HAN SOLO. GWIEZDNE WOJNY HISTORIE oraz BELLA i SEBASTIAN 3

14.06.2018

2018_06_15 BANNER.jpgKino CENTRUM zaprasza na kolejny tydzień z filmem BELLA I SEBASTIAN 3. Kto nie zdążył ma jeszcze szansę zobaczyć wspaniały film o przyjaźni i oddaniu.

BELLA I SEBASTIAN 3

Odkąd Bella urodziła piękne i zdrowe szczenięta, Sebastian jest wniebowzięty. Psiaki o imionach Atos, Portos i Aramis rosną jak na drożdżach i kudłata rodzinka co dzień przynosi całej okolicy mnóstwo radości. Niestety to szczęście wkrótce zburzy pewien nieznajomy, który pojawi się w wiosce żądając oddania Belli i jej dzieci. Twierdzi on, że jest jej prawowitym właścicielem i choć źle mu z oczu patrzy, sąd musi przyznać mu rację. Sebastian jest załamany, ale nie zamierza się poddać. Pod osłoną nocy ucieka w góry w towarzystwie swych ukochanych psiaków. Ich tropem rusza tajemniczy nieznajomy, a co gorsza zbliża się załamanie pogody…

Godziny seansów

 

Fani gwiezdnowojennej sagi czekali z mieszanymi uczuciami na solowy film o przygodach kosmicznego awanturnika Hana Solo. Jak się okazało, fandom ciepło przyjął kolejny (po ŁOTR 1) film z serii GWIEZDNE WOJNY - HISTORIE.

HAN SOLO. Gwiezdne wojny Historie.

 Han Solo (Alden Ehrenreich) to autsajder, który podróżuje przez galaktykę swoim statkiem. Podczas śmiałych eskapad w głąb przestępczego półświatka poznaje wspaniałego Chewbaccę (Joonas Suotamo), swojego drugiego pilota. Spotyka też uzależnionego od hazardu Lando Calrissiana (Donald Glover). Wyprawa ta ukształtuje go na jednego z największych bohaterów sagi "Gwiezdnych wojen".

Godziny seansów 3D dubbing

Uwaga, seanse 2D z napisami tylko 16 i 17 czerwca!

Godziny seansów 2D dubbing

 

Kino CENTRUM

tanio/blisko/rodzinnie

© Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk