Szkoła Tańca...Szkoła z Klasą - musical darłowskiego Studia Taneczno-Wokalnego REVOLTADE

21.05.2019

ASA.jpg

UWAGA!

Darłowski Ośrodek Kultury odwołał ze względów organizacyjnych zaplanowany na 21 maja w Białogardzie musical w wykonaniu zespołu REVOLTADE.

Za zmianę przepraszamy.

******************

 

 

 

 

 

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie, Darłowski Ośrodek Kultury oraz Darłowskie Studio Taneczno-Wokalne "REVOLTADE" zapraszają na musical pt. "Szkoła Tańca... Szkoła z Klasą", który odbędzie się 21 maja o godz. 17:00 w sali widowiskowej CKiSE (wejście od ul. Grunwaldzkiej).


WSTĘP WOLNY, ilość miejsc ograniczona. 
Odbiór bezpłatnych wejściówek w biurze CKiSE oraz kasie Kina Centrum. 

Musical pt. "Szkoła Tańca ...Szkoła z Klasą" jest kontynuacją pierwszego darłowskiego musicalu pt. "Szkoła Marzeń" wg. scenariusza J.Bobka ,M.Jasuwienas który powstał w Darłowskim Ośrodku Kultury dwa lata temu.
Wykonawcą koncertu jest Darłowskie Studio Taneczno-Wokalne REVOLTADE w skład którego wchodzą dzieci i młodzież w wieku od 5 do 18 lat z darłowskich przedszkoli i szkół. W musicalu wystąpi ponad 40 młodych artystów oraz gościnnie Arkadiusz Sip, dyrektor DOK Darłowo. 
W musicalu zobaczymy wspaniałą grę aktorską, taniec, śpiew oraz akrobatykę artystyczną i powietrzną, a wszystko to w barwnych kostiumach oraz oszałamiających światłach. Musical niesie bardzo pozytywne i ważne przesłanie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest to przesłanie o spełnianiu marzeń, konsekwentnym zdobywaniu wiedzy i dbaniu o naszą planetę oraz o przeciwstawianiu się mowie nienawiści wobec drugiego człowieka. DSTW Revoltade pracuje w Darłowskim Ośrodku Kultury im L. Tyrmanda w Darłowie pod kierunkiem Dariusza Chimko.
 
światło i dźwięk - Rezonans Sound Jerzy Sochal 
dźwięk komputerowy - Robert Gorgol
kostiumy - Wejherowo
scenariusz - Dariusz Chimko
choreografia - Dariusz Chimko Mariusz Jasuwienas
reżyseria - Dariusz Chimko
© Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk