TRE VOCI na Dzień Kobiet

18.01.2018

trevoci5.jpgCentrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie zaprasza na niezwykły koncert trzech tenorów TRE VOCI The Tenors. Koncert z okazji Dnia Kobiet odbędzie się 8 marca 2018r. o godz. 19:00 w sali widowiskowej CKiSE (wejście od ul. Grunwaldzkiej).

Bilety w cenie: 50zł normalny, 40zł dostawki i balkony do nabycia w biurze CKiSE lub Kasie Kina CENTRUM.

Rezerwacje telefoniczne: 94 311 90 90, 885 85 65 65. Zarezerwowane bilety należy wykupić w ciągu 5 dni.

Zwiastuny koncertowe:
 
ZWIASTUN NR 1 
ZWIASTUN NR 2
ZWIASTUN NR 3
ZWIASTUN NR 4
ZWIASTUN NR 5
 
Skład:
 
VOYTEK SOKO – Sokolnicki
MIKOŁAJ ADAMCZAK
MIŁOSZ GAŁAJ
  
TRE VOCI – Voytek Soko, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj – Tenorzy, artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Z takiej mieszanki stworzył się charyzmatyczny „koktajl mołotowa”, którego największym atutem są występy na żywo. Podczas koncertu w Białogardzie zabrzmią największe arie operowe, słynne motywy filmowe, wzruszające melodie i nieśmiertelne hity rozrywkowe, a wszystko to w klasycznych aranżacjach. 
Każdy z nich ma własną karierę na scenie operowej, ale uwielbiają śpiewać razem. Koncertowe spotkania z publicznością są dla nich wyzwaniem, nawet jeśli dzieli się scenę na trzech. A kiedy stają obok siebie, dzieje się magia. Przekonała się o tym publiczność na różnych scenach świata, m.in. w Chicago (Copernicus CENTER), Chiang Mai (KAD Theater – Tajlandia), Warszawie (Filharmonia Narodowa, Mazowiecki Teatr Muzyczny, Stadion Narodowy), Gdańsku (Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka), Krakowie (Aleja Róż), Częstochowie (Filharmonia Częstochowska), Szczecinie (Zamek Książąt Pomorskich) czy Przemyślu (Centrum Kultury Zamek), Krynicy Zdroju.
© Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk