Wernisaż wystawy prac Krzysztofa Pawlickiego

05.09.2019

K PAWLICKI- plakat web.jpg

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich oraz Autor Krzysztof Pawlicki zapraszają na wernisaż wystawy fotograficznej zabytków Powiatu Białogardzkiego pt. "OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA".

Wernisaż odbędzie się 5 września 2019r. o godz. 17:00 w Galerii Sztuki CKiSE (wejście od ul. 1 Maja).

Wystawa czynna:
poniedziałek - środa 8-16;
czwartek 8-17;
piątek 8-16.

 

Krzysztof Pawlicki, białogardzianin (ur. w 1974 roku).

Jego zainteresowania to głównie historia, fotografia krajobrazowa i portret. Zajmuje się fotografią cyfrową. Większość prac, to fotografie czarno białe. Uczestnik międzynarodowego konkursu fotograficznego 35AWARDS 2018. Jego zdjęcia wielokrotnie wyróżniano na portalach fotograficznych Creative Monochrome Foto Arte, WBTPA's Featured Monochrome Photography. We wrześniu 2018 roku prace K. Pawlickiego po raz pierwszy zostały zaprezentowane w cyklu pt. „Do 5 razy sztuka” organizowanym przez Białogardzką Spółdzielnię Mieszkaniową. W grudniu 2018 roku prezentował wystawę pt. „Babę zesłał Bóg” w Izbie Tradycji Regionalnej w Białogardzie. Na ekspozycję składały się portrety kobiet, mieszkanek Białogardu.

Prezentowana obecnie wystawa w białogardzkim Centrum Kultury i Spotkań Europejskich, to efekt wielu wędrówek po regionie.

© Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk