[PREMIERA] MAMMA MIA! HERE WE GO AGAIN

24.07.2018

mamma mia here we go again.jpgJuż w ten weekend możemy się cieszyć z przedpremierowych pokazów komedii „Mamma Mia! Here We Go Again . Tymczasem tuż po światowej premierze filmu na jego temat wypowiedzieli się krytycy. I to z entuzjazmem!

 

W „Chicago Tribune” czytamy „Tak jak pierwsza część, „Mamma Mia! Here We Go Again” jest filmem pełnym radości, wypełnionym popowymi hitami”, „New York Magazine: „Młoda Donna jest typowym dzieckiem-kwiatem, które jedzie przez Europę i chociaż jest absolutnie beztroska, Lily James sprawia, że jest właśnie taką dziewczyną, jaką powinna być za młodu Donna, którą znamy w nieco starszym wieku”.

Krytyk „Indie Wire” pisze wprost – „To rzadki przykład kolejnej części, która działa! Długo oczekiwana kontynuacja jest absolutnie zabawna i energetycznaDziękujmy bogom za Lily James, która wciela się w młodą Streep. Ta rola przenosi ją na zupełnie nowy poziom aktorstwa”.

Krytyk „Daily Mirror” pisze: „Jeśli jesteś w wakacyjnym nastroju, chcesz się bawić i całować, ten film jest do tego idealny”.

W magazynie „Forbes” czytamy natomiast: „Parafrazując hit ABBY, dziękuję za muzykę, za piosenki, które śpiewacie. Podziękujmy za radość, którą niesie ten film. Kto mógłby żyć bez tej radości? Pytam szczerze. Czym byłoby życie bez tej energii? Czym jesteśmy bez piosenek i tańca? A więc powtarzam – dziękuję za muzykę i za ten film”.

© Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk