Przyszedł mężczyzna do kobiety - spektakl Bałtyckiego Teatru Dramatycznego

18.01.2020

 PRZYSZEDŁ  plakat białogard web.jpg

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich oraz Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie zapraszają na spektakl pt. "Przyszedł mężczyzna do kobiety".
Spektakl odbędzie się 18 stycznia 2020r. o godz. 19:00 w sali widowiskowej CKiSE (wejście od ul. Grunwaldzkiej).

Bilety:

25 zł - normalny
20 zł - ulgowy*

Do korzystania z biletów ulgowych uprawnieni są: emeryci, renciści, dzieci, uczniowie na podstawie legitymacji szkolnej, studenci szkół wyższych na podstawie legitymacji studenckiej.

 

„Przyszedł mężczyzna do kobiety” Siemiona Złotnikowa to doskonała komedia, napisana w wyjątkowym, unikalnym rosyjskim stylu: śmiejemy się do rozpuku z jej bohaterów, ale jednocześnie jesteśmy głęboko wzruszeni ich losami.

Para doświadczonych przez życie ludzi: Dina i Wiktor spotyka się na pierwszej, zaaranżowanej przez znajomych randce. Już jej początek jest zgoła niefortunny. On przychodzi za szybko, ona go strofuje i wyprasza z domu… Tak zaczyna się ten subtelny „taniec godowy”, w którym pierwsze skrzypce grają: wzajemne przyciąganie się i odpychanie, skrępowanie i tęsknota za bliskością drugiej osoby, nieporadność i gotowość do przełamania własnego wstydu i lęków.

Czy Dina i Wiktor przetrwają tę próbę? Czy zwycięży rodzące się uczucie i chęć pokonania dojmującej samotności czy też ich związek nie przetrwa? Brawurowo zagrana przez Żanettę Gruszczyńską – Ogonowską i Wojciecha Rogowskiego słodko-gorzka komedia przenosi widzów w świat niepokojów i radości towarzyszących nam wszystkim.

 

 

© Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk