AMORE – mój hołd dla miłości

07.10.2018

andre rieu - białogard KinoKoncert WEB.jpgCentrum Kultury i Spotkań Europejskich oraz nazywowkinach.pl zapraszają na retransmisję wyjątkowego koncertu światowej sławy skrzypka, dyrygenta André Rieu, który zarejestrowany został 7 lipca 2018 roku w Maastricht. Znakomity obraz i nagłośnienie w sali Kina Centrum w Białogardzie zapewnią niepowtarzalny odbiór koncertu.

 

KIEDY GRAMY?

  • 7 października (niedziela) 17:00

André Rieu: „Amore – mój hołd dla miłości” to hołd, który składam swojej miłości do muzyki i obu moim rodzinom – żonie i dzieciom oraz Orkiestrze Johanna Straussa, z którą występuję już ponad 30 lat. To pokłosie mojego albumu „Amore”, w którym zawarłem swoje interpretacje najpiękniejszych piosenek o miłości, pochodzących zarówno z muzyki popularnej, jak i klasycznej.

Z okazji tego wyjątkowego koncertu André oferuje niezwykłą możliwość złożenia jedynej w swoim rodzaju dedykacji miłosnej. Każdy z widzów będzie mógł zadedykować walca swojej ukochanej osobie. André osobiście wybierze jedną dedykację i ogłosi zwycięzcę podczas koncertu.

Koncerty, które odbywają się w Maastricht, skąd pochodzi André, są prawdziwą gratką dla melomanów. Co roku fani ze wszystkich zakątków świata zbierają się, żeby zobaczyć, jak André występuje w malowniczej scenerii średniowiecznego rynku ze swoją Orkiestrą Johanna Straussa, sopranistkami, tenorami i innymi wyjątkowymi gośćmi. To niezwykłe przeżycie dla osób w każdym wieku, pełne wzruszeń, humoru i zabawy.

Czas trwania ok. 145 minut (w tym jedna przerwa)

Ceny biletów

  1. NORMALNY 25 PLN
  2.      
  3. ULGOWY 20 PLN

UWAGA WAŻNE

Do nabycia w biurze Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie przy ul. 1 Maja 15.

Rezerwacja telefoniczna: 885 85 65 65 lub 94 311 90 90

Rezerwację należy wykupić w ciągu 5 dni.

© Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk