Kobieta Idealna - spektakl [ODWOŁANE]

27.03.2020

UWAGA!

Zaplanowany na 27 marca spektakl „KOBIETA IDEALNA” został przeniesiony na nowy termin – 4 czerwca (czwartek) godzina 19:00.

Zakupione bilety na przedstawienie, które miało się odbyć 27 marca, zachowują ważność na nowy termin – 4 czerwca 2020.

Osoby, które chcą zwrócić bilet, będą mogły po 30 marca dokonać zwrotu w biurze CKiSE przy ul. 1 Maja 15.

Nieodebrane rezerwacje na przedstawienie zaplanowane pierwotnie na 27 marca zostają anulowane.

Rezerwacja biletów na nowy termin 4 czerwca 2020 roku, pod nr telefonu 94 311 90 90 lub 885 85 65 65

Za utrudnienia przepraszamy.

 

**************************************

 

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich zaprasza na spektakl pt. KOBIETA IDEALNA, który odbędzie się 27 marca 2020r. o godz. 19:00 w sali widowiskowej CKiSE (wejście od ul. Grunwaldzkiej). 

Bilety:
70zł - normalny
60zł - dostawki i balkony

do nabycia w biurze CKiSE lub kasie Kina Centrum. Rezerwacje telefoniczne: 94 311 90 90, 885 85 65 65. Rezerwację należy wykupić w ciągu 5 dni.

 

Kobieta Idealna to znakomita komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas. Czy kobieta idealna istnieje?

Obsada w Białogardzie: Wójcik, Dąbrowski, Pietrzak, Milowicz.

Scenariusz to dzieło Adrianny Biedrzyńskiej i Agnieszki Szygendy, sztukę reżyserii podjęli Stefan Friedmann, Adrianna Biedrzyńska.

 

Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich radzi sobie z tym na swój sposób. Greta stawia czoła przyszłości za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje... do czasu. Przyszłość... Co przyniesie kolejny dzień? I jak nie dać się zepchnąć ze sceny, nie tylko tej zwanej życiem? Pewnego dnia w życiu małżeńskiego duetu pojawia się dwóch braci. Modest jest lekarzem medycyny estetycznej oferującym Grecie wieczną młodość, a może i miłość? Jego starszy brat, Gerard to mecenas, który reprezentuje tylko bogatych i wpływowych klientów. Który z nich skrywa tajemnicę? A gdyby pewnego dnia Twoja ciotka umarła i zapisała Ci w spadku siedemdziesiąt milionów dolarów? Mecenas Gerard musi skontaktować się z Gretą, żeby przekazać jej spadek. Od tej chwili gra idzie o najwyższą stawkę. Albert przypadkowo odbiera telefon od mecenasa i wymyśla plan akcji , żeby jako Greta przejąć spadek. Nie spodziewa się, że mecenas już dokładnie wszystko zaplanował aby wyłudzić majątek. Kto ostatecznie wpadnie w czyją pułapkę i kto okaże się mistrzem blefu? Czy na pewno wszystko jest takie, jak nam się wydaje? Znakomita komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas. Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans; jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia? Wszyscy grają przemyślane przez siebie role. Uleczyć ich może tylko prawdziwa miłość, ale jak się połapać, kto jest kim, żeby odpowiednio ulokować uczucia? Doskonała komedia o mieszaniu ról damsko-męskich, o konieczności łączenia sił i o znajdywaniu radości w małych rzeczach. Niezrównany popis aktorski. Bezkonkurencyjna wartka fabuła osadzona w naszej rzeczywistości. Czy kobieta idealna istnieje? Świetna komedia, ale chyba zbyt optymistyczna.

kobietaidealna.jpg

© Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk