Natura kontra człowiek w Kinie CENTRUM

04.05.2018

2018_05_04_BANNER.jpgKino CENTRUM zaprasza na seanse dwóch tytułów.

Najmłodszych zapraszamy na filmową adaptację opowiadań angielskiej autorki, Beatrix Potte, pt. PIOTRUŚ KRÓLIK.
Złośliwy, niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać wyjątkowa; na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie. W komedii „Piotruś Królik” wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem (Domhnall Gleeson) przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych. Walka toczy się, oczywiście, o kontrolę nad ogrodem pana McGregora oraz o serce zakochanej w zwierzętach sąsiadki (Rose Byrne).

Starszą widownię zapraszamy na niezwykły film, który największych zjadaczy popcornu zmusi do wyciszenia - CICHE MIEJSCE w reżyserii Johna Krasinskiego.
„Ciche miejsce” to wstrząsająca opowieść o pięcioosobowej rodzinie Abbotów zmuszonej do porozumiewania się w całkowitej ciszy, bez używania słów, czy choćby najmniejszego dźwięku. Całe ich życie, życie w ciągłym, nieprzerwanym napięciu, koncentruje się na tym, by nie wydawać i nie generować żadnych dźwięków. Każdy bowiem może okazać się dla nich śmiertelny, po tym, jak tajemnicze istoty – reagujące na każdy dźwięk – zagrażają przetrwaniu ludzi. Jeśli cię usłyszą, wytropią cię...

© Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk