasie - ZŁE MAMUŚKI 2: JAK PRZETRWAĆ ŚWIETA
Idą Święta, a to w życiu każdej pani domu jak wiadomo szczególny czas. Tygodnie harówki przy garach, walka wręcz przy sklepowych ladach o najlepsze kąski, detektywistyczna praca w poszukiwaniu prezentów dla całej rodziny. Po prostu pełnia szczęścia. Złe mamuśki dawno jednak zrzuciły kajdany perfekcyjnej pani domu i mogłyby się tym świątecznym czasem cieszyć z drinkiem w ręce, gdyby nie fakt, że zbliżają się jeźdźcy Apokalipsy czyli ich szacowne mamusie: strażniczki rodzinnych tradycji, konserwatywne jak dąb Bartek i surowe jak treser dzikich zwierząt. Czy naszym wyzwolonym mamuśkom uda się przekabacić własne rodzicielki i przeciągnąć je na weselszą stronę  mocy? Święta to czas cudów!

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

CICHA NOC W KINIE CENTRUM
01 grudnia 2017

 

Kino CENTRUM zaprasza.

Od 1 do 7 grudnia, na ekranie Kina CENTRUM film CICHA NOC z m.in. Dawidem Ogrodnikiem oraz Arkadiuszem Jakubikiem w rolach głównych.

Adam (Dawid Ogrodnik), na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania w intrydze ma jego ojciec (Arkadiusz Jakubik), brat (Tomasz Ziętek), z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra (Maria Dębska) z mężem (Tomasz Schuchardt). Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy świąteczny gość oznajmia, że zostanie ojcem. Wtedy, zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

TWÓJ VINCENT
24 listopada 2017

Zapraszamy widzów Kina CENTRUM na dwie propozycje filmowe.

TWÓJ VINCENT - niezwykła, polsko-brytyjska koprodukcja o nietuzinkowym malarzu, który za swojego życia sprzedał tylko dwa obrazy (oba, w tajemnicy przed malarzem, kupił jego brat) - Vincencie van Gogh'u.
Dlaczego jest to propozycja niezwykła?
Ponieważ jest to klasyczna animacja poklatkowa, wykonana w całości w technice malarstwa olejnego, charakteryzowanego na prace Vincenta van Gogh'a. Na film składa się 66 960 kadrów. Każdy z nich to osobny obraz olejny. Nad filmem pracowało 125 malarzy.
TWÓJ VINCENT jest pierwszym na świecie animowanym filmem pełnometrażowym, który powstał dzięki ręcznie malowanym płótnom!
Gorąco polecamy i zapraszamy.
Film ma być polskim kandydatem do nagrody Oscara.
Film w Kinie CENTRUM będzie prezentowany tylko przez weekend 24-26.11.2017.

A tych Widzów, którzy nie zdążyli jeszcze zobaczyć trzeciej części serii LISTY DO M. zapraszamy do Kina CENTRUM do 30 listopada.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

 

KINO CENTRUM ZAPRASZA
17 listopada 2017

 

 

LISTY DO M. 3 - PREMIERA
10 listopada 2017

 

LISTY DO M. 3 opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.
Film działa niczym kubek herbaty z miodem i goździkami albo świeca Yankee Candle o zapachu cedru z cynamonem. Relaksuje i wprowadza w świąteczny nastrój.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/RODZINNIE

KINO CENTRUM Z DRESZCZYKIEM
02 listopada 2017

Od 2 listopada zapraszamy do Kina CENTRUM na dwie propozycje filmowe, obie z dreszczykiem.

POTWORNA RODZINKA - animowana komedia dla najmłodszych z zabarwieniem grozy.
Fay Sielska jest zwyczajną, nieco zbuntowaną nastolatką. Jej młodszy brat Max z racji nieprzeciętnej inteligencji ma na pieńku ze szkolnymi łobuzami. Rodzice natomiast są tak zapracowani, że ledwie znajdują czas na życie rodzinne. Pewnego dnia Fay zabiera wszystkich Sielskich na bal przebierańców. Sama przebiera się za mumię, jej brat za wilkołaka, mama za wampirzycę, a tata za samego Frankensteina. Zabawa jest przednia, aż do chwili, gdy okazuje się, iż na skutek klątwy ich przebrania przestały być tylko żartem, a stały się rzeczywistością.

Tak, tak! Sielscy zostali zamienieni w potwory! Od tej chwili robią wszystko, by zdjąć klątwę i uniknąć zaczepek ze strony namolnego hrabiego Draculi. Wkrótce okaże się też, że bycie potworem ma swoje dobre strony. Max może sam sobą poszczuć szkolnych rozrabiaków, jego tata jest silniejszy niż wszyscy Avengersi, mama hipnotyzuje nawet sprzedawców w sklepie, a Fay jest po prostu nieśmiertelna!

ACH ŚPIJ KOCHANIE
- obowiązkowe kino dla entuzjastów dobrego thrillera i kryminałów.
Polska produkcja w reżyseri Krzysztowa Langa opowie o Pięknym Władku.

Od kilku lat w Krakowie i okolicach znikają ludzie. W sumie 67 osób. Młody śledczy Karski, wbrew swoim przełożonym, stawia hipotezę o seryjnym mordercy. Wkrótce w kręgu podejrzanych pozostaje tylko jeden człowiek: Władysław Mazurkiewicz zwany Pięknym Władkiem. To król życia, zamożny kobieciarz, szanowany obywatel, ale także człowiek o zaskakujących powiązaniach, hipnotycznym uroku i niejasnej przeszłości. Karski w trakcie śledztwa zaczyna napotykać na coraz większe trudności. Znikają dowody i akta spraw. Ludzie, którym ufał odwracają się przeciw niemu, a między nim i podejrzanym tworzy się nietypowa relacja... A w tle całej sprawy jak duch pojawia się tajemnicza piękna kobieta.
Zagrają: Chyra, Schuchardt, Linda, Jakubik, Grabowski, Warnke, Figura oraz niekwestionowana królowa, utalentowana i doskonała aktorka młodego pokolenia - Karolina Gruszka.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/z dreszczykiem

IX KRWAWY WIECZÓR
26 października 2017

Maraton horrorów pod znakiem KRWAWY WIECZÓR powraca.

Zapraszamy widzów o mocnych nerwach na seanse krwawych i mrożących krew w żyłach produkcji filmowych.

KRUCYFIKS oraz TO PRZYCHODZI PO ZMROKU!

start projekcji o godzinie 20:00

Cena karnetu na dwa filmy:
22 zł - normalny
20 zł - ulgowy

KRUCYFIKS
Do więziennej celi trafia ojciec Anton, ksiądz, skazany za zabójstwo opętanej zakonnicy, nad którą sprawował egzorcyzmy. Jego sprawą interesuje się zdolna dziennikarka śledcza Nicole Rawlins. Reporterka nie przepuści żadnej okazji, aby pokazać światu daleko idące nieprawidłowości w działaniu organizacji kościelnej. Nicole wyrusza w podróż do niewielkiego miasteczka w odległej Rumunii, gdzie miały miejsce tajemnicze zdarzenia. Na miejscu okazuje się, że sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana niż wydawało się to na początku, a atmosfera zagęszcza się z każdą minutą. Dziennikarka dąży do poznania prawdy. Czy duchowny rzeczywiście zamordował chorą psychicznie osobę, czy też przegrał walkę z demoniczną obecnością?

TO PRZYCHODZI PO ZMROKU
Wyobraź sobie koniec świata. A teraz wyobraź sobie coś znacznie gorszego... Paul zrobi wszystko, żeby ochronić swoją rodzinę przed nadciągającym, tajemniczym wirusem. Na całym świecie nie ma dla nich bezpiecznego miejsca, oprócz opuszczonego domku w środku lasu. Żyją według surowych zasad, chcąc przetrwać najgorsze. Sytuacja komplikuje się, gdy do chatki trafia kolejna rodzina poszukująca schronienia...

Kino CENTRUM grozy
zapraszamy!

NIEBYWAŁE KŁOPOTY W KINIE CENTRUM
26 października 2017

 

Kino CENTRUM zaprasza na dwa seanse o niebywałych kłopotach, które spotkają bohaterów filmowych.

TARAPATY - to nowa, polska produkcja skierowana do dzieci i młodzieży.

Przyjaźń to wcale nie jest taka prosta sprawa i Julka dobrze o tym wie. Ma 12 lat, chodzi do szkoły z internatem i jeszcze nigdy nie miała prawdziwej przyjaciółki. Zaczynają się wakacje, a razem z nimi kłopoty. Julka zamiast do rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. W tej samej kamienicy mieszka Olek. Kiedy dzieciakom wpada w ręce plan prowadzący do skarbu zaczyna się przygoda. Na drodze do rozwiązania zagadki staje złodziejska szajka, niania - nałogowa palaczka i podejrzany pożeracz cukierków. Nikt nie jest tym za kogo się podaje, a wyścig z czasem trwa. Żeby wyjść cało z tej historii, Julka musi pokonać nieufność i odważyć się na przyjaźń.

KRUCYFIKS - kino skierowane do dojrzałego widza. Horror opowiadający historię opartą na faktach ...

Do więziennej celi trafia ojciec Anton, ksiądz, skazany za zabójstwo opętanej zakonnicy, nad którą sprawował egzorcyzmy. Jego sprawą interesuje się zdolna dziennikarka śledcza Nicole Rawlins. Reporterka nie przepuści żadnej okazji, aby pokazać światu daleko idące nieprawidłowości w działaniu organizacji kościelnej. Nicole wyrusza w podróż do niewielkiego miasteczka w odległej Rumunii, gdzie miały miejsce tajemnicze zdarzenia. Na miejscu okazuje się, że sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana niż wydawało się to na początku, a atmosfera zagęszcza się z każdą minutą. Dziennikarka dąży do poznania prawdy. Czy duchowny rzeczywiście zamordował chorą psychicznie osobę, czy też przegrał walkę z demoniczną obecnością?
Film będzie prezentowany również 31 października na seansie specjalnym, w maratonie horrorów pod nazwą KRWAWY WIECZÓR, razem z filmem TO PRZYCHODZI PO ZMROKU.
Bilety na seans KRWAWEGO WIECZORU to 20 zł - ulgowy i 22 zł - normalny.


Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

 

WSTĄP W KRĄG (PRZYJAŹNI)
13 października 2017

 

Od 13 października zapraszamy widzów Kina CENTRUM na podwójne seanse.

MY LITTLE PONY. FILM - Stadko dzielnych kucyków staje oko w oko ze swoim największym wrogiem. Złowrogi Król Burzy postanawia wykraść całą magię z ich rodzinnego królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielni bohaterowie wyruszą w pełną przygód podróż, podczas której zyskają nowych przyjaciół jak morskie kucyki czy dobroduszni piraci, przeżyją wiele emocjonujących i zabawnych perypetii i po raz kolejny udowodnią, że przyjaźń to magia!

KINGSMAN: ZŁOTY KRĄG - kontynuacja hitu z 2014 roku, opartego z kolei na serii komiksowej autorstwa Marka Millara.
W rolach głównych: Collin Firth, Julianne Moore, Taron Egerton, Channing Tatum, hale Berry, Elton john oraz Jeff Bridges!

Kontynuacja przeboju "Kingsman: Tajne służby", który zrewolucjonizował kino szpiegowskie i wprowadził na ekran agentów nowej generacji. Tym razem nasi bohaterowie stają w obliczu wyjątkowego wyzwania. Gdy ich kwatera zostaje zniszczona, a los świata zawisa na włosku, brytyjscy agenci odkrywają, że w Stanach Zjednoczonych istnieje sprzymierzona organizacja szpiegowska o równie długiej i bogatej historii. Przedstawiciele dwóch elitarnych organizacji muszą teraz zapomnieć o dzielących ich różnicach i wspólnie stawić czoło nieobliczalnemu wrogowi, który dąży do władzy nad światem. Gra idzie o wyjątkowo wysoką stawkę, ale dla Eggsy'ego nie ma nic trudnego...

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

IX KRWAWY WIECZÓR
09 października 2017

Krwawy wieczór w Kinie CENTRUM to cykliczna impreza, organizowana zawsze w dniu 31 października, która zawsze gromadzi pełną publikę.

Tegoroczne wydarzenie będzie IX edycją tego unikatowego maratonu filmów grozy i gore.

Szczegóły na temat repertuaru przygotowanego na tegoroczną imprezę wkrótce.

 

 

"KOPNIAKI" Z EKRANU
05 października 2017"Kopniaki" z ekranu Kina CENTRUM, od najbliższego piątku rozdawać będą dwa tytuły filmowe.

Małe, śliczne i pełne magii kopniaczki motywujące znajdziemy w produkcji dla najmłodszych pt. MY LITTLE PONY. FILM. To niezwykle barwna opowieść oparta na kochanych od ponad 30 lat zabawkach firmy Hasbro. W kinowym filmie kucyki czeka nie lada przygoda, bo oto stadko dzielnych kucyków staje oko w oko ze swoim największym wrogiem.
Złowrogi Król Burzy postanawia wykraść całą magię z ich rodzinnego królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielni bohaterowie wyruszą w pełną przygód podróż, podczas której zyskają nowych przyjaciół jak morskie kucyki czy dobroduszni piraci, przeżyją wiele emocjonujących i zabawnych perypetii i po raz kolejny udowodnią, że przyjaźń to magia!

Ponadto, na ekranie kontynuuje swój sukces najnowszy film Patryka Vegi - BOTOKS.
Film daje "niezłego kopa" zarówno obrazem jak i treścią przedstawioną na ekranie. Tylko dla widzów o mocnych nerwach.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

PATRYK VEGA POWRACA - BOTOKS w Kinie CENTRUM
27 września 2017

 

Patryk Vega powraca i wziął na warsztat służbę zdrowia!

Widzów gotowych na ostrą, ekranową kurację z filmem BOTOKS zapraszamy do Kina CENTRUM już 30 września.

Szpital ukazany w „Botoksie" to nie fikcja z popularnych seriali czy folderów prywatnych sieci medycznych. To zakład pracy, gdzie codziennie wylewa się krew, pot i łzy. W jego murach splatają się losy czterech kobiet. Daniela (Olga Bołądź) pracę w służbie zdrowia zaczyna jako ratowniczka medyczna, jeżdżąc na akcje z bratem Darkiem (Tomasz Oświeciński). Poddając się licznym zabiegom medycyny estetycznej, z brzydkiego kaczątka zmienia się w bezwzględną, odnoszącą sukcesy przedstawicielkę koncernu farmaceutycznego. Magda (Katarzyna Warnke) jest ginekologiem położnikiem. Swoją renomę zbudowała jako etatowa specjalistka od aborcji. Gdy sama zachodzi w ciążę, jej konflikt z ordynatorem (Janusz Chabior) wchodzi w dramatyczną fazę i zwierzchnictwo szpitala próbuje pozbawić ją pracy. Poukładany świat cenionej chirurg – Patrycji (Marieta Żukowska) rozsypuje się, gdy kobieta dowiaduje się o zdradzie męża. Podkopane poczucie wartości popycha ją w kierunku ginekologii estetycznej i kobiecego libido. Swoje odkrycia Patrycja chce sprawdzić w związku z metroseksualnym Michałem (Piotr Stramowski), który jest zaprzeczeniem mężczyzny. Beata (Agnieszka Dygant) to lekarka SOR-u, która w wypadku motocyklowym traci narzeczonego. Samotna kobieta uśmierza ból, uzależniając się od silnych leków opioidowych, które wykrada w szpitalu. Wówczas poznaje Marka (Sebastian Fabijański), sanitariusza, który ukrywa przed światem własny sekret.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/ostro

HORROR HORRORÓW I FILM POLSKI W KINIE CENTRUM
22 września 2017

Kino CENTRUM zaprasza na dwa tytuły.

NA UKŁADY NIE MA RADY - polska komedia obyczajowa.

Drobny przedsiębiorca Marek Niewiadomski (Grzegorz Małecki) ledwo wiąże koniec z końcem, usiłując spłacić długi i kredyty zaciągnięte na nowy biznes. Kiedy, ku rozpaczy Marka i jego małżonki (Katarzyna Glinka), wszystkie życiowe plany – w tym wymarzone wakacje na Kanarach – zaczynają się sypać, mężczyzna otrzymuje propozycję nie do odrzucenia. Jest nią stanowisko drugiego wiceministra w jednym z państwowych resortów. Wraz z ciepłą posadką przychodzą wpływy i pieniądze, a także niezliczone propozycje korupcyjne i… matrymonialne. Czy stawiający pierwsze kroki w świecie biznesu i wielkiej polityki Marek okaże się uczciwym obywatelem, czy też swoimi wyborami potwierdzi gorzką regułę, że na układy nie ma rady…

TO - filmowa adaptacja powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która straszy czytelników od 31 lat.

Kiedy w mieście Derry w stanie Maine zaczynają znikać dzieci, grupa dzieciaków musi stawić czoła swoim największym lękom. Na ich drodze staje nikczemny klaun o imieniu Pennywise, który zapisał się na kartach historii jako morderca lubujący się w zadawaniu bólu. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża czytelników od dziesięcioleci.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

POTRÓJNE KINO CENTRUM
15 września 2017

Od soboty, 16 września, mamy dla Państwa trzy pozycje ekranowe.

Tylko w dniach 16 i 17 września o godzinie 15:00 na ekranie zagości polsko-niemiecko-litewska koprodukcja pt HABIT I ZBROJA. Fabularyzowany film dokumentalny opowiadający o powstaniu, tryumfie i upadku Zakonu Krzyżackiego a przede wszystkim o jego konflikcie z Polską i Litwą. Narratorem filmu jest Stacy Keatch - charakterystyczny aktor kina amerykańskiego.
Polecamy!

SUPER SPARK: GWIEZDNA MISJA
- kino dla najmłodszych widzów. Trzynaście lat temu wszechmocny Generał Zong przejął kontrolę nad Planetą Bana. Jego kolejnym celem jest opanowanie całego wszechświata. Jeżeli zdobędzie moc bestii - Krakena, będzie nie do pokonania. Plan szaleńca przejrzał dzielny i odważny Spark z przyjaciółmi Vix i Chunkiem. Wyruszają razem, by ocalić świat. Przed nimi wielka przygoda i mnóstwo niebezpieczeństw. Gwiezdną misję czas zacząć!

BARRY SEAL: KRÓL PRZEMYTU
Film opowiada prawdziwą historię. W tym sensacyjnym dramacie Tom Cruise wciela się w postać Barry’ego Seala, człowieka, który swoją biografią mógłby obdzielić kilka osób. W wieku piętnastu lat był pilotem, jednym z najzdolniejszych, najlepszych pilotów Ameryki, miał na koncie również udział w wojnie w Wietnamie. Pracował na usługach kolumbijskiego kartelu narkotykowego Medellín oraz dla… CIA. Za głowę Seala słynny baron narkotykowy Pablo Escobar wyznaczył nagrodę w wysokości pół miliona dolarów. Za przywiezienie go do Kolumbii żywego – milion dolarów. Tłem historii jest wielka polityka, w której przewijają się najważniejsze nazwiska Ameryki.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

KINO CENTRUM ZAPRASZA
08 września 2017

 

Kino CENTRUM zaprasza!

Od 8 września, zapraszamy na dwa seanse filmowe do Kina CENTRUM.

BODYGUARD ZAWODOWIEC - komedia akcji z Ryanem Reynoldsem i Samuelem L. Jacksonem oraz Salmą Hayek w rolach głównych. Oficjalna/nieoficjalna kontynuacja mega hitu z 1992 roku pt. BODYGUARD w którym zagrali Kevin Costner i Whitney Houston.

Światowej klasy ochroniarz dostaje za zadanie zadbać o bezpieczeństwo zawodowego zabójcy, który musi zeznawać w Międzynarodowym Trybunale Sprawiedliwości.

Widzów o nerwach ze stali zapraszamy na seanse filmu ANNABELLE: NARODZINY ZŁA.
Lalkarz wraz z żoną przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z zamkniętego sierocińca.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinne

RYTUAŁY PRZEJŚCIA Z KINEM CENTRUM
01 września 2017

 

Rytuały przejścia z Kinem CENTRUM.

Od 1 września, zapraszamy Państwa na dwa tytuły które opowiedzą nam historię dwóch chłopców i ich drogi do odkrycia własnej tożsamości.

Bohaterem animacji MAŁA WIELKA STOPA, jest młodzieniec imieniem Adam, który musi zmierzyć się z potężną informacją dotyczącą jego rodziny. Czy odkryje własną drogę? Dowiedz się w Kinie CENTRUM. Zapraszamy małych i dużych.

KRÓLEWICZ OLCH - niezwykłe i nieoczywiste kino młodego polskiego reżysera, Kuby Czekaja. W zeszłym roku debiutował świetnie przyjętym filmem BABY BUMP, jednakże to KRÓLEWICZ OLCH jest jego pierwszym filmem, wprawką reżyserską, która dojrzewała czekając (sic!) na swoją premierę na "srebrnym ekranie".
KRÓLEWICZ OLCH to film-przypowieść
Bohaterem tego filmu jest Chłopiec, zdolny nastolatek, dobrze radzący sobie w szkole, nieco zagubiony, nadmiernie wrażliwy. Skonfliktowany z apodyktyczną Kobietą- Matką, żywiący ambiwalentne uczucia wobec Mężczyzny - Tego Drugiego. Czujemy, dzięki obrazom i pulsującej muzyce, uścisk codzienność na szyi Chłopca, odpływamy wraz z nim do innych światów, a przede wszystkim przypominamy sobie własne dojrzewanie.
Poprzez metafory obrazu, widz razem z Chłopcem wspomni dojrzewanie, zagubienie, rytuały przejścia...

Zapraszamy!
Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

KINO CENTRUM ZAPRASZA
25 sierpnia 2017

Zapraszamy widzów Kina CENTRUM na dwie propozycje ekranowe.

Pierwsza to propozycja dla najmłodszych (starsi też znajdą coś dla siebie w tym filmie) GANG WIEWIÓRA 2. Film gości na naszym ekranie od jego premiery 18 sierpnia.

W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki wiedzą czym to pachnie: to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać!

Druga propozycja to pierwszej jakości kino wojenne od Christophera Nolana, autora takich filmów jak INCEPCJA czy trylogia o Batmanie z Christian'em Bale'm w roki tytułowej. DUNKIERKA zabierze nas do początków II Wojny Światowej.

Lato 1940 roku. Wróg przyparł brytyjskie i francuskie armie do morza. Otoczeni w Dunkierce żołnierze czekają na swój los, licząc na cudowne ocalenie. Ewakuacją z portu dowodzą komandor Bolton (Kenneth Branagh) i pułkownik Winnant (James D'Arcy), podczas gdy zwykli szeregowcy, tacy jak Tommy (Fionn Whitehead), Gibson (Aneurin Barnard) i Alex (Harry Styles) próbują wydostać się z zatłoczonej plaży. Tymczasem w Anglii na wezwanie rządu odpowiadają właściciele cywilnych statków, w tym pan Dawson (Mark Rylance), który na pokładzie swojego jachtu wyrusza w niebezpieczny rejs do Dunkierki, chcąc pomóc w ewakuacji. Jednocześnie mała eskadra lotnicza, w skład której wchodzi Farrier (Tom Hardy), ma zapewnić osłonę wycofującym się z kontynentu żołnierzom. Piloci RAF-u muszą stawić czoła dominującemu w powietrzu przeciwnikowi.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

KINO CENTRUM Z PRZEKRĘTEM
17 sierpnia 2017

Kino CENTRUM zaprasza!

Od 18 do 31 sierpnia na ekranie Kina CENTRUM premierowe seanse filmu animowanego pt. GANG WIEWIÓRA 2.

W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki wiedzą czym to pachnie: to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać!

seanse 2D dubbing:
18.08. o 11:00 i 16:00
19-20.08. o 16:00 i 18:00
21-25.08. o 11:00 i 16:00
26-27.08. o 14:00 i 18:00
28-31.08. o 11:00 I 18:00

seanse 3D dubbing:
18.08. o 18:00
19-20.08. o 14:00
21-25.08. o 18:00
26-31.08. o 16:00

Druga pozycja w tym tygodniu to przekłamana komedia francuska pt. ALIBI.COM!

Właściciel firmy zajmującej się znajdywaniem wymówek na różne okazje zakochuje się w kobiecie, która nie cierpi kłamstwa. Aby ukryć swoją profesję robi to, co potrafi najlepiej - kłamie.

Alibi.com to strzał w dziesiątkę. Idealna propozycja dla każdego, kto ma coś do ukrycia. Skaczesz na boki, migasz się w pracy, unikasz teściowej – Alibi.com zapewni Ci wymówkę na każdą okazję.

Twórcy filmu nie zamierzają przekonywać, że kłamstwo ma długie nogi, a oliwa nie zawsze bywa sprawiedliwa. Wraz z bohaterem odbierzecie obowiązkową lekcję o pożytkach płynących z prawdomówności. Zanim jednak do tego dojdzie, czeka Was wyczerpujący, blisko półtoragodzinny trening przepony. Mieszczańska farsa biegnie pod rękę z buddy movie, a komedia pomyłek z głupawymi żartami w stylu Willa Ferrella i Bena Stillera. Usatysfakcjonowani będą więc zwolennicy francuskiej jak i hollywoodzkiej szkoły dowcipu.

Seanse:
18-24 sierpnia - codziennie o 20:15.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

 

ATOMOWO - BIELIŹNIANE KINO CENTRUM
14 sierpnia 2017

 

Kino CENTRUM zaprasza na seane dwóch tytyłów.

KAPITAN MAJTAS - PIERWSZY WIELKI FILM w wersji 2D i 3D to komedia dla najmłodszych, oparta o komiks skierowany dla najmłodszych.

Dwóch obdarzonych wyjątkowo niezwykłą wyobraźnią kolegów szkolnych słynie z niesamowitych wyczynów. Pewnego dnia przechodzą sami siebie i hipnotyzują nielubianego dyrektora, każąc mu wierzyć, że jest niepokonanym i pełnym entuzjazmu, choć niezbyt rozgarniętym superbohaterem, znanym jako „Kapitan Majtas”.

 

ATOMIC BLONDE! Tajni agenci MI6 i upadek muru berlińskiego - wszysko to filmie z Charlize Theron w roli głównej. 

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

KOMEDIOWE KINO CENTRUM W STARYM DOBRYM STYLU
28 lipca 2017

Komediowe Kino CENTRUM zaprasza!

Od 27 lipca na ekranie dwie komedie.  Zestaw typu" jedna komedia dla dużych a druga dla dużych i małych.

Małych i dużych zapraszamy na seanse filmu GRU, DRU I MINIONKI w formatach 2D i 3D.

Powraca zaginiony brat Gru imieniem Dru. Powracają szalone Minionki. Powraca również były dziecięcy gwiazdor Baltazar Bratt z misją arcy-kradzieży.

28.07-3.08.2017
GRU, DRU I MINIONKI

seanse 3D:
28.07 o 15:30
29-30.07 o 14:30
31.07-03.08 o 15:30

seanse 2D:
28.07 o 10:30 oraz o 18:00
29-30.07 o 17:00
31.07-03.08 o 18:00

Któż nie chciałby sam wymierzyć sprawiedliwości i np. napaść na bank który pozbawił nas wszystkich oszczędności? Takie marzenia realizują trzej starsi panowie z filmu W STARYM DOBRYM STYLU.

seanse:
28.07 o 20:15
29-30.07. o 19:30
31.07-3.08. o 20:15

Kino CENTRUM
tanio/rodzinnie/komediowo

 

KOMEDIOWE KINO CENTRUM
20 lipca 2017

Komediowe Kino CENTRUM zaprasza!

Od 21 lipca na ekranie dwie komedie. Jedna dla dużych a druga dla dużych i małych.

Małych i dużych zapraszamy na seanse filmu GRU, DRU I MINIONKI w formatach 2D i 3D.

Powraca zaginiony brat Gru imieniem Dru. Powracają szalone Minionki. Powraca również były dziecięcy gwiazdor Baltazar Bratt z misją arcy-kradzieży.

21.07-3.08.2017
GRU, DRU I MINIONKI

seanse 3D:
21-27.07 o 16:00
28.07 o 15:30
29-30.07 o 14:30
31.07-03.08 o 15:30

seanse 2D:
21-23.07. o 18:15
24.07 o 10:30 oraz o 18:15
25.07. o 18:15
26-27.07. o 10:30 oraz o 18:15
28.07 o 10:30 oraz o 18:00
29-30.07 o 17:00
31.07-03.08 o 18:00

Tych większych widzów zapraszamy na bezpardonową komedię pędzącą "pendolino humoru" ze Scarlett Johansson przy kierownicy - OSTRA NOC.
Co może pójść źle, gdy szkolne koleżanki po latach spotykają się w Miami na wieczorze panieńskim?
Wszystko!

21-27.07.2017
OSTRA NOC
Seanse codziennie o 20:30.

Kino CENTRUM
tanio/rodzinnie/komediowo

SŁONECZNE KINO CENTRUM
14 lipca 2017

 

Od 14 lipca, w Kinie CENTRUM podwójnie śmieszne seanse!

Zapraszamy na najnowszą komedię Juliusza Machulskiego pt. VOLTA.

Bruno Volta to prawdziwy „kiler” w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z „cwaniakowatym” ochroniarzem Dychą postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam „słaba płeć”!
seanse: 14-20.07. o 17:30.

BAYWATCH: SŁONECZNY PATROL - kinowa wersja przygód ratowników ze słonecznej Kalifornii.
Jeżeli macie dość ponurych, chmurnych dni, zapraszamy na pełną słońca, humoru i slapsticku wakacyjną komedię. Dynamikę na ekranie nakręca Zac Effron i Dwayne Johnson.
seanse 14-20.07 o 20:00

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

PREMIERA W KINIE CENTRUM - VOLTA
06 lipca 2017

Premiera w Kinie CENTRUM!

Zapraszamy kinomanów na najnowszą komedię Juliusza Machulskiego pt. VOLTA.

Bruno Volta to prawdziwy „kiler” w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z „cwaniakowatym” ochroniarzem Dychą postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam „słaba płeć”!

seanse:
7-13.07. o 17:45 oraz 20:00
14-20.07. o 17:30.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

LEGENDY W KINIE CENTRUM
29 czerwca 2017

 

Kino CENTRUM zaprasza na seanse filmów AUTA 3 oraz KRÓL ARTUR: LEGENDA MIECZA

AUTA 3 - Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez ultraszybkie auta nowej generacji. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału mechaniczka, Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa. I choć na swojej drodze Zygzak napotka kilka niespodziewanych zakrętów, udowodni, że zdobywca Złotego Tłoka nie poddaje się tak łatwo!
Zapraszamy na seanse w formatach 2D i 3D, obie z polskim dubbingiem.

KRÓL ARTUR: LEGENDA MIECZA - widowiskowa adaptacja legendy arturiańskiej, w reżyserii Guy'a Ritchiego. W roli króla Artura, aktor znany z serii telewizyjnej SONS OF ANARCHY - Charlie Hunnam.
Na ekranie, czarny charakter zagra Jude Law.
Film na anszym ekranie w wersji 2D z napisami.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

SUPER SAMOCHODY I SUPER KOBIETY
22 czerwca 2017


Kino CENTRUM zaprasza na seanse filmów AUTA 3 oraz WONDER WOMAN.

AUTA 3 - Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez ultraszybkie auta nowej generacji. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału mechaniczka, Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa. I choć na swojej drodze Zygzak napotka kilka niespodziewanych zakrętów, udowodni, że zdobywca Złotego Tłoka nie poddaje się tak łatwo!
Zapraszamy na seanse w formatach 2D i 3D, obie z polskim dubbingiem.

WONDER WOMAN - Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy... i swoje prawdziwe przeznaczenie.
Film w wersji 2D z napisami.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

CO JEST MAŁE, BŁĘKITNE I NOSI BIAŁE WDZIANKO?
17 czerwca 2017

 

Zapraszamy do Kina CENTRUM na seanse najnowszej odsłony przygód małych niebieskich skrzatów, czyli Smerfów w przygodzie POSZUKIWACZE ZAGINIONEJ WIOSKI.

Nieco starszych zapraszamy na seanse filmu PIRACI Z KARAIBÓW: ZEMSTA SLALAZARA  w wersji 2D dubbing.

 

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

PIRACI I FRANCUZI
09 czerwca 2017

 

Kino CENTRUM zaprasza na dwa tytuły na ekranie Kina CENTRUM!

PIRACI Z KARAIBÓW: ZEMSTA SALAZARA - to już piąta opowieść ze świata korsarzy i bukanierów ciepłych wód karaibskich.
Tym razem na zdrowie naszych bohaterów będzie nastawał bezwzględny kapitan Salazar.

Drugi tytuł to JUTRO BĘDZIEMY SZCZĘŚLIWI - brawurowa, ciepła komedia francuska z Omarem Sy w roli głównej. Omar Sy dał się poznać w absolutnym hicie ekranu, w komedii NIETYKALNI z 2011 roku.

 

Kino CENTRUM zaprasza
tanio/blisko/rodzinnie

KINO CENTRUM ZAPRASZA
01 czerwca 2017

Zapraszamy do Kina CENTRUM na podwójne seanse.
Najmłodszych zapraszamy na podmorską przygodę z wesołą kałamarnicą imieniem Dudi w filmie DUDI CAŁA NAPRZÓD.
Starszych widzów zapraszamy na film muzyczny w reżyserii Terenca Malicka - SONG TO SONG. W rolach głównych Natalie Portman, Rooney Mara, Ryan Gosling oraz Michael Fassbender.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

DWA TYTUŁY W KINIE CENTRUM
25 maja 2017

 

 

Kino CENTRUM zaprasza.

Od 26 maja zapraszamy najmłodszych widzów, na seanse filmu RIKO PRAWIE BOCIAN - o fiksacji małego wróbelka na tle bocianów - skąd my to znamy?
Animowana komedia w formacie 2D i 3D od 26 maja do 1 czerwca. 

Starszych widzów zapraszamy na filmową adaptację książki Williama Younga pt. CHATA. Ciepła opowieść o przezwyciężaniu smutku po stracie najbliższej osoby.
Seanse od 26 do 28 maja.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

GALAKTYCZNE KINO CENTRUM ZAPRASZA
19 maja 2017

STRAŻNICY GALAKTYKI wracają w drugiej odsłonie swoich przygód.

Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce penetruje odległe zakątki kosmosu, próbując rozwikłać zagadkę pochodzenia jednego z jej członków - Petera Quilla aka Star Lorda. Niegdysiejsi wrogowie staną się ich sprzymierzeńcami, a w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie znane z kart komiksu.

Film w wersji dubbingowanej w formatach 2D i 3D.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

 

SZYBCY I WŚCIEKLI 8 w Kinie CENTRUM
11 maja 2017

Entuzjastów szybkich samochodów i głośnego ryku silnika zapraszamy na napakowaną scenami akcji ósmą odsłonę serii SZYBCY I WŚCIEKLI.

Dom i Letty cieszą się swym miesiącem miodowym, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszcie ekipy udało się znaleźć oczyszczającą namiastkę normalnego życia. To właśnie wtedy pojawia się ona. Tajemnicza kobieta (Charlize Theron), która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Dom zdradzi najbliższych. Wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliśmy dotąd w kinie. Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lody arktycznego morza Barentsa – „Szybcy i wściekli” przemierzą świat, by powstrzymać zło i chaos. I uratować tego, który uczynił ich rodziną.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

UKRYTA PRAWDA W KINIE CENTRUM
05 maja 2017

Kino CENTRUM zaprasza na seanse filmów o ukrytej prawdzie.

Co siedzi w głowie małego berbecia, który tylko pozornie bawi się grzechotką i pluje jedzeniem?
Czy wyobraźnia dziecięca ma jakieś granice i czy ma ona jakieś zastosowanie?
Odpowiedź na te pytania znajdziecie w animacji dla całej rodziny pt. DZIECIAK RZĄDZI. Seanse w formatach 2D i 3D.

Jesteś cyberagentem do zadań specjalnych.
Wykonujesz polecenia ale również posiadasz wolną wolę... czy aby na pewno?
Scarlett Johansson poszuka odpowiedzi w filmowej adaptacji kultowego anime pod tym samym tytułem - GHOST IN THE SHELL w Kinie CENTRUM. Niezwykły film o tym, co czyni z człowieka człowieka, a co z cybermaszyny cybermaszynę.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

 

 

KINO CENTRUM ZAPRASZA
27 kwietnia 2017

Kino CENTRUM zaprasza na podwójne seanse.

Najmłodszych i ich rodziców, zapraszamy na seanse 2D i 3D filmu DZIECIAK RZĄDZI. Film opowie perypetie rezolutnego bobasa w walce o uwagę ze ... małymi, słodkimi szczeniaczkami oraz starszym bratem.

AZYL - to prawdziwa historia państwa Żabińskich, którzy podczas II Wojny Światowej ocalili dziesiątki Żydów w murach warszawskiego zoo.
W roli głównej, nominowana do nagrody Oscara, Jessica Chastain.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

PREDESTYNACYJNE KINO CENTRUM
21 kwietnia 2017Od 23 kwietnia (wyjątkowo w niedzielę) do 27 kwietnia, zapraszamy na projekcje dwóch tytułów, które zadają jedno pytanie: czy istnieje coś takiego jak przeznaczenie.

Najmłodszym proponujemy ciekawą animację MUNIO: STRAŻNIK KSIĘŻYCA.

"Animacja pełna jest magicznych wierzeń mających korzenie w kulturach z różnych części świata – jest tu wiara w przeznaczenie, opatrzność, intuicję, wybrańca losu, sprawczą moc snów i potężną siłę płynącą z pewności siebie. Świat przedstawiony jest do tego bogaty w szczegóły i zachwycająco piękny! Mnóstwo w nim soczystych kolorów, wymyślnych, surrealistycznych stworzeń i hipnotyzujących, fluorescencyjnych dopełnień. Jakby tego było mało, animacja komputerowa – poziomem wykonania nieodbiegająca znacznie od dokonań najlepszych wytwórni na świecie – urozmaicona jest sekwencjami rysunkowymi. Wszystko to sprawia, że od ekranu nie da się oderwać wzroku." - Dorota Kostrzewa (filmweb.pl).

Starszych widzów zapraszamy na film PORADY NA ZDRADY. Polska produkcja opowiadająca o zdradzonych kobietach, które postanawiają założyć firmę, która to z kolei ma wystawiać na próbę wiernych/niewiernych partnerów swoich klientek. Pełna zabawnych dialogów i gagów komedia o tym czy istnieje coś takiego jak przeznaczona nam "druga połówka".

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

POLSKIE DEBIUTY W KINIE CENTRUM
12 kwietnia 2017

Po świątecznej przerwie, Kino CENTRUM zaprasza na dwa polskie tytuły.

ZERWANY KŁOS - jest historia błogosławionej Karoliny Kózkówny, która podczas I wojny światowej ponosi męczeńską śmierć w obronie wiary. W roli głównej debiutująca na ekranie Aleksandra Hejda.
Film gramy od 18 do 20 kwietnia, seanse codziennie o 17:00.

Film WYKLĘTY, to debiut reżyserski Konrada Łęckiego, który opowiada o stalinowskim terrorze, a jednocześnie snuje w retrospekcjach historię o trudach podtrzymywania narodowej tożsamości.
Film gramy od 18 do 20 kwietnia, seanse codziennie o 19:30.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

 

OZZY I MARIA W KINIE CENTRUM
06 kwietnia 2017

Zapraszamy widzów Kina CENTRUM w Białogardzie na podwójne seanse.

Młodszych widzów zapraszamy na animację o przygodach rezolutnego psa Reks... eee... Ozziego ;)
Jego opiekunowie wyjeżdżają na urlop i zostawiają swojego pupila, Ozziego, w rękach właścicieli luksusowego spa dla zwierząt domowych. Jednakże spa jest nim tylko z nazwy ... tak na prawdę na Ozziego i inne psiaki czeka prawdziwy obóz przetrwania!

MARIA SKŁODOWSKA-CURIE - film koprodukcji belgijsko-francusko-niemiecko-polskiej z rolą (moim zdaniem najlepszej aktorki młodego pokolenia) Karoliny Gruszki.
W obsadzie m.in. Piotr Głowacki, Daniel Olbrychski oraz Izabela Kuna.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie
KWIECIEŃ W KINIE CENTRUM
31 marca 2017

PIĘKNA I BESTIA - drugi i trzeci tydzień projekcji
24 marca 2017

 

Kino CENTRUM zaprasza Państwa na drugi tydzień projekcji filmu PIĘKNA I BESTIA w wersji 2D.
Film jest aktorską wersją przeboju animacji ze studia Disneya, z 1991 roku!
Tak, oryginał ma już 26 lat!

Tym razem w aktorskiej wersji, słynnej animacji, wystąpią m.in. Emma Watson, aktorka znana z serii filmów o Harrym Potterze, oraz Luke Evans jako antybohater Gason.

Film będzie wyświetlany w polskiej wersji językowej, w której usłyszymy m.in. Olge Kalicką, Kamila Kulę, Damiana Aleksandra, Małgorzatę Walewską, Danutę Stenkę oraz Mariana Opanię.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

PIĘKNA I BESTIA - PREMIERA W KINIE CENTRUM
16 marca 2017

 

Kino CENTRUM zaprasza Państwa na premierowe projekcje filmu PIĘKNA I BESTIA w wersji 2D i 3D.
Film jest aktorską wersją przeboju animacji ze studia Disneya, z 1991 roku!
Tak, oryginał ma już 26 lat!

Tym razem w aktorskiej wersji, słynnej animacji, wystąpią m.in. Emma Watson, aktorka znana z serii filmów o Harrym Potterze, oraz Luke Evans jako antybohater Gason.

Film będzie wyświetlany w polskiej wersji językowej, w której usłyszymy m.in. Olge Kalicką, Kamila Kulę, Damiana Aleksandra, Małgorzatę Walewską, Danutę Stenkę oraz Mariana Opanię.

W Pierwszy Dzień Wiosny, 21 marca, zapraszamy również na poranne seanse.
O godzinie 9:00 seans 2D a o 11:30 seans 3D.

 

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

 

WAJDA, HOLLAND I BARBIE w Kinie CENTRUM
09 marca 2017

Od 10 marca, proponujemy Państwu trzy tytuły.

Najmłodszą część widowni zapraszamy na kolejny film z serii przygód kultowej Barbie, tym razem bohaterka przeżyje niezwykłą przygodę w świecie gier wideo.

POWIDOKI - ostatni film autorstwa, zmarłego przed premierą filmu, Andrzeja Wajdy. Bogusław Linda wcieli się w rolę Władysława Strzemińskiego, wielkiego artysty polskiego konstruktywizmu.

POKOT - film w reżyserii Agnieszki Holland na podstawie powieści Olgi Tokarczuk "Prowadź pług swój przez kości umarłych".
Sudety. Tajemnicze morderstwa. Śledztwo zwykłego człowieka.
Film zdobył Srebrnego Niedźwiedzia na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie - BERLINALE 2017.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

BATMAN, MIŁOŚĆ I ŚMIECH W KINIE CENTRUM
03 marca 2017

Od piątku, 3 marca zapraszamy Państwa na ekranową przygodę z trzema tytułami.

LEGO BATMAN - animacja będąca pokłosiem przeboju LEGO PRZYGODA, podobno jest najlepszym filmem o Batmanie. Polecamy więc ją i małym i dużym fanom Mrocznego Rycerza z Gotham City.

PolandJa to przebojowa komedia z plejadą polskich gwiazd ekranu. 24 godziny z życia bohaterów pełne przezabawnych scen i dosadnego dowcipu. Na widzów czeka również absurdalnie zabawny finał.

Polecamy historię kobiety, która nie bała się pisać o seksie. SZTUKA KOCHANIA. HISTORIA MICHALINY WISŁOCKIEJ stała się nagłym przebojem kinowym, a i w Kinie CENTRUM publika dopisuje.

Poniżej, mam nadzieję że pomocne, kilka słów od twórców filmu.

- To bardzo nietuzinkowa opowieść, nawet jak na biografię - komentuje popularność filmu “Sztuka kochania” reżyserka, Maria Sadowska. - Droga, którą przebyła Wisłocka, od niełatwej młodości, poprzez okres, kiedy była już dojrzałą kobietą, kończąc na latach, gdy jako uznana Pani Doktor walczyła o wydanie książki, jest niesamowicie interesująca, a przede wszystkim inspirująca. Mamy w filmie opowieść publicystyczną o walce z uprzedzeniami, z męskim szowinizmem, w której możemy znaleźć wiele nawiązań do współczesności. Ale i opowieść o emocjach, o dwóch najważniejszych i właściwie jedynych miłościach Michaliny Wisłockiej, które wpłynęły na jej dalsze życie - dodaje Sadowska.

Film Marii Sadowskiej z Magdaleną Boczarską, Piotrem Adamczykiem, Erykiem Lubosem i Justyna Wasilewską w rolach głównych, to opowieść o kobiecie, która rozprawiając się z konserwatywnymi stereotypami i wszechobecną ignorancją, zrewolucjonizowała - doprowadzając do wydania książki “Sztuka kochania” - życie seksualne całego kraju. W filmie występują również Danuta Stenka, Karolina Gruszka, Borys Szyc, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Mecwaldowski, Arkadiusz Jakubik oraz Artur Barciś.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

OBLICZA KOCHANIA W KINIE CENTRUM
22 lutego 2017

Od piątku, 24 lutego zapraszamy Państwa na dwa filmy o sztuce kochania.
CIEMNIEJSZA STRONA GREYA kontynuuje maraton na ekranie Kina CENTRUM już trzeci tydzień a widzów nie ubywa.

Szczególnej uwadze polecamy polski film, twórców przeboju kinowego BOGOWIE,
pt. SZTUKA KOCHANIA. HISTORIA MICHALINY WISŁOCKIEJ.

Poniżej, mam nadzieję że pomocne, kilka słów od twórców filmu.

- Wisłocka ukradła pierwszy milion serc - tak Piotr Woźniak-Starak, producent “Sztuki kochania”, skomentował niebywały sukces frekwencyjny filmu. - Dziękujemy, że doceniliście naszą pracę. 

Historię Michaliny Wisłockiej  obejrzało już 1 107 381 widzów!

 - Sukces „Bogów” sprawił, że wymagania wobec naszego nowego filmu były naprawdę wysokie. Wyjście naprzeciw oczekiwaniom widzów było bardzo trudne dla całej ekipy, dlatego niezmiernie cieszę się, że publiczność doceniła naszą pracę i pokochała Wisłocką. Dziękuję - mówi producent, Krzysztof Terej. 

 - To bardzo nietuzinkowa opowieść, nawet jak na biografię - komentuje popularność filmu “Sztuka kochania” reżyserka, Maria Sadowska. - Droga, którą przebyła Wisłocka, od niełatwej młodości, poprzez okres, kiedy była już dojrzałą kobietą, kończąc na latach, gdy jako uznana Pani Doktor walczyła o wydanie książki, jest niesamowicie interesująca, a przede wszystkim inspirująca. Mamy w filmie opowieść publicystyczną o walce z uprzedzeniami, z męskim szowinizmem, w której możemy znaleźć wiele nawiązań do współczesności. Ale i opowieść o emocjach, o dwóch najważniejszych i właściwie jedynych miłościach Michaliny Wisłockiej, które wpłynęły na jej dalsze życie - dodaje Sadowska.

 - Wisłocka ukradła pierwszy milion serc. W dwa tygodnie od premiery, "Sztukę kochania" obejrzało ponad milion widzów w kinach całej Polski. Dziękujemy, że doceniliście naszą pracę. Jak widać - magia Wisłockiej wciąż działa - podkreśla Piotr Woźniak - Starak, producent filmu.

Film Marii Sadowskiej z Magdaleną Boczarską, Piotrem Adamczykiem, Erykiem Lubosem i Justyna Wasilewską w rolach głównych, to opowieść o kobiecie, która rozprawiając się z konserwatywnymi stereotypami i wszechobecną ignorancją, zrewolucjonizowała - doprowadzając do wydania książki “Sztuka kochania” - życie seksualne całego kraju. W filmie występują również Danuta Stenka, Karolina Gruszka, Borys Szyc, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Mecwaldowski, Arkadiusz Jakubik oraz Artur Barciś.


Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

 

CIEMNIEJSZA STRONA GREYA
10 lutego 2017

MUZYCZNE KINO CENTRUM
02 lutego 2017

 

 

Od 4 lutego zapraszamy na dwa muzyczne tytuły do Kina CENTRUM w Białogardzie.

Muzyczna komediowa animacja pt. SING. W polskim dubbingu m.in. Ewa Farna, Marcin Dorociński i Małgorzata Socha.

Drugi film to podobno 'oskarowy pewniak". Laureat wielu nagród filmowych. Kasowy przebój światowego kina

LA LA LAND

W rolach głównych Emma Stone oraz Ryan Gosling - dwa gorące nazwiska Hollywood!

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

PRZYJAŹŃ NIE JEDNO MA IMIĘ
26 stycznia 2017

 

Od 27 stycznia zapraszamy Państwa na dwiie propozyje filmowe o przyjaźni.

BALERINA - francusko-kanadyjska animacja opowie o przyjaźni biednej dziewczyny Felicji i Wiktora oraz o pasji do tańca. Wszystko to w przepięknie zobrazowanym XIX wiecznym Paryżu. Do ekranu przyciągną uroczy i zabawni bohaterowie, którzy skutecznie zarażają swoimi pasjami i uczą mądrych rzeczy na temat przyjaźni.

Drugi film, to polska propozycja od twórców mega hitu kinowego LISTY DO M. - PO PROSTU PRZYJAŹŃ.
W filmie Filipa Zyblera przyjaźń niejedno ma imię. Ktoś zostaje poproszony o bycie dawcą nasienia. Ktoś inny zanurza się w muszli klozetowej, by zdobyć element garderoby należący do zagranicznej gwiazdy. Jedna komitywa zostaje wystawiona na próbę przez kobietę, druga z powodu pieniędzy. Każdy z bohaterów musi zmierzyć się z pytaniem, czy czasem warto skłamać w słusznej sprawie. A może prawdziwe kumplostwo polega właśnie na tym, by - cytując innego klasyka - prosto w twarz mówić najtrudniejszą z prawd?

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

DRUGA PREMIERA STYCZNIA
20 stycznia 2017

 

Zapraszamy Państwa na seanse filmowe do Kina CENTRUM.

Dla starszej widowni mocny film w klimatach więziennych KONWÓJ z Gajosem i Więckiewiczem w głównych rolach.

Młodsza widownię zapraszamy na wspaniałą przygodę z tańcem na premierowych seansach filmu animowanego BALERINA produkcji francusko-kanadyjskiej.

 

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

PREMIERA I MAGIA
13 stycznia 2017


Od 14 stycznia zapraszamy na dwie pozycje filmowe.

FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA I JAK JE ZNALEŹĆ to początek nowej przygody spod znaku J.K. Rowling czyli magicznego świata Harrego Pottera.
Film rozwinie przygody Newta Skamandera - autora książki o fantastycznych zwierzętach, którą przeczyta Harry Potter.
Polecamy! Film dubbingowy m.in. przez Macieja Zakościelnego, Joannę Dereszowską, Arkadiusza Jakubika oraz Marcina Dorocińskiego.

Szczególną uwagę prosimy zwrócić na premierę miesiąca!
KONWÓJ - autorski film Macieja Żaka w którym zgromadził śmietankę polskiego ekranu - GAJOS, WIĘCKIEWICZ, BLUSZCZ, SIMLAT, CZOP, ZIĘTEK, AGNIESZKA ŻULEWSKA oraz DOROTA KAROLAK.

Świetne męskie polskie kino, trzymający w napięciu do samego końca dramat więzienny.

Polecamy

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

TROLLE POD FIRMOWĄ CHOINKĄ
05 stycznia 2017

Od 7 stycznia zapraszamy Państwa na seanse dwóch komedii.

TROLLE to kolorowa przygoda dla najmłodszych. Pełna ferii barw i chwytliwych piosenek animacja.
Zapraszamy wszystkich którzy kochają muzykę!
Zwłaszcza muzykę utalentowanego Justina Timberlake'a.

FIRMOWA GWIAZDKA to kino z gatunku komedii biurowej.
Jennifer Aniston oraz reszta gwiazdorskiej obsady pokażą jak zorganizować fachową imprezę świąteczną w "korpo".

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

tanio/blisko/rodzinnie

ŁOTR 1 - GWIEZDNE WOJNY HISTORIE
12 grudnia 2016

 

Premierowe seanse pierwszego spin-off'u przebojowej serii filmowej GWIEZDNE WOJNY.

ŁOTR 1 - GWIEZDNE WOJNY HISTORIE w aż trzech wersjach ekranowych.

seanse 2D napisy
15-23.12.16 o 20:15
26-30.12.16 o 20:15
1-5.01.17 o 20:15

seanse 3D dubbing
15-23.12.16 o 17:45
26-30.12.16 o 17:30
1-5.01.17 o 14:45

seanse 2D dubbing
15-23.12.16 o 15:00
26-30.12.16 o 14:45
1-5.01.17 o 17:30

Uwaga!
Zmiana cen biletów:
bilety 2D: 17 zł - normalny, 15 zł - ulgowy
bilety 3D: 20 zł - normalny, 17 zł ulgowy

Gwiezdne Kino CENTRUM zaprasza!

 

 

KIM JEST MAUI?
08 grudnia 2016

Kim jest Maui?
Niemalże najpotężniejszy półbóg na całym Pacyfiku. To właśnie On, swym hakiem mocy okiełznał Słońce, postawił szereg wysp do pionu i przyrządził kolację. Kojarzycie? Nie? Przyjdźcie razem ze swoimi pociechami na pełną przygód i mitów Pacyfiku animacje od studia Walta Disneya VAIANA: SKARB OCEANU i dowiedzcie się więcej.

Film w wersji 2D i 3D w Kinie CENTRUM od 9 grudnia.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

 

MĘSKIE KINO W KINIE CENTRUM
01 grudnia 2016

 

Kino CENTRUM zaprasza na seanse rewelacyjnego filmu w rezyserii Macieja Pieprzycy (Chce się żyć - 2013r.).
W rolach głównych m.in. Arkadiusz Jakubik oraz Mirosław Haniszewski.

Męskie kino, w którym polski milicjant zwodzi widzów jak Banderas w Desperado, a szary świat hipnotyzuje muzyką Bartosza Chajdeckiego.

Jasiński (Haniszewski) zaczyna jako świeżo awansowany szef grupy dochodzeniowej o kryptonimie "Anna" – śledczy mają wytropić grasującego na Śląsku dewianta. Na początku wydaje się, że dla bohatera liczy się  prawda i tylko prawda – w śledztwie wykorzystuje niekonwencjonalne jak na owe czasy metody, np. analizę komputerową. Pierwszy w miarę udany strzał – schwytanie podejrzanego Wiesława Kalickiego (Arkadiusz Jakubik) – szybko modyfikuje optykę idealisty: przełożeni łykają finał śledztwa bez zastrzeżeń, a naród dziękuję, bo jedną z ofiar zabójcy była bratanica Gierka ... więcej na seansie w Kinie CENTRUM.

Nagrody to m.in. Srebrne Lwy na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

PSOWATE W KINIE CENTRUM
17 listopada 2016

 

Od 18 listopada zapraszamy na seanse dwóch tytułów z psowatymi w tytule.

WILK W OWCZEJ SKÓRZE - premierowe seanse rosyjskiej animacji w Kinie CENTRUM.
Młody wilk Szary, syn charyzmatycznego wodza stada, wcale nie garnie się do tego, aby zostać jego następcą. Interesują go: dobra zabawa, tańce i wycie do Księżyca z kolegami, szalone pościgi za owcami i wylegiwanie się na słonecznych polanach. Jednak pewnego dnia, za sprawą niefortunnego zaklęcia, jego beztroskie życie wywróci się do góry nogami. Pewny siebie wilczek obudzi się… w owczej skórze! Jeżeli chce wrócić do dawnego życia, musi nauczyć się żyć wśród stada sympatycznych, ale strasznie rozbrykanych owieczek. Jednak kiedy nadejdzie niebezpieczeństwo, pokaże prawdziwą naturę i stanie w obronie wełnianych przyjaciół.

PITBULL:NIEBEZPIECZNE KOBIETY - kontynuacja seansów przeboju jesieni w Kinie CENTRUM.
Zachęcamy do rezerwacji telefonicznych pod numerem telefonu 885 85 65 65.

 

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

PITBULL: NIEBEZPIECZNE KOBIETY - POLSKA PREMIERA SEZONU
10 listopada 2016

 

 

„Pitbull. Niebezpieczne kobiety” – historia autoryzowana przez gangsterów!

 

Widzieliśmy nowego „Pitbulla”. Jest jeszcze lepszy niż „Nowe porządki”.

Ci, którym podobał się „Pitbull. Nowe porządki”, mogą już rezerwować bilety na kolejną część pt. „Pitbull Niebezpieczne kobiety”. Patryk Vega pomnożył w niej mocne strony co najmniej razy dwa.

Angelika Swoboda, Gazeta.pl

 

Widziałam nowego „Pitbulla”, prędko tego nie zapomnę!

Vega oddał głos kobietom i... przeszedł samego siebie.

Porządne, mięsiste kino.

Karolina Błaszkiewicz, NaTemat

 

Rasowe kino rozrywkowe z bardzo licznymi akcentami komediowymi.

Pełne werwy, czerpiące z wielu wzorców i umiejętnie tworzące z nich nową jakość.

Sceny z „Niebezpiecznych kobiet” z pewnością szybko staną się przebojem platformy Youtube.

Paweł Piotrowicz, Onet

 

Na takiego „Pitbulla” właśnie czekaliśmy!

Bardzo dobre kino rozrywkowe. Znakomicie zagrany i opowiedziany. Z mocnym podkładem muzycznym. Naprawdę dynamit!  

Artur Cichmiński, Interia

 

Wyprzedane pokazy przedpremierowe i wielka popularność zwiastunów „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” (blisko 8 000 000 odsłon w mediach społecznościowych!) czynią z obrazu Patryka Vegi najbardziej oczekiwany film sezonu. W kontynuacji „Nowych porządków” znalazło się wszystko to, za co widzowie pokochali cykl „Pitbull” – humor, wartka akcja, znakomita ekipa aktorska. Oraz sporo nowości, o których w premierowym wideo-wywiadzie opowiada sam reżyser. „W przypadku ‘Niebezpiecznych kobiet’ posunąłem się jeszcze dalej niż w poprzednim filmie. Historia dotycząca przestępców była autoryzowana przez gangsterów, którzy mi ją opowiedzieli. Myślę, że będą oni poruszeni oglądając siebie na ekranie. Wiedziałem również, że przy tym filmie chcę zderzyć wszystkich aktorów z ich odpowiednikami z realnego świata. Aktorki razem z policjantami jeździły na autentyczne akcje. Konfrontacja ze śmiercią i traumatycznymi przeżyciami spowodowała coś bezcennego. Równocześnie to inny film niż poprzedni. Bardziej sięga do emocji kobiet, pokazując ich życie, problemy i całą sferę uczuciową. Moja żona powiedziała, że to mój pierwszy film interesujący dla kobiet. Ja się w nim nie mądrzyłem, tylko oddałem głos policjantkom, bohaterkom, z którymi spędziłem wcześniej wiele godzin rozmów. Myślę, że kobiety będę za sprawą tego filmu usatysfakcjonowane” – mówi Patryk Vega.

 

seanse:
11-13.11. o 14:30, 17:15 oraz 20:00
14-16.11. o 15:00, 17:50 oraz 20:30
17.11. kino nieczynne
18-23.11. o 17:50 oraz 20:30
24.11. kino nieczynne
 25.11.-01.12 o 20:00

Kino CENTRUM zaprasza
tanio/blisko/rodzinnie

KRWAWY WIECZÓR 2016
20 października 2016

31 października zapraszamy widzów o mocnych nerwach na dwa seanse grozy.

BLAIR WITCH jest kontynuacją horroru z 1999 roku, który wyznaczył nowe ścieżki ujęć w kinie grozy na całe lata.
Głównym bohaterem jest James, brat bohaterki filmu z 1999roku, który z grupą przyjaciół wyrusza do nawiedzonego lasu, odkryć prawdę o wiedźmie z Blair i co tak naprawdę stało się z jego siostrą.
Oryginał filmu czyli BLAIR WITCH PROJECT jest uznawany za pozycję kultową.

TAŚMY WATYKANU - obłęd, niepokój, groza i konspiracja.
Angela jest opentana przez demona. Pomóc ma jej Ojciec Lozano.
Od jej opentania zaczyna się rozkręcać spirala, która ma zakończyć istnienie świata nam znanego.

Start seansów o godzinie 20:00.
Seanse tylko dla dojrzałego widza.

Bilety w cenie 21 zł normalny i 19 zł ulgowy.


Mały Festiwal Filmowy INTEGRACJA TY I JA 2016
25 sierpnia 2016

Kino CENTRUM zaprasza Państwa, jak co roku, na Mały Festiwal Filmowy INTEGRACJA TY I JA.
Jest on częścią festiwalu organizowanego przez Koszalińskie Towarzystwo Społeczno – Kulturalne i Koszalińską Bibliotekę Publiczną im. Joachima Lelewela.

Organizatorzy współpracują z fundacjami, stowarzyszeniami, organizacjami działającymi na rzecz integracji i osób niepełnosprawnych. Integrują poprzez sztukę: przede wszystkim filmową, choć w programie festiwalu swoje miejsce mają też inne jej dziedziny: muzyka, teatr, fotografia, plastyka, a w ostatnich latach też performance i happening. Prezentują artystów niepełnosprawnych, ich dokonania, sukcesy i talenty.

Myśl przewodnia Festiwalu zmienia się każdego roku, ale wciąż aktualna i świeża pozostaje jego główna idea: działanie na rzecz integracji środowisk osób niepełnosprawnych ze społeczeństwem, a więc działanie na rzecz humanizmu w najgłębszym tego słowa znaczeniu.


W Białogardzie, widzowie będa mieli okazję bezpłatnie zapoznać się z pięcioma dokumentami filmowymi.

SMOK I MAMUŚKI W KINIE CENTRUM
17 sierpnia 2016


Od 19 sierpnia zapraszamy Państwa na seanse dwóch filmów do Kina CENTRUM.

Młodszą widownię zapraszamy na re-make disneyowskiego filmu z 1977 roku MÓJ PRZYJACIEL SMOK. W sielskiej atmosferze i wśród ciężko pracujących ludzi, twórcy opowiedzą nam piekną opowieśc o tolerancji. W jednej z ról m.in. twórca Festiwalu Filmowego SUNDANCE - Robert Redford.

seanse 2D dubbing
19.08. o 10:00 oraz 15:30
20-21.08 o 15:30
22-25.08 o 10:00 oraz 15:30
26.08. o 10:00 oraz 15:30
27-28.08 o 15:30
29-31.08 o 10:00 oraz 15:30
1.09. o 15:30

seanse 3D dubbing
19.08. o 12:30 oraz 18:00
20-21.08 o 18:00
22-25.08 o 12:30 oraz 18:00
26.08. o 12:30 oraz 18:00
27-28.08 o 18:00
29-31.08 o 12:30 oraz 18:00
1.09. o 11:00 oraz 18:00

Druga pozycja, to wakacyjna, niezobowiązująca komedia pt. ZŁE MAMUŚKI.

Młoda i piękna matka cudownego synka, żona wspaniałego męża, po prostu perfekcyjna pani domu. To oficjalny wizerunek Amy Mitchell. W rzeczywistości przepracowana i wykończona monotonią matczynych obowiązków Amy ma już dość bycia chodzącym ideałem. Pod wpływem wyzwolonych przyjaciółek, wkurzona przez leniwego męża egoistę porzuca gary i pieluchy, a kuchenny fartuch zamienia na seksowną kieckę. I rusza w miasto, by znów poczuć, że żyje! Zakręcone na lokówkę obłudne kury domowe ze szkolnej rady rodziców gotują się z oburzenia, ale Amy nic już nie powstrzyma. Z dziką rozkoszą sieje ferment i zgorszenie, odkrywając przy tym, że szczęśliwa mama to lepsza mama.
W rolach głównych m.in. Mila Kunis, Christina Applegate oraz Jade'a Pinkett Smith.

19-25.08.2016
Seanse codziennie o godzinie 20:30

 

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie


MARATON TRZECH JOKERÓW - Kino CENTRUM
05 sierpnia 2016

 

Czy tańczyliście kiedyś z Diabłem w bladym świetle księżyca?

W Kinie CENTRUM możecie zatańczyć!
Bal rozpocznie się o godzinie 18:00 w dniu 2 września 2016 r.

Kino CENTRUM z przyjemnością zaprasza wszystkich kinomanów na MARATON TRZECH JOKERÓW!

Jack Nicholson, Heath Ledger oraz Jared Leto w kultowej roli śmiertelnego przeciwnika Mrocznego Rycerza z Gotham City, księcia zbrodni, ponurego klauna - Jokera!

Trzy filmy ze świata filmowych adaptacji legendy rynku komiksowego- BATMANA!

godzina 18:00 - LEGION SAMOBÓJCÓW

Zaczniemy najnowszą kreacją zdobywcy Oskara, Jareda Leto w filmie LEGION SAMOBÓJCÓW w reżyserii Davida Ayera!
Najnowsza produkcja przeniesie nas do filmowego świata znanego z ostatniego tytułu z Batmanem czyli BATMAN V SUPERMAN: ŚWIT SPRAWIEDLIWOŚCI.

O filmie:
Jak dobrze być złym… Zebrać drużynę złożoną z najbardziej niebezpiecznych pojmanych superprzestępców. Następnie przekazać im najpotężniejszą broń, jaką dysponuje rząd. Wreszcie wysłać ich na misję, której celem jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu. Amanda Waller, oficer amerykańskiego wywiadu, doszła do wniosku, że do takiego zadania nada się jedynie zbieranina łotrów, którzy nie mają absolutnie nic do stracenia. Co zrobi Legion Samobójców, gdy jego członkowie zorientują się, że nie zostali wybrani dlatego, iż mają szansę wygrać, ale dlatego, że nikt nie będzie ich żałował, gdy poniosą klęskę? Czy dadzą z siebie wszystko, choćby mieli zginąć, czy będą walczyć o własne przetrwanie?


godzina 20:30 - MROCZNY RYCERZ

Jako drugi obraz, zaserwujemy film z 2008 roku - MROCZNY RYCERZ, z ostatnią rolą Heatha Ledgera w reżyserii Christophera Nolana. Amerykańska Akademia Filmowa za rolę w tym filmie przyznała pośmiertnie Heathowi Ledgerowi nagrodę Oscara.

O filmie:
Batman, z pomocą porucznika Gordona oraz prokuratora Harveya Denta, występuje przeciwko przerażającemu i nieobliczalnemu Jokerowi, który chce pogrążyć Gotham City w chaosie.


23:15 - BATMAN

Około godziny 23:15 przyjdzie czas na pyszny deser w postaci filmu BATMAN z 1989 roku, a poda go Jack Nicholson w roli Jokera, w filmie wizjonera kina - Tima Burtona - niespełna trzydziestoletniego wówczas twórcy z ledwie paroma pozycjami na koncie. Amerykanin całkowicie wywiązał się z powierzonego mu zadania (upamiętnienia 50. rocznicy powstania Batmana) tworząc film, który na długo zawładnął wyobraźnią fanów Batmana.

Styl filmu czerpie z wielu źródeł: z klasycznego kina noir, z niemieckich ekspresjonistów, z Hitchcocka, z Gaudiego czy makabresek Edgara Allana Poe.
Film z 1989 roku, który pokazał publiczności kin na całym świecie, że filmy na bazie komiksów nie muszą być infantylne i śmieszne.
W roli Batmana zobaczymy tutaj dotychczasowego króla komedii, Michaela Keatona, który brawurowo rozprawił się z legenda Mrocznego Rycerza.

MARATON TRZECH JOKERÓW
2 września 2016 r.
start maratonu o godzinie 18:00

wstęp: 26 zł

wszystkie filmy w wersji 2D z napisami.
sugerowany wiek 15 lat.

zapraszamy
Kino CENTRUM

WATCH DOCS W BIAŁOGARDZIE - tylko dla dojrzałego widza
16 czerwca 2016

STARE KINO W BIAŁOGARDZIE
11 maja 2016

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie zaprasza do Kina Centrum na bezpłatne projekcje z cyklu STARE KINO.

Od 21 do 23 maja widzowie będą mogli zobaczyć na dużym ekranie filmy:

 

21 maja, godz. 17:00 - DOKTÓR MUREK (1939r.),

22 maja, godz. 17:00 - HISTORIA ŻÓŁTEJ CIŻEMKI (1961r.),

23 maja, godz. 17:00 - MATKA JOANNA OD ANIOŁÓW (1961r.).

 

Bezpłatne wejściówki na seanse dostępne są w biurze Centrum Kultury przy ul. 1-go Maja 15 lub w kasie Kina CENTRUM (wejście od ul. Grunwaldzkiej).

 Cykl prezentacji ma za zadanie poszerzyć wiedzę dotyczącą klasyki kina polskiego wśród młodzieży i mieszkańców Białogardu.

 Sponsorami seansów są: VALASSIS, Bank Zachodni WBK, Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych w Białogardzie.

 Organizatorami cyklu projekcji są: Organizatorzy młodzieżowego projektu NA DUŻYM EKRANIE, Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie.

przeczytaj więcej
PREMIEROWY WEEKEND W KINIE CENTRUM
03 maja 2016

TERMINAL PŁATNICZY CHWILOWO NIECZYNNY
29 kwietnia 2016

DŻUNGLA NATURY I DŻUNGLA NATURY LUDZKIEJ
21 kwietnia 2016

 

Przed nami kolejny tydzień najświeższej premiery ze studia Disne'a KSIĘGA DŻUNGLI, jednak z towarzystwem innego tytułu.

Zapraszamy starszą widownię na seanse polskiego filmu pt. GEJSZA. Scenarzyści, Piotr Owcarz oraz Radosław Markiewicz, który jednocześnie jest rezyserem obrazu, zabiorą nas w podróż do dusznego świata, do półświatka nocnych klubów go-go, pełnych pożądania i dymu papierosów. Przedstawią nam persony, które los lub własny wybór skierował do tego "biznesu". W wyprawie towrzyszyć będzie nam Marian Dziędziel i Marta Żmuda-Trzebiatowska, a narratorem jest Konrad Eleryk.

 

przeczytaj więcej
21 KWIETNIA - KINO NIECZYNNE
21 kwietnia 2016

Niestety, w wyniku problemów technicznych, w dniu dzisiejszym tj. 21 kwietnia, zaplanowane seanse filmów KSIĘGA DŻUNGLI oraz MOJE WIELKIE GRECKIE WESELE 2 nie odbędą się.

Za utrudnienia przepraszamy.
Zapraszamy od piątku na kolejne seanse KSIĘGI DŻUNGLI oraz na projekcje nowego, polskiego filmu pt. GEJSZA w reżyserii Radosława Markiewicza.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

WIELKA PREMIERA I WIELKIE GRECKIE WESELE W KINIE CENTRUM
15 kwietnia 2016

 

Od dziś, zapraszamy Państwa na dwa tytuły do Kina CENTRUM.

Starszą widownię zapraszaqmy na kontynyuację filmu z 2002 roku, MOJE WIELKIE GRECKIE WESELE 2. Szalona, grecka rodzina powraca w nowych perypetiach. Szalona komedia pomyłek, szoku kulturowego i nieporozumień. W jednej z ról, znany z serialu PRZYSTANEK ALASKA, John "Chris o poranku" Corbett.

 

Wszystkim bez względu na wiek, polecamy film KSIĘGA DŻUNGLI. Wspaniałe widowisko oparte na ksiażce Rudyarda Kiplinga pod tym samym tytułem (książka dostępna w Białogardzkiej Bibliotece Publicznej). Filmowcy zabiorą nas w pełną niezwykłego przepychu indyjską dżunglę, gdzie ludzkie szczenię, Mowgli, walczy o przetrwanie. Na jego życie nastaje Sheer Khan, okrutnie oszpecony tygrys, który kieruje się wybiórczo Prawem Dżungli, naginając je do własnej woli. Mowgli wspierany jest w tej walce przez zdyscyplinowaną Bagheerę - piękną czarną panterę oraz hedonistycznego niedźwiedzia, Baloo. Baloo lubi pojeść i pośpiewać.
Widowisko w wersji 3D i 2D. Obie z polskim dubbingiem.
Każdy, kto widział zachwycające efekty z filmu Avatar, nie może przegapić tego tytułu.

 

Kino CENTRUM

tanio/blisko/rodzinnie

BATMAN v SUPERMAN: ŚWIT SPRAWIEDLIWOŚCI - PREMIERA
01 kwietnia 2016

 

Zapraszamy Państwa na widowisko oparte na bohaterach ze stron komiksów wydawnictwa DC COMICS.

Batman kontra Superman!

Dzień kontra Noc!

Błękit przeciw Czerni!

Film jest kontynuacją filmu CZŁOWIEK ZE STALI i jest zaczynem do całej serii filmów spod znaku DC COMICS.

 

Kino CENTRUM

tanio/blisko/superbohatersko

 

FILMY HISTORYCZNE W KINIE CENTRUM
18 marca 2016

 

Od 19 marca, zapraszamy Państwa na dwa filmy historyczne.

HISTORIA ROJA - polski film Jerzego Zalewskiego, o dowódcy żołnierzy wyklętych, Mieczysławie "Roju" Dziemieszkiewicza.

ZJAWA - amerykański film zemsty, laureat 3 Oskarów, w reżyserii  Alejandro Gonzáleza Iñárritu z Leonardo DiCaprio w roli głównej.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

COŚ O SAMOTNYCH FACETACH
11 marca 2016

 

Zapraszamy Państwa na dwie projekcje kinowe, które wyjaśnią tajemnice samotnych facetów.

Pierwszy facet ląduje na bezludnej wyspie w nowej odsłonie ROBINSONA CRUSOE. Seasne skierowane do młodszego widza.

Drugi film to opoiweść o aż sześciu facetach i ich perypetiach z kobietami. 7 RZECZY KTÓRYCH NIE WIECIE O FACETACH.

 

Zapraszamy,

Kino CENTRUM

tanio/blisko/rodzinnie

EKRANIZACJE KOMIKSU I KSIĄŻKI NA EKRANIE KINA CENTRUM
04 marca 2016

 

Od 4 marca zapraszamy Państwa na dwie różne produkcje i skierowane do dwóch różnych odbiorców.

Pierwszy to premierowe seanse filmu dla najmłodszych, animowana produkcja oparta o klasyk literatury "Przypadki Robinsona Crusoe" pióra Daniela Defoe. Tym razem do głosu dochodzą mieszkańcy bezludnej wyspy - zwierzęta.

Druga pozycja to ostra jazda na krawędzi dobrego smaku i wytrzymałości gastrycznej widza. Długo oczekiwana ekranizacja komiksu - DEADPOOL. W roli głównej Ryan Reynolds - kiepska wiadomość dla pań, które uwielbiają oglądać jego twarz - większość filmu nosi maskę!

Lojalnie ostrzegam rodziców, którzy chcą zabrać swoje nieletnie dziecko na ten film. W filmie jest bardzo dużo przemocy fizycznej, psychicznej i naprawdę języka powszechnie uważanego za wulgarny. Na ekranie pojawiają się dosłownie wszystkie ludzkie wnętrzności ... i kobiece krągłości.
Nie jest to bajka Petera Jacksona.
Sam komiks DEADPOOL zawsze ma notkę, że jest skierowany tylko do dojrzałego czytelnika.

Kierownik Kina CENTRUM

KINO POLICYJNE W KINIE CENTRUM
25 lutego 2016

 

Od najbliższego piątku 26 lutego do 2 marca zapraszamy Państwa na dwa rewelacyjne policyjne filmy!

PITBULL NOWE PORZĄDKI - Patryk Vega w formie. Fani serialu i filmu kinowego nie zawiodą się.
Reżyser perfekcyjnie portretuje brudne interesy mrocznego miasta, wraz z jego bezwzględnymi mieszkańcami.

Drugi film to animowana komedia skierowana dla dzieci (oczywiście) i dla dorosłych!
Wielki powrót stajni Disneya do filmów pięknych i zruszających! Filmów z tezą i puentą!
Główną bohaterką filmu ZWIERZOGRÓD jest pierwszy królik zatrudniony w policji - Judy Hops, oraz jej naturalny wróg lis, Nick Bajer - drobny cwaniaczek.
Czy zwierzakom udało się pozbyć zwierzaka ze swojej natury?
Mnóstwo gagów, kalambur i ciekawych gier słownych.
Wiele nawiązań do świata popkultury i historii kinematografii, m.in. świetnie zacytowana kultowa scena z kultowego wręcz OJCA CHRZESTNEGO Francisa Forda Coppoli.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinne

NOWOŚCI W KINIE CENTRUM
19 lutego 2016

 

Przed nami kolejny premierowy czas w Kinie Centrum.
Film ZWIERZOGRÓD, którego nie można pomylić z żadnym innym miastem. Jest to jedyna w swoim rodzaju współczesna metropolia zamieszkiwana wyłącznie przez zwierzęta. W Zwierzogrodzie nie jest ważne, jakim stworzeniem jesteś – czy to największym z lwów, czy może malutką ryjówką. Możesz tam zostać kimkolwiek chcesz. Ale nie wszystkie marzenia spełniają się od razu... Gdy do miasta przybywa ambitna policjantka Judy Hopps, szybko przekonuje się, że jako pierwszy królik zatrudniony w miejscowej policji, nie będzie wcale miała łatwego życia. Robi więc wszystko, by udowodnić swoją wartość (i zdobyć upragniony awans). Na jej drodze pojawia się jednak gadatliwy i chytry lis, Nick Wilde. Chcąc wykazać się za wszelką cenę, Judy przyjmuje sprawę, w której musi rozwiązać pewną kryminalną zagadkę. Jej partnerem w śledztwie zostaje nie kto inny jak wygadany i szczwany Nick...

oraz ciąg dalszy kultowego filmu PLANETA SINGLI.

Zapraszamy Emotikon smile

 


Kino CENTRUM 

 

tanio/blisko/rodzinnie

MISIEK W NOWYM JORKU I PLANETA SINGLI
05 lutego 2016

W tym tygodniu w naszym kinie dwa filmy PREMIEROWE. Misiek w Nowym Jorku i Planeta Singli.

MISIEK W NOWYM JORKU - Źle się dzieje na biegunie! Chciwy przedsiębiorca planuje wybudować tam sieć centrów handlowych i osiedli mieszkaniowych. Już teraz na północy pojawiają się tłumy turystów, śmiecąc i zakłócając spokój zwierzakom. Poczciwy niedźwiedź polarny, zwany przez wszystkich Miśkiem, dostaje arcytrudne zadanie. Ma wyruszyć do Nowego Jorku – siedziby biznesmena – i zniechęcić ludzi do zasiedlania Arktyki. W niebezpiecznej misji towarzyszy mu trójka kompletnie nieobliczalnych lemingów. Spotkanie zwierzaków z północy z mieszkańcami wielkiego miasta zaowocuje serią nieporozumień, które rozbawią wszystkich do białości!

PLANETA SINGLI - Ania jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka, który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show - ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka… idealnego faceta - Antoniego. Naciskany przez bezwzględną szefową stacji Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?

 


Kino CENTRUM 

tanio/blisko/rodzinnie

PREMIERA W KINIE CENTRUM - LISTY DO M 2
13 listopada 2015

Zapraszamy Państwa na premierowe seanse filmu LISTY DO M 2.

Ciepła i pozytywna komedia okołoromantyczna znowu na ekranach kin.

Podwójne seanse codziennie od 13-25 listopada o 17:30 i 20:00.

Od 21 listopada do 3 grudnia seanse o godzinie 20:00.

 

Zapraszamy

Premierowe KINO CENTRUM

tanio/blisko/rodzinnie

KRWAWY WIECZÓR 2015
19 października 2015
Centrum Kultury i Spotkań Europejskich zaprasza na KRWAWY WIECZÓR 2015.
Mamy dla Państwa w ofercie dwa trzymające w napięciu filmy.


Widowiskowy hit ekranu z Vin'em Diesel'em w roli głównej - ŁOWCA CZAROWNIC.

Drugi tytuł który zaprezentujemy to kameralny i wyjątkowy horror z 2015 r. - SZUBIENICA.

Bilety w cenie 18 zł ulgowy i 21 zł bilet cały.

Zachęcamy do rezerwacji telefonicznej 885 85 65 65885 85 65 65 lub 94 311 90 9094 311 90 90 oraz osobistej w Biurze CKiSE przy ul. 1 Maja 15 lub w Kasie Kina CENTRUM.

przeczytaj więcej
bezpłatne WiFi w Kinie CENTRUM
26 sierpnia 2015

 

Czekasz na piątą osobę do Kina?
Czekasz na popcorn?
Czy może czekasz na sali na rozpoczęcie seansu?

Zaserfuj w sieci z bezpłatnym WiFi w Kinie CENTRUM!

Kino CENTRUM
tanio/blisko/netowo

mały festiwal INTEGRACJA "TY I JA"
25 sierpnia 2015

Zapraszamy Państwa na trzy dni seansów nietuzinkowego kina, przybliżającego problemy życia osób dotkniętych niepełnosprawnościami różnego rodzaju. Te niepełnosprawności niezawsze dotykają ich samych. Filmy opowiadają także o życiu w rodzinach niepełnosprawnych.

Mały Festiwal INTEGRACJA "TY I JA" jest częścią 12. Europejskiego Festiwalu Filmowego INTEGRACJA "TY I JA" odbywajacego się w Koszalinie w dniach 8-12 września 2015 r.

Początek seansów o godzinie 19:30.

Wstęp na seanse jest bezpłatny.

przeczytaj więcej
PREMIERA KINOWA DLA NAJMŁODSZYCH ORAZ "WIECZNIE MŁODY" TOMEK C. W KINIE CENTRUM
21 sierpnia 2015

 

Od dziś, tj. 21 sierpnia zapraszamy do klimatyzowanego Kina CENTRUM na seanse dwóch filmów.

Pierwszy to propozycja dla najmłodszych kinomanów. Premiera pełnometrażowej przygody sympatycznego niedźwiadka koala, znanego z ekranu telewizyjnego - BYSTRY BILL.
Zdradzimy tylko, że Bill wyruszy na poszukiwania swojego, dawno zaginionego taty.
A Ty, młody widzu, wyrusz razem z Billem na wielką australijską przygodę.

Dla starszych widzów, mamy propozycję której nie może przegapić żaden fan kina AKCJI! (piszemy wielkimi literami, bo ten film na to zasługuje).

Mimo upływu lat Tom Cruise (nawiasem mówiąc, to już 19 lat od kiedy Brian DePalma, zatrudnił Tomka do roli niezłomnego Ethana Hunta!) nadal w świetnej formie! I znów będzie ratował świat, jak to zwykle bywa, oczywiście przed zakusami niecnej organizacji, Syndykatowi, który chce zniszczyć ład i porządek i za nic ma dobre maniery!

Gwiazdor, Tom Criuse i reżyser Christopher McQuarrie dostarczają widowni ekranową rozróbę na najwyższym poziomie. A my ją wyświetlimy!

MISSION: IMPOSIBLE - ROUGE NATION
seanse codziennie o 19:30!

Zapraszamy!
Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

DRESZCZOWY WIECZÓR W KINIE CENTRUM - DAR
20 sierpnia 2015

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich zaprasza na DRESZCZOWY WIECZÓR W KINIE CENTRUM.Specjalnie dla widzów o stalowych nerwach zagramy rewelacyjny DAR w reżyserii Joela Edgertona.

na seans zapraszamy 28 sierpnia o godzinie 22:00.
Bilety w cenie 15 zł normalny i 12 zł ulgowy.

Rezerwacje telefoniczne 885 85 65 65, 94 311 90 90, lub osobiście w Kasie Kina CENTRUM oraz Biurze CKiSE (ul. 1 Maja 15).

Oto co o filmie napisał recenzent portalu filmweb.pl, pan Marcin Pietrzyk.

Wbrew powszechnemu powiedzeniu niektóre kłamstwa mają długie nogi. Komu wydaje się jednak, że dzięki temu uniknie konsekwencji, boleśnie się rozczaruje. Jak bowiem pokazuje "Dar", co było, wcale nie minęło.

O tym, że Joel Edgerton chce być również reżyserem, w Polsce zapewne mało kto wiedział. Aktor miał bowiem dotąd na swoim koncie zaledwie kilka krótkometrażówek. Dlatego też "Dar" będzie dla widzów sporym zaskoczeniem. Nie jest to bowiem w żadnym razie dzieło żółtodzioba. Film zaskakuje niejednoznacznością fabularną i skomplikowaną strukturą, która zamknięta została w zwodniczo prostej formie. "Dar" w doskonały sposób łączy ze sobą różne gatunkowe stylistyki. Zaczyna się jak thriller o psychopacie, który dybie na Bogu ducha winną szczęśliwą rodzinę. Jednocześnie Edgerton buduje historię w stylu skandynawskich dramatów obyczajowych o ludziach, którzy odkrywają swoje prawdziwe "ja", pogrążając się w depresji i desperacji. W przeciwieństwie jednak do innych twórców, którzy przechodziliby z jednej formy w drugą, Australijczyk wszystkie je prowadzi równolegle. Dlatego też jego "Dar" przypomina ilustracje, które w zależności od tego, pod jakim kątem się na nie spojrzy, pokazują różne obrazki.
(...)

przeczytaj więcej
PREMIERA! MAŁY KSIĄŻĘ na ekranach kin!
31 lipca 2015

WSZYSCY DOROŚLI BYLI KIEDYŚ DZIEĆMI

 

Kożuchowska, Więckiewicz, Adamczyk, Cieślak, Musiał, Press, Pawlicki, Nowicki, Ferency, Seweryn! Ilość sław w polskiej wersji językowej „Małego Księcia” przyprawia o zawrót głowy i zwiastuje jeden z najbardziej spektakularnych projektów w historii krajowego dubbingu.

Ekranizacja ukochanej książki kolejnych pokoleń wejdzie na ekrany 7 sierpnia, by zachwycać rewelacyjną oprawą wizualną, za którą stoją twórcy „Kung Fu Pandy”, „WALL-E”, „Odlotu”, „Iniemamocnych”, „Shreka”, „Zaplątanych” i „Epoki Lodowcowej”; ścieżką dźwiękową giganta Hollywood – laureata Oscara i dwóch Złotych Globów Hansa Zimmera oraz chwytającymi za serce piosenkami Lily Allen.


Serdecznie zapraszamy Państwa do Kina CENTRUM na premierowe pokazy filmu MAŁY KSIĄŻĘ w wersji tradycyjnej i trójwymiarowej!


MAGIC MIKE XXL?! Przecież TO SIĘ W GŁOWIE NIE MIEŚCI!
28 lipca 2015

 

Dwie znakomite komedie!

W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI zabierze nas do wnętrza naszych głów i odpowie na pytanie: Co nam w głowie siedzi? Odpowiedzi udzielą Odraza, Strach, Gniew, Smutek oraz Radość. Piękna, nowatorska i wzruszająca komedia pełna zwrotów akcji i nietuzinkowego humoru.

 

MAGIC MIKE XXL zabierze nas do wnętrza klubów w których .... no właśnie! Kontynuacja MAGIC MIKE z 2012 roku z główną rolą Channing Tatum'a. Znakomita komedia dla ... może nie całej rodziny, ale na pewno dla jej części ;) Zapraszamy!

 

Kino CENTRUM

tanio/blisko/rodzinnie

MINIONKI O TWARZY ANIOŁA ?!
10 lipca 2015

Już od dziś na ekranie Kina CENTRUM gościć będą dwa filmy!

 

Małe, żółte i rozrabiają... MINIONKI powracają tryumfalnie na ekrany kin! Tym razem poznamy hisotrię pochodzenia tajemniczych Minionków i ich przygód przed poznaniem arcyłotra Gru.

Czy są potomkami Dżyngis Chana?

Czy pochodzą od małp?

Czy to tylko banany na krótkich nóżkach?

Zapraszamy do Kina CENTRUM na seasne 2D i 3D po odpowiedź.

 

Drugi film to próba odpowiedzi na pytanie dlaczego zbrodnie popełniane przez zwykłych ludzi tak bardzo absorbują opinię publiczną, podczas gdy ich ofiary spychane są w zbiorową niepamięć?

TWARZ ANIOŁA można oglądać do 15 lipca codziennie o godzinie 20:00.

 

Kino CENTRUM

tanio/blisko/rodzinnie

 

JURASSIC WORLD - ŚWIATOWA PREMIERA W KINIE CENTRUM
12 czerwca 2015

Zapraszamy na przygodę!

Od dziś na ekranach kin na całym świecie, ponownie królować będą przedpotopowe gady ... i jeden całkiem nowy.
Fantastyczne widowisko JURASSIC WORLD ma premierę również w Kinie CENTRUM.

Nowe postacie, nowe dinozaury i te same emocje co przy PARKU JURAJSKIM w 1993 roku, ale zwielokrotnione przez rewelacyjne zdjęcia i efekty specjalne.

Rok 2015. Od wydarzeń ukazanych w "Parku jurajskim" mija 22 lata. Wyspa Isla Nublar wyposażona jest w pełni działający park rozrywki, w którym żyją przywrócone za pomocą klonowania dinozaury. Pewnego dnia prowadzący eksperymenty naukowcy tworzą zupełnie nowego dinozaura, który posiada cechy dwóch gadów: welociraptora i tyranozaura. Wszystko idzie zgodnie z planem do czasu, gdy stwór wymyka się z parku ...

Film w wersji 2D i 3D!

Tylko dla widzów o mocnych nerwach, oraz dla ludzi którzy są ciekawi ile grozy wytrzymają na sali kinowej.

Głównym bohaterem (poza zbiorowym - DINOZAURY!) jest Owen Grady grany przez rewelacyjnego komika Chris'a Pratt'a.
Chris Pratt jest obecnie pretendentem do głównej roli w nowych przygodach Indiany Jones'a.
Taki to twardziel!

seanse 3D:
12.06.-14.06. o 15:00 i 20:15
15-16.06. o 16:30
17.06 brak seansu
18.06. o16:30 3D
19.06. o 9:00
20-21.06. o 17:45
22-24.06 o 16:30
25.06. o 11:30

seanse 2D
12.06.-14.06. o 17:45
15-16.06. o 19:15
17.06. brak seansu
18.06. o 19:15
19.06. o 11:45
20-21.06. o 15:00
22-24.06. o 19:15
25.06. o 9:00

bilety 2D: 15 zł i 12 zł
bilety 3D: 18 zł i 15 zł

Rezerwacje telefoniczne na godzinę przed pierwszym seansem lub w godzinach pracy biura CKiSE:

885 85 65 65 lub 94 311 90 90

Kino CENTRUM zaprasza!
tanio/blisko/rodzinnie

SEANS BAJKI za 2 zł dla dzieci!!!
30 maja 2015

UWAGA!

W związku z odwołaniem ze względu na złą pogodę zaplanowanej na dziś (30 maja) imprezy "DZIEŃ DZIECKA W PARKU ORŁA BIAŁEGO" mamy niespodziankę dla dzieci.

Zapraszamy na godzinę 15:30 na seans bajki "SEKRETY MORZA" - wstęp dla dzieci do 16 lat tylko za 2 (dwa) złote. Dorośli płacą normalnie.

Zapraszamy.

KINO DLA KAŻDEGO
28 maja 2015

Kino Centrum w Białogardzie zaprasza w dniach 29 maja - 2 czerwca na film: 

"SEKRETY MORZA" – seanse z dubbingiem;

"MADMAX NA DRODZE GNIEWU" – w wersji 2D z napisami oraz w wersji 3D z napisami

W repertuarze gramy także premierowo znakomity film SAN ANDREAS. Wersja 2D z napisami, oraz wersja 3D z napisami.

Więcej na www.kultura.bialogard.info
Informacja telefoniczna i rezerwacje: 885 85 65 65

"KINO CENTRUM" W BIAŁOGARDZIE - TANIO, BLISKO, RODZINNIE
"KINO CENTRUM" PROWADZONE JEST PRZEZ CENTRUM KULTURY I SPOTKAŃ EUROPEJSKICH
"KINO CENTRUM" należy do Sieci Polskich Kin Cyfrowych

 

UWAGA ! ZA BILETY DO KINA MOŻNA PŁACIĆ JUŻ KARTĄ PŁATNICZĄ.

KINOWY MAJ
07 maja 2015

Kino CENTRUM zaprasza na nowości filmowe. Od 8 do 14 maja o godz. 19:15 zapraszamy na film SYSTEM.  Film ten zmierza na polskie ekrany w chwalebnej aurze dzieła zakazanego przez Kreml. Tamtejszym oficjelom nie spodobały się zwłaszcza ponure barwy, w jakich twórcy odmalowali w filmie epokę stalinowskiego terroru. Po takiej rekomendacji jednego możecie być pewni – inspirowany historią wampira z Rostowa dreszczowiec Daniela Espinosy to sugestywna, przyprawiająca o ciarki wyprawa w głąb jądra ciemności.  Jest początek lat 50. Słońce narodów wciąż świeci morderczym blaskiem. Funkcjonariusz urzędu bezpieczeństwa Leo Demidow (Tom Hardy) z zaangażowaniem tropi  wrogów sowieckiego imperium. W przeciwieństwie do kolegów po fachu bohater woli jednak używać siły argumentów aniżeli argumentu siły. Jego ekscentryczne – patrząc na czas i miejsce akcji – metody śledcze przynoszą, o dziwo, rezultaty, a co za tym idzie – przychylność przełożonych. Przywiązanie Demidowa do ideałów mateczki Rosji wkrótce zostanie wystawione na próbę. Najpierw góra – w myśl zasady, że "w raju nie ma zbrodni" – zablokuje dochodzenie w sprawie makabrycznej śmierci kilkuletniego chłopca. Potem rozkaże prostodusznemu Leo, by poświęcił małżeństwo na ołtarzu czerwonej rewolucji. Stąd już tylko krok, by dotychczasowy beneficjent systemu przeobraził się w jego wroga. 

reżyseria:Daniel Espinosa
scenariusz:Richard Price
gatunek:Dramat,Thriller
produkcja:Czechy, USA, Wielka Brytania, Rumunia

premiera: 24 kwietnia 2015 (Polska) 15 kwietnia 2015 (świat)
czas trwania: 2 godziny, 17 minut 

 

 

Od 15 do 20 maja zapraszamy najmłodszych widzów na film pt. UPS! Arka odpłynęła w wersji 2D z dubbingiem oraz w wersji 3D z dubbingiem.  

Nadciąga potop i wkrótce całą Ziemię zaleje woda. Jedynym ratunkiem dla zwierząt jest miejsce na Arce Noego, której kapitanem został wyniosły Król Lew. Niestety, paru nieboraków nie znalazło się na liście upoważniającej do wejścia na pokład i teraz mają… przechlapane. Uroczy stwór o imieniu Fini, przedstawiciel tajemniczego gatunku pluszczaków, wspierany przez trójkę innych pechowców bez biletu wstępu na Arkę, zmaga się z nadciągającą powodzią oraz stadem gryfów-głodomorów, które… mają smaka na pluszczaka.

Ponadto od 15 do 21 maja dla nieco starszych gramy SAGĘ WIKINGÓW Wygnani z ojczyzny Wikingowie, pod wodzą nieustraszonego Asbjörna (Tom Hopper), wyruszają do Brytanii, by zrabowanym z klasztorów złotem wykupić swą wolność i powrót do kraju. Gdy ich podróż przerywa sztorm, który zatapia statek i wyrzuca rozbitków na szkockim wybrzeżu, jedyną szansą na przetrwanie za linią wroga staje się wyprawa do rządzonej przez Wikingów osady Danelaw.


KINO CENTRUM - TANIO/BLISKO/RODZINNIE. Zapraszamy.

SZYBCY I WŚCIEKLI 7
14 kwietnia 2015

SZYBCY I WŚCIEKLI 7 W KINIE CENTRUM W BIAŁOGARDZIE !!! Seanse odbywać się będą codziennie w dniach 1-7 maja o godz. 19:15.

Tej prędkości, tej wściekłości nigdy dość! Dominic Toretto, Brian O'Conner, Letty Ortiz i inni szybcy i wściekli wracają na ekrany kin. Za każdym razem twórcy filmu starają się przebić efekty poprzedniej części, tak będzie i tym razem - zwłaszcza że motywem przewodnim filmu będzie zemsta. Tyle, że ta nie będzie słodka, a wyrafinowana, brutalna i skuteczna - Deckard Shaw planuje pomścić śmierć brata – Owena. W filmie po raz ostatni zobaczymyPaula Walkera.

reżyseria: James Wan

scenariusz: Chris Morgan

gatunek:Akcja

produkcja:Japonia, USA

premiera: 10 kwietnia 2015 (Polska) 16 marca 2015 (świat)

Czas trwania filmu: 2 godz, 20 min.

Bilety w cenie: 15zł normalny; 12zł ulgowy. 
Informacja telefoniczna i rezerwacje: 94 311 90 90 lub 885 85 65 65.

"KINO CENTRUM" należy do Sieci Polskich Kin Cyfrowych.

 

DLA MŁODYCH WIDZÓW
14 kwietnia 2015
Kino CENTRUM zaprasza młodych widzów na bajkę pt. DOM.  Kosmita ukrywa się na Ziemi i zaprzyjaźnia z nastolatką. Razem muszą uchronić planetę przed inwazją obcych.
SEANSE:

24 kwietnia - godz. 15:00 wersja 2D, godz. 17:15 wersja 3D

25 kwietnia - godz. 15:00 wersja 2D, godz. 17:15 wersja 3D

26 kwietnia - godz. 15:00 wersja 2D, godz. 17:15 wersja 3D

27 kwietnia - godz. 17:15 wersja 3D

28 kwietnia - godz. 17:15 wersja 3D

 

Bilety w cenie: 15zł normalny; 12zł ulgowy. 

Informacja telefoniczna i rezerwacje: 94 311 90 90 lub 885 85 65 65.

"KINO CENTRUM" należy do Sieci Polskich Kin Cyfrowych.

STILL ALICE
14 kwietnia 2015

Kino CENTRUM zaprasza na OSCAROWY film pt. MOTYL STILL ALICE.  Życie dr Alice Howland (Julianne Moore), wykładowczyni Uniwersytetu Columbii, jest spokojne, ustabilizowane i szczęśliwe. Wraz z mężem (Alec Baldwin) ma troje dorosłych i dorastających dzieci – Annę (Kate Bosworth), Toma (Hunter Parrish) i najmłodszą – Lydię, w której postać wciela się Kristen Stewart. I kiedy wydaje się, że nic nie zmąci rodzinnego szczęścia, mająca drobne problemy z pamięcią Alice otrzymuje druzgocącą diagnozę – choruje na rzadką odmianę dziedzicznegoAlezheimera. Dramat paraliżuje życie rodziny, Anna jest matką bliźniąt, a każde z dzieci Alice jest zagrożone chorobą.

Czas trwania filmu: 99 min.

 

 

 

SEANSE:

24 kwietnia - godz. 19:30
25 kwietnia - godz. 19:30
26 kwietnia - godz. 19:30
27 kwietnia - godz. 19:30
28 kwietnia - godz. 19:30
29 kwietnia - godz. 20:00
29 kwietnia - godz. 19:30 

 

Bilety w cenie: 15zł normalny; 12zł ulgowy. 

Informacja telefoniczna i rezerwacje: 94 311 90 90 lub 885 85 65 65.

"KINO CENTRUM" należy do Sieci Polskich Kin Cyfrowych

COŚ DLA KAŻDEGO
09 kwietnia 2015

Kino CENTRUM zaprasza na filmy w ramach dla każdego coś dobrego. Od 10 do 15 kwietnia zapraszamy widzów na film ZBUNTOWANA. Film mówi o nastoletniej Beatrice Prior w imię miłości porzuciła uporządkowany świat i teraz, naznaczona piętnem Niezgodnej, musi zmagać się z konsekwencjami swojej decyzji. Bilety w cenie 15zł normalny oraz 12zł ulgowy.

Kolejna propozycja to film SEKS, MIŁOŚĆ I TERAPIA. Film można obejrzeć w dniach od 10 do 12 kwietnia o godz. 19:30. Bilety w cenie 15zł normalny oraz 12zł ulgowy.

Dla młodych widzów polecamy film KOPCIUSZEK, wersja z dubbingiem. Film adresowany jest do całej rodziny, inspirowany klasyczną baśnią o tym samym tytule. W najnowszej produkcji Disneya, w reżyserii nominowanego do Oscara Kennetha Branagha ("Thor", "Hamlet"), zobaczymy jedne z najbardziej intrygujących aktorek współczesnego kina: Cate Blanchett w roli złej macochy i Helenę Bonham Carter jako dobrą wróżkę. W filmie poznajemy historię Elli, której życie diametralnie zmienia się po niespodziewanej śmierci ojca. Wystawiona na łaskę i niełaskę bezwzględnej macochy i jej dwóch córek, dziewczyna staje się służącą, złośliwie nazywaną Kopciuszkiem… Film gramy od 17 do 22 kwietnia. Bilety w cenie 15zł normalny oraz 12zł ulgowy.

W repertuarze mamy także film GUNMAN: ODKUPIENIE. Film można obejrzeć od 17 do 22 kwietnia. 

KINO CENTRUM - TANIO/BLISKO/RODZINNIE. Zapraszamy.

NOWOŚCI W KINIE CENTRUM
25 marca 2015

Kino CENTRUM zaprasza na seanse filmowe. W najbliższym czasie zaprezentujemy znakomity film SNAJPER.
Godziny senansów podane są tutaj.  "Jako wysłany do Iraku członek elitarnej jednostki Navy SEALs Chris Kyle (Bradley Cooper) ma tylko jedną misję - chronić swoich towarzyszy broni. Swoją precyzją ratuje niezliczoną ilość żołnierzy na polu bitwy. W miarę jak opowieści o jego czynach rozpowszechniają się, zyskuje sobie miano "legendy". Reputacja Kyle'a rośnie także za liniami wroga. Powstańcy uznają snajpera za ważny cel i wyznaczają nagrodę za jego głowę. Największym wyzwaniem w życiu Chrisa jest jednak pozostanie mężem i ojcem dla rodziny, od której dzieli go pół świata. Pomimo niebezpieczeństw i rozłąki z bliskimi, Chris odbywa cztery zmiany w Iraku. Jednak po powrocie do żony Tayi (Sienna Miller) i dzieci zdaje sobie sprawę, że nie pozostawi wojny za sobą".
 

Na uwagę zasługuje również film BÓG NIE UMARŁseanse odbędą się 1 kwietnia o 16:00 i 19:00 oraz 2 kwietnia o 16:00 i 20:15, gorąco polecamy film, który daje filozoficzną odpowiedź na istnienie Boga.
 

30 i 31 marca o godz. 20:00 w Kinie CENTRUM wyświetlimy także film ZIARNO PRAWDY -  W Sandomierzu zostaje popełniona straszliwa zbrodnia. Ciało zamordowanej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone nagie w miejscu publicznym. Sposób w jaki pozbawiono ją życia przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury, Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, ale także stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej.

 

Dla młodych widzów przygotwaliśmy specjalną ofertę w wersji 2D i 3D. Film FRU!  to bajka o ptaszku, który nigdy wcześniej nie wychylił dzioba poza rodzinne gniazdo, zostaje przez pomyłkę przewodnikiem stada i ma poprowadzić grupę skrzydlaków do ciepłych krajów. Problem w tym, że nieborak nie ma zielonego pojęcia, gdzie leży Afryka. Jednak za sprawą nowych pierzastych przyjaciół i sympatycznej biedronki, która ma trochę nierówno pod kropkami, mały bohater pokaże wszystkim, gdzie ptaki zimują! 

SEANSE W WERSJI 2D,  SEANSE W WERSJI 3D

DISCO POLO I ASTERIKS OBELIKS
11 marca 2015

Kino Centrum w Białogardzie zaprasza na filmy: 

od 13 do 19 marca

"DISCO POLO" - Dawid Ogrodnik ("Chce się żyć", "Jesteś bogiem") i Piotr Głowacki ("Dziewczyna z szafy") grają muzyków, którzy – napędzani młodzieńczą fantazją i marzeniami o sławie – zakładają zespół discopolowy. Joanna Kulig ("Sponsoring") występuje w roli eterycznej wokalistki. Świetna rola Tomasza Kota. Piosenki w zdecydowanej większości będą śpiewane przez aktorów.

"ASTERIKS I OBELIKS: Osiedle Bogów" - seanse 2D i 3D z polskim dubbingiem. Rok 50-ty przed naszą erą: cała Galia jest okupowana przez Rzymian... Cała? Nie! Jedna osada, zamieszkana przez niepokornych Galów nadal stawia opór najeźdźcy. Zirytowany tym Juliusz Cezar, postanawia zmienić taktykę: skoro jego armia nie jest w stanie podbić siłą galijskich barbarzyńców, to może uwiedzie ich rzymska cywilizacja. Władca każe wybudować obok osady Galów wspaniałą wioskę, przeznaczoną dla rzymskich właścicieli. To "Osiedle Bogów". Czy nasi galijscy przyjaciele oprą się pokusie zarobku i rzymskiego komfortu?

Więcej na www.kultura.bialogard.info/kino

Informacja telefoniczna i rezerwacje: 885 85 65 65

"KINO CENTRUM" należy do Sieci Polskich Kin Cyfrowych

 

8. GRAND OFF
09 marca 2015

Kino CENTRUM zaprasza w dniach 7-9 kwietnia 2015r., na 8. GRAND OFF - najlepsze niezależne krótkie filmy świata. Początek projekcji filmów codziennie o godz. 19:30. WSTĘP WOLNY, ilość miejsc ograniczona.

 

 

 

 

przeczytaj więcej
PIĘĆDZIESIĄT TWARZY GREYA
16 lutego 2015

Kino CENTRUM zaprasza na film Pięćdziesiąt Twarzy Greya - to ekranizacja kultowej angielskiej erotycznej powieści autorki E.L. James (prawdziwe nazwisko Erika Mitchell). Akcja rozgrywa się głównie w Seattle. Film opisuje relacje i stosunki seksualne między absolwentką uniwersytetu Anastasią Steele a młodym biznesmenem Christianem Greyem, w tym stosunki sadomasochistyczne

DATY I GODZINY SEANSÓW W KINIE CENTRUM ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Bilety w cenie: 15zł normalny; 12zł ulgowy. FILM OD 18 ROKU ŻYCIA.

 

Czas trwania 124 min
Gatunek dramatromanserotyczny
Reżyseria

Sam Taylor-Johnson

 

 

przeczytaj więcej
FILM O CZESŁAWIE NIEMENIE
06 listopada 2014

Kino Centrum w Białogardzie zaprasza na specjalne seanse filmu o Czesławie Niemenie.

22 i 23 listopada o godzinie 17:00 zaprezentujemy film „Sen o Warszawie” w reżyserii Krzysztofa Magowskiego."

To pierwszy duży film biograficzny o Czesławie Niemenie, piosenkarzu, kompozytorze i multiinstrumentaliście, ikonie polskiej muzyki rozrywkowej. Okazją do jego realizacji stała się 10. rocznica śmierci charyzmatycznego artysty, zmarłego w styczniu 2004 roku. W filmie wykorzystano wiele nieznanych dotąd materiałów archiwalnych, które rzucają nowe światło na życie Niemena.

Już teraz w biurze Centrum Kultury można rezerwować bilety na dwa ekskluzywne seanse (tel. 94 311 90 90 lub 885 85 65 65). Bilety kosztują 15 zł (normalny) i 12 zł (ulgowy).

 

przeczytaj więcej
MAŁY FESTIWAL "TY I JA" - PROJEKCJE FILMÓW
25 sierpnia 2014

Już po raz trzeci Centrum Kultury i Spotkań Europejskich zaprasza widzów z Białogardu i okolic na projekcje specjalne filmów będących częścią Europejskiego Festiwalu Filmowego INTEGRACJA TY I JA (organizowanego po raz 11 w Koszalinie w dniach 3-6 września br.)

 

8, 9 i 10 września na ekranie Kina CENTRUM w Białogardzie będzie można obejrzeć 6 filmów krótkometrażowych (dokumentów i filmów fabularnych).

8 września, godz. 20:00
CIEŃ BŁĘKITU – 11 min. – Hiszpania/Francja - fabularny
ZAKAZAĆ BOMB – 24 min. – Laos – dokumentalny

9 września, godz. 20:00
LUCY
 – 10 min. – USA – fabularny
MIKA – 28 min. – POLSKA – fabularny

10 września, godz. 20:00

ŻYCIE STYLEM DOWOLNYM – 11 min. – POLSKA- dokument
PORTRET Z PAMIĘCI – 24 min. – POLSKA - fabularny

Wstęp na projekcje jest bezpłatny – ilość miejsc ograniczona.

Zobacz wnętrza Centrum Kultury
03 lipca 2014

Zobacz wnętrza Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie.

Sala kinowo-widowiskowa, sala kameralna itd.

Jesteśmy już dostępni w aplikacji GoogleMaps, w Twoim komputerze lub telefonie komórkowym.

ZOBACZ WNĘTRZA CENTRUM KULTURY

 

Warto wybrać się do kina
02 lipca 2014
Kino Centrum w Białogardzie zaprasza w dniach 4 - 10 lipca na filmy:


"JAK WYTRESOWAĆ SMOKA 2" - znakomita animacja. Seanse 3D oraz tradycyjne.
 
" NIMFOMANKA cz. 2" - kontrowersyjny film Larsa von Triera. Dla widzów dorosłych.


Informacja telefoniczna i rezerwacje: 885 85 65 65

"KINO CENTRUM" W BIAŁOGARDZIE - TANIO, BLISKO, RODZINNIE
"KINO CENTRUM" PROWADZONE JEST PRZEZ CENTRUM KULTURY I SPOTKAŃ EUROPEJSKICH
"KINO CENTRUM" należy do Sieci Polskich Kin Cyfrowych
7. festiwal filmów niezależnych Grand OFF - także w Białogardzie
23 stycznia 2014

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie zaprasza do Kina CENTRUM w dniach od 7 do 9 lutego 2014 r. na replikę festiwalu filmowego

Grand OFF.
Seanse o godzinie 17:00

"Grand OFF" to jedna z najważniejszych inicjatyw promujących kino niezależne w Polsce oraz jedna z najbardziej znanych tego typu imprez na świecie.
Celem festiwalu jest zaprezentowanie najlepszych niezależnych produkcji krótko i pełnometrażowych oraz nagrodzenie ich twórców.

Realizację tego celu zapewnia skrupulatny proces nominacji zgłoszonych dzieł (w tym roku nadesłano 1300 filmów z 82 krajów). Filmy nominuje i n
agradza Kapituła złożona z 74 reprezentantów środowisk filmowych w 28 krajach. Polskim członkami Kapituły są między innymi: Allan Starski, Roman Gutek, Magdalena Łazarkiewicz, Andrzej Kołodyński i Robert Gonera.

Podczas dni festiwalowych zobaczyć będzie można 52 filmy z następujących krajów: Wietnam, Polska, Hiszpania, Australia, Niemcy, Rosja, Ukraina, Stany Zjednoczone, Peru, Francja, Szwecja, Chorwacja, Szwajcaria, Belgia, Węgry, Indie, Iran, Holandia, Kanada, Wielka Brytania.

W Białogardzie będziemy mogli zobaczyć nagrodzone obrazy filmowe.
Lista filmów wkrótce.

Szczegółowe informacje na temat samego festiwalu można znaleźć na stronie
www.grandoff.eu.

Każdego dnia repliki festiwalu przewidujemy dwugodzinne projekcje filmowe.
Wstęp bezpłatny - ilość miejsc ograniczona pojemnością sali kinowej.
Projekcje dla dojrzałego widza.
REGULAMIN KINA "CENTRUM" W BIAŁOGARDZIE
05 stycznia 2014

Regulamin Kina CENTRUM

 

w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie

 

tel. 94 311 90 90, 885 85 65 65

 

e-mail: kino@bialogard.info

 

 

 

REGULAMIN

 

Regulamin określa zasady korzystania z Kina CENTRUM w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie.
Jego celem jest zapewnienie sprawnej obsługi widzów oraz umożliwienie bezkonfliktowego i przyjemnego przebywania w naszym obiekcie.

przeczytaj więcej
5. ROCZNICA KINA CENTRUM W BIAŁOGARDZIE
02 października 2013

Z okazji 5-lecia działalności kina Centrum w Białogardzie, Centrum Kultury i Spotkań Europejskich zaprasza w październiku na bezpłatne seanse odnowionych cyfrowo filmów Krzysztofa Kieślowskiego.

 W czwartki, 10, 17 oraz 24 października o godzinie 19:30 prezentowane będą filmy:

 AMATOR (10 października)

 PRZYPADEK (17 października)

 KRÓTKI FILM O ZABIJANIU (24 października)

 Bezpłatne wejściówki można odebrać przed seansem w kasie Kina Centrum.

Zapraszamy do wspólnego świętowania jubileuszu białogardzkiego Kina Centrum.

 "KINO CENTRUM" W BIAŁOGARDZIE - TANIO, BLISKO, RODZINNIE
"KINO CENTRUM" PROWADZONE JEST PRZEZ CENTRUM KULTURY I SPOTKAŃ EUROPEJSKICH
"KINO CENTRUM" należy do Sieci Polskich Kin Cyfrowych

 

5 lat kina Centrum w Białogardzie

Kino CENTRUM prowadzone przez Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie rozpoczęło swoją działalność w 2008 roku. Pierwsze seanse odbyły się 2 października z filmem BABYLON AD z Vin'em Diesel'em w roli głównej.

Dotychczas zagraliśmy około 260 pełnometrażowych filmów. Odwiedziło nas około 60 tys. widzów, a w samym 2013 roku w ciągu 8 miesięcy odwiedziło nas blisko 14,5 tysiąca kinomanów, czyli 120% rocznej normy lat poprzednich! Największą popularnością cieszyły się filmy polskie, m.in. KOCHAJ I TAŃCZ oraz OCH KAROL 2.

W końcówce roku 2012 dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Białogard i Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej wprowadziliśmy białogardzkie kino w nową erę. Zakupiony został nowoczesny system projekcji cyfrowej 2K z
przystawką trójwymiarową, zestawy okularów, sprzęt konserwujący okulary oraz bramki antykradzieżowe. Wdrożyliśmy również nowoczesny system sprzedaży i rezerwacji biletów na seanse filmowe i inne wydarzenia organizowane przez Centrum Kultury i Spotkań Europejskich.


W kinie CENTRUM odbyło się kilka wydarzeń około filmowych, m.in. w 2009 roku zorganizowano Białogardzkie Spotkania Filmowe. W 2011 roku gościł u nas projekt Polska Światłoczuła Doroty Kędzierzawskiej. Dwa razy odbył się Wędrujący Festiwal Młodego Widza ALE KINO podczas którego, młodzi uczestnicy brali udział w warsztatach animacji oraz przyznawali Złotego i Brązowego Koziołka dla, ich zdaniem, najlepszego filmu dziecięcego oraz młodzieżowego. Zarówno w zeszłym, jak i w tym roku odbył się Mały Festiwal Filmowy INTEGRACJA TY I JA prezentujący problematykę i świat osób niepełnosprawnych, zarówno w fabule jak i w dokumencie.  W 2012 roku odbyły się projekcje filmów rosyjskich w ramach repliki 9. Festiwalu Filmowego SPUTNIK NAD POLSKĄ. Na stałe w kalendarz imprez jesiennych wpisał  się Krwawy Wieczór, jako późnowieczorna projekcja filmowa, w specjalnej aranżacji, ciesząca się każdego roku dużą popularnością wśród młodzieży i nie tylko.

 

Pięć lat działalności kina to także zdobywanie doświadczeń, ciągłe podnoszenie poziomu obsługi widzów. Warto pamiętać, że białogardzkie kino, to nie tylko sprzęt, kopie filmowe, seanse. To przede wszystkim ludzie, widzowie i pracownicy kina, którym serdecznie dziękuję za pierwsze 5 lat rozwoju i współpracy.

 

Paweł Wiśniewski

dyrektor

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich

 

październik 2013 r.

MAŁY FESTIWAL TY I JA 2013 w Białogardzie
27 sierpnia 2013

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie zaprasza na MAŁY FESTIWAL TY I JA 2013, będący częścią 10. EUROPEJSKIEGO FESTIWALU FILMOWEGO INTEGRACJA TY I JA w Koszalinie.

Projekcje filmów festiwalowych w Białogardzie odbędą się w dniach 3-5 września. Seanse na godzinę 19.

Wstęp wolny - ilość miejsc ograniczona.

Sala Kina Centrum

w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie

 

przeczytaj więcej
NALEŻYMY DO SIECI KIN STUDYJNYCH I LOKALNYCH
27 kwietnia 2012

Z radością informujemy, że kino Centrum w Białogardzie przyjęte zostało do grona Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Festiwal Filmów Młodego Widza WĘDRUJĄCE ALE KINO!
16 września 2011

22 i 23 września w Białogardzie w ramach 2. Festiwalu Filmów Młodego Widza WĘDRUJĄCE ALE KINO! można będzie wybrać się na bezpłatne seanse kinowe. 

W czwartek 22 września o godzinie 17 wyświetlany będzie amerykański film "DO SZPIKU KOŚCI".

Bohaterką filmu  jest 17-letnia Ree. Prowadzi nas przez niezwykły krajobraz  amerykańskich peryferii a dokładniej gór Ozark. Jej ojciec po wyjściu z więzienia za handel narkotykami znika w tajemniczych okolicznościach lecz wcześniej oddaje dom i ziemię pod zastaw więziennej kaucji. Ree wyrusza na poszukiwania ojca, aby zapobiec wyrzuceniu jej oraz matki i brata z rodzinnego domu. Dziewczyna jest zmuszona do poznania  mrocznego i surowego świata oraz żyjącej według własnego kodeksu społeczności.

 Z kolei w piątek 23 września o godzinie 17 można będzie zobaczyć rosyjski film "ITALIANIEC".

Jego bohater 6-letni Wania mieszka w zniszczonym domu dziecka gdzieś na rosyjskiej prowincji. Pewnego dnia do ośrodka, wraz z Madame, która żyje z pośrednictwa przy adopcjach, przyjeżdża włoskie małżeństwo. Spośród wielu dzieci wybierają Wanię - chłopca o ogromnych niebieskich oczach i złotych włosach. Czeka na niego szczęśliwe i bogate życie na słonecznym południu Europy. Mieszkańcy domu dziecka zaczynają nazywać go "Italianiec". Pewien przypadek sprawia jednak, że chłopiec wybiera zupełnie inną drogę. Budzą się w nim nieznane dotąd tęsknoty i marzenia, których nie pokona ani strach, ani przeciwności losu. Wania postanawia odnaleźć swoją prawdziwą matkę. Wyrusza więc w niezwykłą i pełną przygód podróż do głębi serca.

Wstęp na oba seanse dla widzów od 12 lat jest bezpłatny - ilość miejsc ograniczona.

2. Festiwal Filmów Młodego Widza WĘDRUJĄCE ALE KINO! organizowany jest przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu, Stowarzyszenie Wioski Dziecięce SOS i Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. W projekcjach i zajęciach warsztatowych wezmą udział dzieci z Białogardu, Karlina i Wioski Dziecięcej SOS w Karlinie.

 

Szczegółowy plan zamkniętych pokazów i opis festiwalu znajdą Państwo poniżej:

przeczytaj więcej
BUFET KINOWY ZAPRASZA
12 czerwca 2009

Zapraszamy do bufetu kina CENTRUM w Białogardzie.

Wielbiciele świeżego POPCORNU mogą kupić porcję małą, średnią lub DUŻĄ (4,7 l).

W ofercie mamy także CHIPSY, batony, wafelki.

W menu znajdą Państwo także napoje (Coca-Cola, Fanta, Sprite, Nestea, Burn, Cappy, woda mineralna).

BUFET KINOWY CZYNNY ZAWSZE PRZED PROJEKCJĄ.

Już teraz warto wcześniej przychodzić na film, żeby zdążyć kupić bilet i przekąski, tym bardziej, że jak w każdym szanującym się lokalu, u nas także obowiązuje zakaz wnoszenia z zewnątrz jedzenia i picia. 

ZAPRASZAMY

Wejście do kina od ul. Grunwaldzkiej.

Zniżki dla grup zorganizowanych
17 grudnia 2008

Kino Centrum ma atrakcyjną ofertę dla grup zorganizowanych - niższa cena biletu dla grup powyżej 20 osób. Dowiedz się więcej - zadzwoń 094 311 90 90 lub napisz: kino@bialogard.info 

Odpowiemy na Twoje pytania.

 

  

 

 

Zarezerwuj bilet do kina, zarezerwuj ulubione miejsce
17 grudnia 2008

Chcesz wcześniej kupić lub zarezerwować bilet na seans?

To proste :-)

Zadzwoń do nas (94 311 90 90) lub napisz: kino@bialogard.info  

Rezerwacje przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Przypominamy, że kasa kina Centrum czynna jest zawsze na 45 minut przed seansem. Wejście do kina od ul. Grunwaldzkiej.

Wielokrotnie nagradzany POKÓJ w Kinie CENTRUM!
30 grudnia 2000

 

Od 29 do 31 marca zapraszamy Państwa na niezwykły obraz pt. POKÓJ. Film nagrodzony Oskarem za pierwszoplanową rolę żeńską dla Brie Larson. Aktorka za swoją kreację zdobyła jeszcze m.in. nagrodę BAFTA i Złoty Glob. Seanse codziennie o 19:45.

Serdecznie zapraszamy

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

mały festiwal filmowy INTEGRACJA "TY I JA"
30 grudnia 2000