Głos najpiękniejszym instrumentem - wykład w ramach UTW

27.10.2018

Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych FABRYKA zaprasza na spotkania i wykłady w ramach projektu  BIAŁOGARDZKI UNIWERSYTET III WIEKU:

- 27 października 2018 r., godz. 11:00 (sala kameralna Centrum Kultury i Spotkań Europejskich, wejście od ul. Grunwaldzkiej)

"Głos najpiękniejszym instrumentem" - wykład poprowadzi prof. zw. dr hab. Elżbieta Wtorkowska - wykładowca Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy. W trakcie wykładu poruszone zostaną tematy z zakresu higieny głosu, niebezpieczeństw płynących w nieprawidłowego korzystania z aparatu mowy, zabezpieczenia foniatryczne. Oprócz teorii odbędą się zajęcia praktyczne emisji głosu u osób w starszym wieku.

 

 

Białogardzki Uniwersytet III Wieku - spotkania organizowane są przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych FABRYKA w ramach projektu „Uniwersytet III Wieku” dofinansowanego ze środków budżetu Miasta Białogard. Spotkania odbywają się w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie, które jest ich współorganizatorem. Wstęp wolny – ilość miejsc ograniczona.

 

© Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk