Archiwum

12.04.2019

[ODWOŁANE] Szkoła Tańca...Szkoła z Klasą - musical darłowskiego Studia Taneczno-Wokalnego REVOLTADE

szkoła tańca odwolane2.jpg

UWAGA!

W związku z kłopotami organizacyjnymi związanymi ze strajkiem nauczycieli musical darłowskiego Studia Taneczno-Wokalnego REVOLTADE pt. "Szkoła tańca, szkoła z klasą", zaplanowany na dzień 12 kwietnia jest przeniesiony na 21 maja, na godzinę 17:00.

Tracą ważność bezpłatne wejściówki wydawane na przedstawienie kwietniowe.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc i odbiór bezpłatnych wejściówek na nowy termin.

Tel 885 85 65 65 lub 94 311 90 90.

Przepraszamy za utrudnienia.

-----------------------------------------------

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie, Darłowski Ośrodek Kultury oraz Darłowskie Studio Taneczno-Wokalne "REVOLTADE" zapraszają na musical pt. "Szkoła Tańca... Szkoła z Klasą", który odbędzie się 12 kwietnia o godz. 17:00 w sali widowiskowej CKiSE (wejście od ul. Grunwaldzkiej).


WSTĘP WOLNY, ilość miejsc ograniczona. 
Odbiór bezpłatnych wejściówek w biurze CKiSE oraz kasie Kina Centrum. 

Musical pt. "Szkoła Tańca ...Szkoła z Klasą" jest kontynuacją pierwszego darłowskiego musicalu pt. "Szkoła Marzeń" wg. scenariusza J.Bobka ,M.Jasuwienas który powstał w Darłowskim Ośrodku Kultury dwa lata temu.
Wykonawcą koncertu jest Darłowskie Studio Taneczno-Wokalne REVOLTADE w skład którego wchodzą dzieci i młodzież w wieku od 5 do 18 lat z darłowskich przedszkoli i szkół. W musicalu wystąpi ponad 40 młodych artystów oraz gościnnie Arkadiusz Sip, dyrektor DOK Darłowo. 
W musicalu zobaczymy wspaniałą grę aktorską, taniec, śpiew oraz akrobatykę artystyczną i powietrzną, a wszystko to w barwnych kostiumach oraz oszałamiających światłach. Musical niesie bardzo pozytywne i ważne przesłanie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest to przesłanie o spełnianiu marzeń, konsekwentnym zdobywaniu wiedzy i dbaniu o naszą planetę oraz o przeciwstawianiu się mowie nienawiści wobec drugiego człowieka. DSTW Revoltade pracuje w Darłowskim Ośrodku Kultury im L. Tyrmanda w Darłowie pod kierunkiem Dariusza Chimko.
 
światło i dźwięk - Rezonans Sound Jerzy Sochal 
dźwięk komputerowy - Robert Gorgol
kostiumy - Wejherowo
scenariusz - Dariusz Chimko
choreografia - Dariusz Chimko Mariusz Jasuwienas
reżyseria - Dariusz Chimko
 
więcej
09.04.2019

Kiermasz wielkanocny w Białogardzie

kiermasz wielkanocny 2019.jpg

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich zaprasza szkoły, artystów, rękodzielników, twórców ludowych itp. z ofertą ozdób wielkanocnych: palm, pisanek, stroików wielkanocnych, koszyczków, serwetek, kartek świątecznych, wytworów lokalnych do prezentacji swoich produktów podczas KIERMASZU WIELKANOCNEGO, który odbędzie się:

9 kwietnia 2019r. w godz. 12:00 - 19:00 
w sali kameralnej CKiSE (wejście od ul. Grunwaldzkiej).

Wszystkich mieszkańców zapraszamy do odwiedzania kiermaszu i kupna produktów lokalnych twórców.

więcej
09.04.2019

Kiermasz wielkanocny

kiermaszwielkanocny.jpg

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich zaprasza na KIERMASZ WIELKANOCNY, który odbędzie się 9 kwietnia 2019r. w godz. 12:00 - 19:00 w sali kameralnej CKiSE (wejście od ul. Grunwaldzkiej).

Na kiermaszu będzie można obejrzeć i kupić wielkanocne pisanki, palmy na Niedzielę Palmową, ozdoby świąteczne, kartki, koszyczki itp. wykonane przez lokalnych twórców.

Przyjdź, kup, poczuj świąteczną atmosferę.

 

więcej
04.04.2019

Koziołek Matołek w Indiach - bajka Teatru Lalek Marko

koziolekmatolekindie.jpg

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich oraz Teatr Lalek Marko zapraszają na bajkę pt. "Koziołek Matołek w Indiach", która odbędzie się 4 kwietnia 2019r. o godz. 17:00 w sali widowiskowej CKiSE (wejście od ul. Grunwaldzkiej).

Bilety w cenie:
8zł - dzieci
10zł - dorośli

do nabycia w biurze CKiSE oraz kasie Kina CENTRUM. Rezerwacje telefoniczne:  94 311 90 90, 885 85 65 65. Rezerwację należy wykupić w ciągu 5 dni.


więcej
28.03.2019

„Zachowaj nas Pani - Conserva nos Domina” - wykład Piotra Szykownego w ramach UTW

BIAŁOGARDZKI UNIWERSYTET III WIEKU zaprasza 28 marca 2019 r. o godz. 16:30 do sali kameralnej Centrum Kultury i Spotkań Europejskich (wejście od ul. Grunwaldzkiej) na wykład i prezentację kolekcjonera, miłośnika historii Pomorza p. Piotra Szykownego pt. „Zachowaj nas Pani - Conserva nos Domina” dotyczący czasów księcia Bogusława X.

Wykład prezentowany był w grudniu 2017 roku w Muzeum Narodowym w Krakowie podczas konferencji- "Numizmatyka w archiwaliach i w starych drukach".

Białogardzki Uniwersytet III Wieku - spotkania organizowane są przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych FABRYKA. Spotkania odbywają się w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie, które jest ich współorganizatorem. Wstęp wolny – ilość miejsc ograniczona.

więcej
15.03.2019

"Zacznij od..." - koncert białogardzkiego zespołu G91

zacznijodbachag91.jpg

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie zaprasza na koncert „Zacznij od…”.
Przeboje polskiej sceny muzycznej zaprezentują wokaliści z białogardzkiego zespołu G91.

Koncerty w sali widowiskowo-kinowej CKiSE  zaplanowano na:

- 15 marca 2019r. – godzina 18:00 [PREMIERA]
- 16 marca 2019r. – godzina 17:00
- 23 marca 2019r. – godzina 17:00

 

więcej
13.03.2019

64. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski, Poezji Śpiewanej i Teatru Jednego Aktora - el. powiatowe

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich oraz Amatorski Ruch Artystyczny Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie zapraszają dzieci do wzięcia udziału w eliminacjach powiatowych Powiatu Białogardzkiego - 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, Poezji Śpiewanej i Teatru Jednego Aktora.

Eliminacje powiatowe odbędą się 13 marca 2019r. o godz. 12:00 w sali kameralnej CKiSE w Białogardzie (wejście od ul. Grunwaldzkiej).

więcej
© Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk